999 rezultate për

suarez

Asgjë nuk po shkon mirë te Barça, Suarez "thumbon" Setien: Pyesni trajnerin për rezultatet Luis Suarez bëri gjithçka që Barcelona të dilte fituese nga sfida me Celta Vidon në kampionat. Mirëpo sulmuesi uruguaian
Barcelona rikthen avantazhin ndaj Celta Vigo (VIDEO) Barcelona mes shumë vështirësish ka arritur të rikthejë avantazhin ndaj Celta Vigu në minutën e 67'. Wshtë përsëri Su
Surez uron ish-ekipin e tij (FOTO LAJM) Ish sulmuesi i Liverpool-it, Luis Suarez, ka uruar tifozët e klubit anglez dhe kapitenin Jordan Henderson pas kurorëzimi
Setien pas fitores ndaj Mallorca: Jam i kënaqur, sidomos me lojën e Suarez Kthim i mirë për Barcelonën në fushën e lojës, të cilët mposhtën me rezultatin e thellë 4-0 skuadrën e Mallorcas në tran
E konfirmon Setien: Messi dhe Suarez gati për ndeshjen ndaj Mallorca Gjashtë herë lojtari më i mirë në botë dhe një nga më të mirët në histori, raportohej të ketë vuajtur nga një lëndim së
Suarez ambicioz pas pandemisë: Duam trofe La Liga edhe zyrtarisht ka njoftuar se do të rinis sezonin, duke bërë kështu që skuadrat të përgatiten tashmë më intensi
Pas rikthimit të Suarez, vjen një tjetër lajm i mirë për Barcelonën Përveç rikthimi të Suarez, një tjetër lajm i mirë vjen nga kampi katanulas. Leo Messi, edhe pse jo bashkë shokët e skuad
E konfirmon Barcelona, Suarez i gatshëm për ndeshjen e parë Ekipet mjekësore kanë informuar skuadrën se sulmuesi Luis Suarez është shëruar plotësisht nga lëndimi i pësuar në janar.
Suarez lë pas dëmtimin e gjatë dhe realizon supergol (VIDEO) Sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez jo vetëm që është rikthyer në stërvitje, por ka treguar se nuk ka humbur asnjë shkëlqi
Chiellini i kthehet për të disatën herë incidentit me Suarez: Edhe unë jam një bir bushtre në fushë Xhorxho Kielini dhe Luis Suarez nuk do të harrohen kurrë për atë duel në Kupën e Botës së vitit 2014, ku italiani përfun
Frikë për vendin e titullarit? Suarez: Nëse do të isha Lautaro, nuk do të largohesha nga Inter Martinez raportohet se po ndiqet nga Barcelona pasi shënoi 16 gola në 31 ndeshje këtë sezon me Interin. Fituesi i Top
Messi fjalët më të mëdha për Lautaron: Është mbresëlënës, ngjan me Suarezin Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka lavdëruar bashkëkombësin e tij, sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez, duke e cilësua
Koronavirusi i merr jetën edhe ish-zv/presidentit të Real Madridit (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta në moshën 76-vjeçare ish-zv/presidenti i Real Madridit, Amador Suarez Villa. Ai ndërroi jetë për shka
Evra thotë se është kërcënuar pas incidentit me Suerez Ish-mbrojtësi i francez, i cili njoftoi pensionimin e tij nga futbolli në fillim të kësaj jave, akuzoi Suarez se e quant
E ardhmja e Luis Suerez lidhet ngushte me MLS Me pezullimin e La Liga dhe pjesa tjetër e sezonit që do të luhet pas dyerve të mbyllura, skuadra katalanase duhet të gj
Luis Suarez lidhet me një transferimin në MLS Me Barcelonën e cila po ngul këmbë për një qendërsulmues, e ardhmja e Luis Suarez është e pasigurtë. Klubet nuk janë
Karantina ka lënë edhe Suarez pa qethur (FOTO LAJM) Siç duket izolimi nga koronavirusi ka ndikur që meshkujt të kenë problem prerjen e flokëve të tyre. E këtë problem si
Suarez pret me krahë hapur Neymarin, me fjalë të mëdha për Lautaron Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka thënë se lojtarët si Neymari dhe Lautaro Martinezi do të jenë gjithmonë të mirëpr
Rivaldo: Barcelona duhet të bashkojë Neymarin, Messin e Suarezin Që nga largimi i Neymar nga Barcelona ka pasur disa tentime të katalunasve për ta kthyer përsëri në skuadër futbollistin
Suarez jep lajmin e mirë për Barcelonën, synon të rikthehet para kohe Suspendimi i futbollit si pasojë e koronavirusit i ka dhënë mundësinë Luis Suarez që të kthehet në kohë për këtë sezon,