999 rezultate për

sukses

Aurela Gaçen nuk e lënë të shijojë suksesin e hitit, këngëtarja zbulon se e kanë vjedhur Sw fundmi wshtw kthyer nw trend vjedhja e adresave nw rrjetet sociale. Diçka e tillë i ka ndodhur edhe këngëtares së
De Ligt operohet me sukses për ditëlindje, ja kur kthehet Matthijs De Ligt mbushi sot 21 vjeç. Një ditëlindje që mbrojtësi holandez ie kaloi në sallën e operacionit. Ai iu nënsht
Ia hodhi! Deputeti i opozitës mposht me sukses COVID-19 Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni, është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti
Një tjetër sukses shqiptar, Dua Lipa në krye të top listave latine Dua Lipa po kryeson në top listat e këngëve latine. “Un Dia” nga Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny dhe Tainy renditet në Nr
I infektuar prej ditësh, gazetari i njohur shqiptar mposht me sukses COVID-19 "Nuk ishte e lehtë, por gjithsesi shumë më pak e vështirë se lufta që po bëjnë shumë të tjerë që janë shtruar në spitale
Ia doli! Deputeti socialist mposht me sukses COVID-19 Deputeti i PS Eljo Hysko ka rezultuar negativ në testin e fundit COVID-19. Lajmin e ka dhënë Turjani, vëllai i tij,
"E sigurt që është hit", bashkëpunimi i rradhës i Fifit është sukses i garantuar (FOTO LAJM) Fifi e ka siguruar edhe një tjetër bashkëpunim hit me një emër të njohur të muzikës shqiptare. Pas Young Zerkës, ajo
"Mam ja dola", reperi shqiptar arrin një sukses të jashtëzakonshëm (FOTO LAJM) Reperi i njohur me origjinë shqiptare, Gashi, po korr një sukses të jashtëzakonshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
60 mijë dollar për tu dukur si Kim Kardashian, modelja indiane po korr suksesin (FOTO LAJM) Një modele Instagrami, e njohur edhe si sozia indiane e Kim Kardashian ka zbuluar se ka shpenzuar thuajse 60 mijë dollar
Të pasmet në plan të parë, kështu feston Georgina suksesin e Ronaldos dhe Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi fitoi titullin ditën e djeshme, i cili është i 9-ti radhazi për bardhezinjtë, të cilët e kanë dominuar Italinë
Italia mposht me sukses COVID-19, sot shënon më pak viktima se Shqipëria Për të katërtën ditë radhazi janë në ulje rastet e reja me Covid-19 në Itali: 170 sot, ndërsa dje ishin 255. Megjitha
Super sukses, Tayna dhe Dafina arrin rekord në muzikën shqiptare (FOTO LAJM) Bashkëpunimi i Taynës me Dafina Zeqirin ka qenë një nga projektet më të suksesshme të dy artisteve. Edhe pse ka kaluar d
Shqiptarja korr sukses, 1 milion klikime në 24 orë (VIDEO) Melinda Ademi është në pak kohë arriti të bëhej një ndër reperet më të suksesshme të tregut muzikor shqiptar. Së fun
Suksesi i partive shqiptare në zgjedhje, çfarë ndikoi në rritjen e numrit të deputetëve (VIDEO) Për dallim nga VMRO DPMNE dhe LSDM të cilat në zgejdhejt e 15 korrikut pësuan ulje të numrit të deputetëve, partitë shqi
8 arsyet pse studentët e dobët në mësime fitojnë më shumë se ata të dhjetave (FOTO LAJM) Shumë prindër përpiqen t’i bindin fëmijët e tyre se notat shkollore janë me të vërtetë të rëndësishme. Dhe kur fëmijët e
Veseli: Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut sukses historik i shqiptarëve Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, e ka mirëpritur rezultatin zgjedhor që kanë shënuar partitë shqi
Frymëzimi i Mozzik, reperi publikon bisedat private me njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Suksesi i Mozzik nuk ka të ndalur. Ai është kthyer në një nga artistët më të pëlqyer të momentit. Por ku e gjen Mozz
Lë aktrimin për biznes, me çfarë po merret "Hyrrem" (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhëris
Ermal Mamaqi tregon "sekretin" e suksesit, kush është guruja që fshihet pas tij Moderatori dhe aktori i humori Ermal Mamaqi kohët e fundit, ka vendosur të ndajë me të gjithë një seminar ku flet se si
Shifër marramendëse, sa kushton ora luksoze e Capital T? (FOTO LAJM) Capital T është një nga reperët më të suksesshëm të momentit dhe sigurisht një nga më të paguarit. Duke qenë i tillë, je