999 rezultate për

suarez

Juventusi interesohet për Edison Cavanin Edinson Cavani është rikthyer në listën e Juventusit për këtë afat kalimtar. Sky Sport Italia thotë se Juventus ka ko
Arrihet marrëveshja, Suarez është i Juventusit Luis Suarez ka arritur marrëveshje t’i bashkohet Juventus. Lajmi bëhet i ditur nga Guillem Balague i BBC Radio teksa
Probleme me pasaportën, bllokohet transferimi i Suarez te Juventus? Luis Suarez mund të largohet nga Barcelona drejt Juventusit. Sulmuesi nuk është më pjesë e planeve të teknikut Ronald Ko
Messi dhe Suarez kapen së bashku, çfarë po bën dyshja e Barçës? Lionel Messi është në qendër të vëmendjes për shkak se kërkoi largimin nga Barcelona. Sot Jorge Messi u takua sërish
Suarez "bardhezi", Juventusi gati të paguajë edhe për prishjen e kontratës me Barçën Duke parë vështirësitë që po has për të mbyllur marrëveshjen me Edin Dzekon e Romës, Juventusi është gati të ndryshojë o
Goditja e madhe, Juventusi gëzon tifozët dhe gjen akordin me bomberin e njohur Juventusi ka vepruar shpejt dhe ka arritur një akord me agjentin e Luis Suarez. Sulmuesi uruguaian do të largohet nga Ba
Nuk ka më dyshime, Suarez është i Juventusit Luis Suarez mund të quhet lojtar i Juventusit. Është ky lajmi më i fundit nga gazeta prestigjoze, Gazzetta dello Spor
Suarez dhe një makinë tjetër mbërrijnë te shtëpia e Messit, çfarë po ndodh? (VIDEO) Vijojnë lëvizjet me makina në shtëpinë e Lionel Messit, emrit më të përfolur në ditët e fundit në mediet botërore. El
E çuditshme, këta dy futbollistë po mundohen ta mbajnë Messin në Barcelonë Lionel Messi po pritet që të largohet nga Barcelona gjatë merkatos verore. Por, dy bashkëlojtarët e tij, Luis Suarez
Luis Suarez drejt rivalëve të Barcelonës? Ardhja e Ronald Koeman në krye të Barcelonës ka bërë që shumë yje të skuadrës të mendojnë një zgjidhje tjetër. Holand
Ndryshe nga Messi, Suarez grumbullohet me Barcelonën, gati për testin e Covid-19 Skuadra e Barcelonës sot do të fillojë stërvitjet e para për sezonin e ri, e futbollistët duhet t’i nënshtrohen testeve
Tjetër lajm i hidhur për tifozët e Barcelonës, Suarez dëshiron kalimin te Juventusi Skuadra e Barcelonës është duke pasur një krizë tejet të madhe brenda ekipit që nga humbja turpëruese kundër Bayern Munc
Ideja e fundit nga Italia, sulmuesi i Barcelonës i propozohet Juventusit Klubi i Juventusit vazhdon të jetë në merkato për të zëvëndësuar vendin e lënë bosh nga Gonzalo Higuain. Që nga dita kur
Daklarata e Suarez konfirmon "kaosin" e krijuar te Barcelona uis Suarez ka thyer heshtjen pas spekulimeve të fundit rreth të ardhmes së tij tek Barcelona. Luis Suarez është duke
Barcelona gjen menjëherë zëvendësuesin e Luis Suarez Ndryshime te Barcelona, shumë ndryshime. Pas ardhjes së Ronald Koeman në stolin e Barças në vend të Quique Setién, Lione
Messi shfaqet për herë të parë që pas letrës për largim nga Barcelona, ku ishte bashkë me Suarez? (VIDEO) Lionel Messi dhe Luis Suarez dolën në darkë në Barcelonë pas spekulimeve rreth largimit nga klubi. ‘El Chiringuito de
Pas konfirmimit se nuk bën pjesë në planet e Koamen, Suarez nis bisedimet me klubin e ri Luis Suarez ka filluar kërkimin për një klub të ri. Luis Suarez ka zhvilluar bisedime me Inter Miami në lidhje me tra
Barcelona përgatit njoftimin për shtyp për Messin, mbëshetja i vjen nga Suarez (FOTO LAJM) Siç është raportuar nga Onda Cero, Barcelona së shpejti do të publikojë një deklaratë për shtyp në lidhje me kërkesën e
Suarez largohet nga Barcelona, por transferohet te kjo super skuadër Luis Suarez mund të largohet nga Barcelona, por do të mbetet pjesë e nivele të larta të futbollit në Evropës. Sipas a
Suarez i nervozuar nga telefonata e Koeman që zgjati më pak se një minutë Luis Suarez pritet që të jetë largimi i parë i Ronald Koemanit te Barcelona. Trajnerit holandez i është konfirmuar se