999 rezultate për

suarez

4 yjet e skuadrës që Koeman pritet t’i largojë nga Barcelona Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman do të ndryshojë organikën e skuadrës katalanasve. Sipas mediave spanjolle,
Takim "kokë më kokë" mes Koeman dhe Suarez, uruguajani merr lajmin e hidhur Duket se gjithçka po shkon drejt një përfundimit të një epoke. Luis Suarez është i pari që i thotë lamtumirë Barcelonës.
Suarez dëshiron të qëndrojë te Barcelona, Koeman nuk e ka në planet e tij Prej disa ditësh në mediat spanjolle përflitet për një largim të Luis Suarez nga Barcelona. Sulmuesi uruguaian nuk është
Vjen oferta e parë e Ajax për Suarez Ajax ka ofruar 15 milionë euro për transferimin e Luis Suarez raporton El Chiringuito. Uruguani do të mbushë 34 vjeç
Kjo do të jetë treshja sulmuese e Barcelonës sezonin e ardhshëm Barcelona po përgatitet për një fillim të ri pas sezonit më të dështuar në 15 vitet e fundit ku për herë të parë ka mbet
Mundo Deportivo: Tërbohet Juve, synon Suarez e Griezmann Raportohet se Juventus ka shprehur interesim për dyshen e Barcelonës, Luis Suarez dhe Antoine Griezmann, të cilët mund t
Suarez pranë largimit nga Barcelona, nis bisedimet me skuadrën legjendare Largimi i Luis Suarez nga Barcelona dita e ditës po bëhet më real. Sipas gazetarit shumë të besueshëm holandez, Mike
Suarez pranë largimit nga Barcelona, nis bisedimet me skuadrën legjendare Largimi i Luis Suarez nga Barcelona dita e ditës po bëhet më real. Sipas gazetarit shumë të besueshëm holandez, Mike
Operacioni "fshesa" te Barca, Suarez mund të largohet i pari Luis Suarez mund të jetë ‘viktima’ e parë e ndryshimeve te Barcelona. Barcelona ka filluar të mendojë për ndryshime r
Formacionet zyrtare të supersfidës Barcelona-Bayern Janë bërë zyrtare formacionet e çerekfinales Barcelona-Bayern Munich. Supersfida starton në orën 21:00 dhe do të luhe
Lojtarët që nuk do ta besoni se kanë veshur këto fanella (FOTO LAJM) Disa futbollistë kalojnë rrugë të gjata për të arritur deri te sukseset më të mëdha. Ndoshta, pak e dinë se Harry Kan
Do të ketë përballë Bayernin, Suarez: Shanset janë 50/50 Luis Suarez ka dhënë disa komente pas ndeshjes kundër Napoli. Sulmuesi nga Uruguai, Luis Suarez, është shprehur i kën
Luis Suarez drejt skuadrës së David Beckham Sezoni i parë, pra ai debutues në MLS ka rezultuar një zhgënjim i vërtetë për Inter Miamin kjo për shkak edhe të pandemi
Gratë e futbollistëve nëpër jahte, Messi dhe partnerja kapen në momente private (FOTO LAJM) Lionel Messi është fotografuar me partneren e tij mbresëlënëse, Antonela Roccuzzo, gjatë pushimeve që ata po kalojnë me
Messi dhe Suarez nuk gjejnë qetësi, tifozët e Realit i provokojnë keq edhe në pushime (VIDEO) Ditën e djeshme Kike Setien i kishte dhënë pushim skuadrës së Barcelonës, dhe Mesi me Suarezin e kana shfrytëzuar këtë p
"Fitoni La Ligan", tifozi i Realit provokon Messin dhe Suarez (VIDEO) Një tifoz i Real Madrid ka provokuar Lionel Messin dhe Luis Suarez. Të dy yjet e Barcelonës e kaluan ditën e tyre së
Suarez kërkon që ekipi i tij të jetë gati nëse Reali lëshon pikë Kampionët në fuqi të La Ligas vazhdojnë të mbajnë gjallë shpresat për titull, pas fitores 1:0 kundër Espanyol të mërkurë
Futbollisti i Lazios "alla-Suarez", kafshon lojtarin e Lecces (VIDEO) Disa vjet më parë, Luis Suarez kafshoi mbrojtësin Italian, Chiellini. Një skenë e ngjashme ka ndodhur mbrëmë në ndesh
Barcelona shkatërron Vilarreal me supergolat e Suarez-Griezmann (VIDEO) Barcelona ka triumfuar me rezultat 1:4, duke zhvilluar ndoshta ndeshjen më të mirë të sezonit. Ishte një autogol i Pa
Supergol Suarez, Barcelona sërish në avantazh (VIDEO) Luis Suarez ka kaluar sërish në avantazh Barcelonën me një supergol. Uruguajani tundi rrjetën nga 16 metra pas një su