999 rezultate për

sukses

"Tradhtoi" Bashën për Ramën, flet zv/ministri i ri: I uroj suksese! Ditën e sotme kryeministri Edi Rama emëroi zv/ministër të Ekonomisë dhe Financave, ekspertin e ekonomisë në PD, Besart K
Cilët njerëz nuk do të kenë sukses në jetë? . Njerëzit që nuk kanë vetëkontroll Këta janë zakonisht njerëz që janë të pakënaqur dhe të shqetësuar për gjendjen e
Artan Fuga mposht me sukses COVID-19: Rikthehem me shpresë Akademiku, Artan Fuga, përmes një postimi në facebook, ka bërë me dije për ndjekësit se mungesa e komunikimit këto 17 di
Ishte një modele e suksesshme, disa fakte që nuk i dini për Melania Trump (FOTO LAJM) Edhe nëse Donald Trump nuk arrin të triumfojë në zgjedhjet presidenciale, Zonja e Parë e SHBA-së, Melania Trump do mbahe
Përfundon me sukses operacioni në tru i Maradonës Diego Armando Maradona kaloi natën në spital pasi u operua për një hematomë subdurale në tru. Pasi u pranua këtë të h
Kupa e Shqipërisë: Fiton Tirana, Laçi dhe Teuta. Dinamo mposht Flamurtarin Ditën e sotme është luajtur turi i parë i Kupës së Shqipërisë, teksa në Grupin A janë kualifikuar ekipet favorite. K
Topalli krijoi parti të re kundër partive të mëdha, reagon Monika Kryemadhi Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka uruar suksese Jozefina Topallit në partinë e saj të re, Lëvizja për Ndryshim. S
Rama e shiti si sukses që qeverisë, del e vërteta për kampin "Al Hol" Aktualisht kryetemë në media është bërë vizita e Ramës në Liban dhe kthimi i 4 fëmijëve dhe një grua nga kampi i Al Hol
Pas suksesit të "MozzArt", Mozzik premton një tjetër surprizë për fansat (VIDEO) Mozzik është padyshim një ndër artistët më të suksesshëm. Reperi publikoi këtë verë albumin e titulluar “Mozzart” që rez
Owen flet për Cavanin, beson se do të ketë sukses te Man.United Cavani bëri disa minuta me fanellën e Manchester United, në ndeshjen kundër Chelsea, ku ‘Djajtë e Kuq’ luajtën baras.
6 arsye pse njerëzit e suksesshëm veshin çdo ditë të njëjtat gjëra Moda e shpejtë e njohur gjerësisht si "fast fashion" përtej prakticitetit, lë hapësirë për shumë kritika. Fiksimi i njer
Kulusevski zbulon sekretin: Ja çfarë duhet të bësh për të pasur sukses tek Juventus Dejan Kulusevski mund të thuhet se ka qenë vendimtar për Juventus-in në Kiev. Nga një e majtë e tij në limitet e zon
Ish-deputetja serbe: Çdokush nga Kosova duhet të krenohet me Dua Lipën Çdokush nga Kosova, serb apo shqiptar, duhet të jetë krenar me suksesin e Dua Lipës. Kështu është shprehur ish-deputetja
Sot një ndër modelet më të suksesshme, e njihni këtë personazh në foto? (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Modelja ka qenë kryefjalë e
Njihuni me të riun shqiptar që po korr sukses në SHBA: Punoj vetëm 2 orë në ditë! Revista ‘Business Magazine’, ka një listë me 12 të rinj shqiptarë që kanë prekur suksesin përpara të 20-ve në shkencë, t
Elvana Gjata uron si asnjëherë publikisht mikun e saj të zemrës (FOTO LAJM) Miqësia e ngushtë e këngëtares Elvana Gjata dhe stilistit Valdin Sahiti është tashmë e njohur për të gjithë. Valdrin
"Nuk kemi valë të dytë dhe nuk do mbyllemi", cili është çelësi i suksesit në Suedi Epidemiologu Adners Tegnell që shpiku strategjinë suedeze për të ndjekur politikën e hapjes totale në kulmin e pandemisë
Shfrytëzojeni! Dita e shtunë është sukses i garantuar për këto shenja të horoskopit Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat m
Suksesi i jashtëzakonshëm nga nxënësit e ShMP "Jahja Kemal" Online International Math Challenge (IMC) është një konkurs online nën organizatës International Math Challenge. Online
Naftëtarët sërish pa një përgjigje, përfundon pa sukses takimi Përfundon pa sukses takimi i naftëtarëve me përfaqësuesit e firmës, e cila pretendon se ka