999 rezultate për

suarez

Operacioni "fshesa" te Barca, Suarez mund të largohet i pari Luis Suarez mund të jetë ‘viktima’ e parë e ndryshimeve te Barcelona. Barcelona ka filluar të mendojë për ndryshime r
Formacionet zyrtare të supersfidës Barcelona-Bayern Janë bërë zyrtare formacionet e çerekfinales Barcelona-Bayern Munich. Supersfida starton në orën 21:00 dhe do të luhe
Lojtarët që nuk do ta besoni se kanë veshur këto fanella (FOTO LAJM) Disa futbollistë kalojnë rrugë të gjata për të arritur deri te sukseset më të mëdha. Ndoshta, pak e dinë se Harry Kan
Do të ketë përballë Bayernin, Suarez: Shanset janë 50/50 Luis Suarez ka dhënë disa komente pas ndeshjes kundër Napoli. Sulmuesi nga Uruguai, Luis Suarez, është shprehur i kën
Luis Suarez drejt skuadrës së David Beckham Sezoni i parë, pra ai debutues në MLS ka rezultuar një zhgënjim i vërtetë për Inter Miamin kjo për shkak edhe të pandemi
Gratë e futbollistëve nëpër jahte, Messi dhe partnerja kapen në momente private (FOTO LAJM) Lionel Messi është fotografuar me partneren e tij mbresëlënëse, Antonela Roccuzzo, gjatë pushimeve që ata po kalojnë me
Messi dhe Suarez nuk gjejnë qetësi, tifozët e Realit i provokojnë keq edhe në pushime (VIDEO) Ditën e djeshme Kike Setien i kishte dhënë pushim skuadrës së Barcelonës, dhe Mesi me Suarezin e kana shfrytëzuar këtë p
"Fitoni La Ligan", tifozi i Realit provokon Messin dhe Suarez (VIDEO) Një tifoz i Real Madrid ka provokuar Lionel Messin dhe Luis Suarez. Të dy yjet e Barcelonës e kaluan ditën e tyre së
Suarez kërkon që ekipi i tij të jetë gati nëse Reali lëshon pikë Kampionët në fuqi të La Ligas vazhdojnë të mbajnë gjallë shpresat për titull, pas fitores 1:0 kundër Espanyol të mërkurë
Futbollisti i Lazios "alla-Suarez", kafshon lojtarin e Lecces (VIDEO) Disa vjet më parë, Luis Suarez kafshoi mbrojtësin Italian, Chiellini. Një skenë e ngjashme ka ndodhur mbrëmë në ndesh
Barcelona shkatërron Vilarreal me supergolat e Suarez-Griezmann (VIDEO) Barcelona ka triumfuar me rezultat 1:4, duke zhvilluar ndoshta ndeshjen më të mirë të sezonit. Ishte një autogol i Pa
Supergol Suarez, Barcelona sërish në avantazh (VIDEO) Luis Suarez ka kaluar sërish në avantazh Barcelonën me një supergol. Uruguajani tundi rrjetën nga 16 metra pas një su
Asgjë nuk po shkon mirë te Barça, Suarez "thumbon" Setien: Pyesni trajnerin për rezultatet Luis Suarez bëri gjithçka që Barcelona të dilte fituese nga sfida me Celta Vidon në kampionat. Mirëpo sulmuesi uruguaian
Barcelona rikthen avantazhin ndaj Celta Vigo (VIDEO) Barcelona mes shumë vështirësish ka arritur të rikthejë avantazhin ndaj Celta Vigu në minutën e 67'. Wshtë përsëri Su
Surez uron ish-ekipin e tij (FOTO LAJM) Ish sulmuesi i Liverpool-it, Luis Suarez, ka uruar tifozët e klubit anglez dhe kapitenin Jordan Henderson pas kurorëzimi
Setien pas fitores ndaj Mallorca: Jam i kënaqur, sidomos me lojën e Suarez Kthim i mirë për Barcelonën në fushën e lojës, të cilët mposhtën me rezultatin e thellë 4-0 skuadrën e Mallorcas në tran
E konfirmon Setien: Messi dhe Suarez gati për ndeshjen ndaj Mallorca Gjashtë herë lojtari më i mirë në botë dhe një nga më të mirët në histori, raportohej të ketë vuajtur nga një lëndim së
Suarez ambicioz pas pandemisë: Duam trofe La Liga edhe zyrtarisht ka njoftuar se do të rinis sezonin, duke bërë kështu që skuadrat të përgatiten tashmë më intensi
Pas rikthimit të Suarez, vjen një tjetër lajm i mirë për Barcelonën Përveç rikthimi të Suarez, një tjetër lajm i mirë vjen nga kampi katanulas. Leo Messi, edhe pse jo bashkë shokët e skuad
E konfirmon Barcelona, Suarez i gatshëm për ndeshjen e parë Ekipet mjekësore kanë informuar skuadrën se sulmuesi Luis Suarez është shëruar plotësisht nga lëndimi i pësuar në janar.