999 rezultate për

suarez

Pa u larguar Suarez, Depay nuk mund të mbërrijë në Barcelonë Orët e fundit në mediat holandeze u njoftua se Memphis Depay do të transferohet tek Barcelona. Kjo pasi që Barcelona
Largohu ose... Drejtuesit e Barcelonës "kërcënojnë" Luis Suarez Mediat katalanase konfirmojnë se marrëdhëniet mes Barcelonës dhe Luis Suarez janë mjaft të tensionuara, pasi futbollisti
Suarez te Juventus? flet Chiellini Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, i njohur për atë zënkën e famshme me Luis Suarezin kur uruguaiani e kafshoi,
Suarez pothuajse i larguar, Barcelona nuk e do më (VIDEO) Emisioni Jugones nga gazetari Josep Pedrerol është duke raportuar se Barcelona nuk e do në skuadër Luis Suarez diçka që
Rriten tensionet mes Barcelonës dhe Suarez, klubi e kërcënon Tensionohet në maksimumin marrëdhënia mes klubit të Barcelonës dhe sulmuesit Luis Suarez. Drejtuesit "blaugrana" nuk kan
"Suarez nuk mbron, fenomenët si Pirlo rrallë dalin trajnerë të zotë", Van Gal: Dikur kam qenë si Conte Si gjithmonë dëfryes, por edhe sivjet nuk mund të mungonte me vizitën e tij të përhershme në Itali, vend ku çdo vit kalo
Suarez tregon gadishmëri për tu bashkuar me rivalët e Barcelonës Luis Suarez megjithatë mund të mos mbetet te Barcelona. Ylli uruguaian, Suarez duket se është gati që të nis një aven
Koeman e lë jashtë ekipit të parë, Suarez ka një marrëveshje për t'u bashkuar me Juven Luis Suarez u la jashtë ekipit për ndeshjen miqësore Barcelona-Gimnastic duke konfirmuar se Ronald Koeman nuk i beson a
Ndeshja miqësore e Barcelonës, Koeman lë jasht Vidalin dhe Suarez Ronald Koeman ka lënë jashtë listës Luis Suarezin dhe Arturo Vidalin. Barcelona luan sot një ndeshje miqësore me skua
Bllokohet përfundimisht transferimi i Suarez te Juventus, Koeman kërkon ta mbajë Luis Suarez do të vazhdoj të mbetet pjesë e Barcelonës së paku edhe për një vit. Sulmuesi uruguaian ishte shumë afër
Nesë dështon pista Suarez, Pirlo ka gati alternativën B për sulmin Andrea Pirlo e ka gati një alternativë B për sulmin e Juventusit, nëse Luis Suarez do të dështojë si pistë për të mbërri
U bë i sigurtë kalimi, Suarez "tremb" Juventusin me një postim (FOTO LAJM) Luis Suarez është shndërruar në objektivin e vërtetë të Juventusit për sulmin. Sërish mediat këmbëngulin se palët ja
Kalimi i Suarez te Juventusi nuk do të jetë i lehtë, uruguajani do duhet të japë provim Luis Suarez duhet të presë për mundësinë e transferimit në Juventus. Juventus nuk e ka të lehtë transferimin e sulmue
Suarez do të jap provim për të kaluar tek Juve Vetëm një pengesë e fundit po mungon për të parë Suarezin në Juventus: provimi i gjuhës italiane. Sipas dekretit të
Pritet zyrtarizimi, Juventus arrin marrëveshje edhe me Barcelonën për Suarez Ka raporte në Spanjë dhe Itali që Juventusi ka rënë dakord për kushtet me Barcelonën ashtu edhe me Luis Suarezin, kësht
Zyrtarizimi i Luis Suarez te Juventusi po vonon për këtë arsye uis Suarez dëshiron ta bëjë Barcelonën që të paguajnë para. Ylli uruguaian nuk është i kënaqur me trajtimin që i ka b
FORMACIONI/ Si do të luante Juventusi i Pirlos me Suarez, treshja e sulmit do të ishte e frikshme (FOTO LAJM) Sipas gazetës spanjolle Marca sulmuesi uruguaian Luis Suarez ka arritur marrëveshje me Juventusi dhe pritet transferimi
Suarez te Juve, zbulohen detajet e kontratës Marrëveshja mes Luis Suarez dhe Juventus është arritur. Luis Suarez sipas të gjitha gjasave do të mbrojë ngjyrat e sk
Suarez pranë largimit nga Barcelona, Koeman e ka gati numrin "9" Sipas mediave në Spanjë, Luiz Suarez është gati që të largohet nga Barcelona. "MARCA" raportoi se sulmuesi tashmë ka
Prestigjozja spanjolle: Suarez e ka arritur marrëveshjen me Juventusin Marca raporton se Luis Suarez ka arritur marrëveshje me Juventusin në vlerë prej 10 milionë euro në sezon, pasi të largo