999 rezultate për

sukses

PD në zi, ndahet nga jeta ish-deputeti (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ali Gripshi. Gripshi vuante nga një sëmundje e rëndë me te c
Kuqezinjtë e Tetovës përcjellin dekadën më të suksesshme në histori Shkëndija në dekadën e fundit u shndërua si një prej fuqive udhëheqëse në futbollin vendor, duke fituar 6 trofe dhe duke
Dita e fundit e vitit, cilat gabime duhet të shmangni 2019 pothuajse erdhi. Megjithatë nëse e nis me këmbën e djathtë, do jetë një vit shumë i mbarë. Sipas psikologut dhe dre
Një "tufë" me suksese, por mësoni sa vjeç mbush sot Kida (FOTO LAJM) Kida është një ndër këngëtaret më në zë të momentit. Artistja që në daljet e para së skenë ka tërhequr vëmendjen e pu
2 fitore rresht për të rigjetur qetësinë, Tirana tani kërkon "kokën" e Laçit Në shtëpinë e Tiranës më në fund ka pak qetësi. Më në fund në kampin e bardhebluve duket sikur po mbizotëron paqja. A
Kush është Bonez, gjermani që zuri vendin e Mozzik në jetën e Loredanës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana në pak kohë u kthyen në ciftin e preferuar të shqiptarëve. Me ardhjen në jetë në vajzës së tyre,
Tirana synon trajnerin që pati shumë sukses në Kosovë Klubi më i suksesshëm në Shqipëri, Tirana është ne kërkim të një trajneri të ri.Tirana që e ka fituar plot 24 herë titul
Egbo tregon recetën e suksesit: Nuk vlejnë emrat, nëse nuk jemi të bashkuar A mund të jetë fitorja në derbi, një pikë kthese për skuadrën e Tiranës? Sigurisht po dhe është pyetje me vend. Do të j
5 këshilla për të pasur një fundvit sa më të suksesshëm Çelësi i suksesit për të pasur një fundvit sa më të suksesshëm është përgatitja. Më poshtë do të lexoni pesë këshilla se
Nuk e paska harruar! Noizy i bën diss reperit që dikur e shante në emision (VIDEO) Noizy është padyshim një ndër reperët më të njohur e të suksesshëm, i cili vazhdon të sjellë hite në tregun muzikor.
Beckham kërkon sukses edhe si drejtues, tenton mesfushorin argjentinas tek Interi Si futbollist luajti suksesshëm me disa nga skuadrat më të mëdha në kontinentin Europian, David Beckham dëshiron që të n
"Çfarë është suksesi, fama para jetës?", Alketa Vejsiu bën thirrje për reflektim (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është shprehur e pikëlluar pas tragjedisë që ka kapluar vendin. Moderatorja shkruan se para jetës nuk vlen
Partizani ia del me sukses ndaj Laçit falë Asanit (VIDEO) Partizani nis "arratinë" drejt titullit kampionat. Kampionët në fuqi të Kategorisë Superiore mposhtën 1-0 Laçin dhe tani
Dështimi me negociatat, Rama vazhdon "përrallën": Përpjekjet tona janë të sukseshme Në konferencën e ditës së sotme, Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se ky vit qeverisës ka qenë ndër më të vështirët, pa
Interi mposht me lehtësi Torinon (VIDEO) Pritej një sfidë e vështirë në letër për Interin, por përballja me Torinon, në transfertë, rezultoi një shëtitje për Int
Studenti i shkruan Berishës: Rinisim protestat në dhjetor! (FOTO LAJM) "Më 4 dhjetor do të nisin protestat studentore”. Kështu shkruan ish-kryeministri Sali Berisha, pasi në adresë të tij
Serbia dhe Rusia "dolli" për suksesin e tyre në parandalimin e anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL Ministri i Brendshëm i Serbisë, Nebojsha Stefanoviq sot në Moskë ka deklaruar se Serbia po vazhdon luftën e saj për të v
Giggs harron sukseset me United: Kjo është dita më e lumtur e jetës sime Ryan Giggs u shfaq në ekstazë, teksa e përshkroi të martën si ditën më të mirë të jetës së tij, pasi Uellsi që drejton s
"Operacioni përfundoi me sukses", Adelina zbulon problemin shëndetësor (FOTO LAJM) Pak më parë Adelina Tahiri ka publikuar në Instastory një foto ku tregon për një problem shëndetësor të saj. Këngëtar
Shqiptarja shkëlqen në Gjermani, shpallet studentja më e mirë Shqiptarët kanë dëshmuar me prova se kur puna e tyre respektohet dhe promovohet siç duhet, ata dinë të korrin suksese të