999 rezultate për

sukses

Ndeshje e rëndësishme për "bardheblutë" në Champions, Meta: Forca Tirona, jemi me ty Presidenti Ilir Meta i ka uruar suksese, ekipit të Tiranës sot, në ndeshjen me ekipin serb Crverna Zvezda, ndeshje që do
"Mos e gjykoni për Championsin, Ronaldo ka qenë i suksesshëm te Juve" Cristiano Ronaldo ia ka dëshmuar të gjithëve të kundërtën me kalimin te Juventusi, pavarësisht se ka dështuar në Evropë,
Shenjat e horoskopit që do të jenë të suksesshme deri në fund të vitit Demi Personaliteti i thjeshtë i Demit e ka ndihmuar atë që të kapërcejë sfidat më me lehtësi dhe tashmë duket se gjër
Suksesi që nuk të sjell lumturi nuk është për ty "Si të bëhem i suksesshëm?" Nuk është e plotë kjo pyetje që i bën vetes Jo, nuk fillohet me këtë pyetje. Ky nuk ësht
Basha kopjon suksesin e KOP-it në Durrës, baza propozon tre emrat e njohur nga bota akademike Suksesi i arritur në zgjedhjet e 2005-s përmes hapjes së PD dhe promovimit të prurjeve të reja veçanërisht nga bota akad
Mposhti me sukses koronavirusin, Alimadhi tregon me fotografi si largohet Covid-19 Adriatik Alimadhi është ndër të parët deputetë të Kuvendit të Shqipërisë i cili u infektua me koronavirus. Pas disa j
Sukses apo kumar, a ia vlejti strategjia e Suedisë për imunitetin e tufës? Pak vende guxuan të përdorin të njëjtën strategji si ajo e Suedisë për pandeminë. Qasja e shtetit skandinav ka qenë shum
Suksesi historik i PSG, flet Tuchel Thomas Tuchel është deklaruar i lumtur për suksesin e PSG-së, që arriti finalen e Ligës së Kampionëve. Trajneri gjerm
Pas suksesit me Hakimin, Dortmund huazon një tjetër yll të Real Madridit Skuadra e Dortmund ka arritur marrëveshje për huazimin e super talentit të Real Madrid, Reinier Jesus. Lajmin e ka ko
Nuk e njihni? Sot është e suksesshme dhe famshme në Shqipëri (FOTO LAJM) Vajza e vogël në foto është këngëtare shumë e njohur. Ajo është Xhensila Myrtezaj e cila edhe sot ka mundur të ruajë
E bukur dhe e suksesshme, kush është shqiptarja e pasur që po habit Amerikën Antoinette Kalaj ka lindur dhe është rritur në Bronx, por vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë. Që në vogëli An
Aurela Gaçen nuk e lënë të shijojë suksesin e hitit, këngëtarja zbulon se e kanë vjedhur Sw fundmi wshtw kthyer nw trend vjedhja e adresave nw rrjetet sociale. Diçka e tillë i ka ndodhur edhe këngëtares së
De Ligt operohet me sukses për ditëlindje, ja kur kthehet Matthijs De Ligt mbushi sot 21 vjeç. Një ditëlindje që mbrojtësi holandez ie kaloi në sallën e operacionit. Ai iu nënsht
Ia hodhi! Deputeti i opozitës mposht me sukses COVID-19 Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni, është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti
Një tjetër sukses shqiptar, Dua Lipa në krye të top listave latine Dua Lipa po kryeson në top listat e këngëve latine. “Un Dia” nga Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny dhe Tainy renditet në Nr
I infektuar prej ditësh, gazetari i njohur shqiptar mposht me sukses COVID-19 "Nuk ishte e lehtë, por gjithsesi shumë më pak e vështirë se lufta që po bëjnë shumë të tjerë që janë shtruar në spitale
Ia doli! Deputeti socialist mposht me sukses COVID-19 Deputeti i PS Eljo Hysko ka rezultuar negativ në testin e fundit COVID-19. Lajmin e ka dhënë Turjani, vëllai i tij,
"E sigurt që është hit", bashkëpunimi i rradhës i Fifit është sukses i garantuar (FOTO LAJM) Fifi e ka siguruar edhe një tjetër bashkëpunim hit me një emër të njohur të muzikës shqiptare. Pas Young Zerkës, ajo
"Mam ja dola", reperi shqiptar arrin një sukses të jashtëzakonshëm (FOTO LAJM) Reperi i njohur me origjinë shqiptare, Gashi, po korr një sukses të jashtëzakonshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
60 mijë dollar për tu dukur si Kim Kardashian, modelja indiane po korr suksesin (FOTO LAJM) Një modele Instagrami, e njohur edhe si sozia indiane e Kim Kardashian ka zbuluar se ka shpenzuar thuajse 60 mijë dollar