999 rezultate për

sukses

Vajza e re me koronavirus del me sukses nga operacioni urgjent Një vajzë e re me koronavirus ka dalë me sukses nga një ndërhyrje urgjente kirurgjikale tek spitali “Shefqet Ndroqi”.
Efekt 100 përqind! Shkencëtarët japin lajmin e mirë: Ky ilaç kuron me sukses COVID-19 Ndërkohë që të gjithë po presin vaksinën për të cilën po punojnë 35 kompani të mëdha farmaceutike, shkencëtarët dhe eksp
Kapja e vëllezërve Çala, Sandër Lleshaj ka një mesazh të fortë për krimin Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për arrestimin e dy vëllezërve Klement dhe Eldi Çala të akuzuar për supe
Meta bën thirrje për koronavirusin: Bashkimi bën fuqinë Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shkruan se përballimi me sukses i koronavirusit pë
Përse fëmijët elindur në mars janë kaq të suksesshëm e të lakmuar nga të gjithë Të dashur, energjikë dhe të guximshëm, janë këto disa prej karakteristikave që i bëjnë të lindurit në mars të dallohen n
Stresi tregon si ka reaguar Kejsi për vajzën seksi që ka marrë pjese në klipin e tij I ftuar në emisonin “Why Not” në TV Ora ka qenë Stresi, i cili ka folur edhe për projektet e tij të fundit. Një ndër
E rritur dhe e talentuar, si duket sot vajza e Inis Gjonit (VIDEO) Ishte Ingrit Gjoni ajo e cila ndau një video të shkurtër në të cilën Coco Antonel, vajza e Inisit këndon duke zbuluar ta
Haziri-Albin Kurtit: Hiqe taksën, vendimet e vështira e bëjnë të suksesshëm një lider Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka kërkuar nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti heqjen e t
Drejt suksesit ndërkombëtar? Ç'kërkon Trejsi në Instagramin e Gigi Hadid (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini është modelja shiptare e cila për tema të ndryshme është lakuar shumë në mediat rozë. Por profili i sa
Cila grua ju duket më e suksesshme? Mësoni më shumë për personalitetin tuaj Cila grua ju duket më e suksesshme?! Fotografia e parë Nëse mendoni se gruaja e parë është më e suksesshme, atëhe
Interi dehet nga suksesi në derbi, zikaltërit thyen në San Siro nga Napoli (VIDEO) Interi duket sikur u deh nga suksesi në derbi ndaj Milanit. Zikaltërit janë befasuar në shtëpi nga Napoli në gjysmëfinal
Guardiola si rrallë herë e pranon: Kam pasur sukses sepse kam drejtuar skuadrat më të mira Trajneri aktual i Manchester City-t, Pep Gaurdiola shpesh herë kritikohet se ka pasur sukses vetëm sepse ka drejtuar sku
Nuk mungoi as në Oscar 2020, Valdrin Sahiti "vesh" një tjetër sukses ndërkombëtar (FOTO LAJM) Të gjithë mezi e kanë pritur ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2020”. Ashtu si ndodh gjithmonë, një rëndësi e veça
Spektakolare Tirana, triumfon ndaj Vllaznisë dhe merr kreun (VIDEO) Tirana nuk di të ndalet. Bardheblutë ja kanë dalë më sukses dhe ndaj Vllazisë duke fituar 0-1 në Shkodër, shkruan Albeu.
Ardi Veliu kalon me sukses "Vetting-un" Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit. "Sita" e V
"Shqipet" marrin para botën, emrat që korrën pafund suksese (FOTO LAJM) Shumë shqiptarë kanë arritur që të cajnë në botë dhe të nderojnë vendin tonë të vogël me arritje të mëdha. Ata kanë t
Ronaldo me dopietë ndaj Fiorentinës, Juve nis shkëputjen (VIDEO) Juventus ja ka dalë më sukses të rikthehet te fitorja në Serina A pas humbjes dramatike 2-1 ndaj Napolit. Skuadra e
Paketës Anti-KÇK, Lleshaj: Suksesi i këtij operacioni do të jetë i garantuar Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në fjalën e tij reparti RENEA ku është trajnuar Njësia OPERACIONI FORCA E LIGJIT, de
Pas super suksesit të "Zemër", Dhurata Dora me një tjetër bashkëpunim special (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dhurata Dora, është një ndër emrat më të suksesshëm të Shoëbizit shqiptar. Këngë
Kalon me sukses testet mjekësore, Eriksen përshëndetet me tifozët e Interit (VIDEO) Christian Eriksen ka përfunduar testet mjekësor në qendrën CONI në Milano, ndërsa i ka përshëndetur edhe tifozët e Inte