999 rezultate për

suarez

Thellohet skandali Juventus-Suarez. zbardhet dëshmia e Ministres Zbardhen detaje të tjera rreth çështjes së shumëpërfolur të testit të italishtes të Luis Suarez për të marrë pasaportën
Atletico rimerr kreun, e nderon sërish Suarez (VIDEO) Atletico Madridika siguruar fitoren 1-2 në fund ndaj Alavesit. Marcos Llorente zhbllokoi rezultatin pas asistimit të
Atletico Madrid futet si lider në Vitin e Ri, Suarez dhe Oblak luftojnë për çmime personale Viti 2020 më në fund po mbylljet, ndërsa Atletico Madrid po bëhet gati ta pres Vitin e Ri në krye të tabelës së La Liga.
Super Suarez, Atl Madrid zhbllokon shifrat (VIDEO) Atl Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Getafes. Është Suarez ai që realizoi një gol mjaft të bukur me kokë në minutën
Pas largimit nga Barça, Messi e Suarez planifikojnë të ribashkohen tek një tjetër klub Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka konfirmuar se vazhdon të jetë në kontakt të vazhdueshëm me sulmuesin e Atletico Madri
A do luajë bashkë treshja sulmuese Costa-Felix-Suarez? Flet Simeone Diego Simeone nuk është i përgatitur të rrezikojë të vendos treshen Luis Suarez, Diego Costa dhe Joao Felix në formacion
"Mirëmbrëma Luis, këtu janë pyetjet", pyetjet e provimit të farsës të mbajtur nga Suarez në Perugia Jo vetëm akuzat e prokurorëve kundër Juventusit, të raportuara nga Corriere della Sera, të cilat do të kishin penguar he
Rasti Suarez, flet drejtori sportiv i Juventusit Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici thotë se nuk është i brengosur që po hetohet në rastin Suarez. Ai thotë
18 ditë pa e takuar prej Covid-19, Suarez surprizon fëmijët (VIDEO) Luis Suarez para më shumë se dy javësh u infektua me koronavirus dhe u detyrua të karantinohej deri në shërimin e plotë
Çështja Suarez: Fillon hetimi për Juven, rrezikon nga gjoba deri tek rënia nga Serie A FIGC (Federata Italiane e Futbollit) ka hapur një hetim ndaj drejtuesve të Juventusit mbi provimin e gjuhës për Luis Sua
Situata e Suarez, reagon Simeone: Ai dëshiron ta ndihmojë skuadrën Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone ka folur lidhur me situatën momentale të sulmuesit Luis Suarez. Uruguaian
Suarez ende i infektuar me Covid-19, rrezikon sfidën me Bayernin Sulmuesi i Atletico Madridit, Luis Suarez vazhdon të jetë i prekur nga COVID-19 dhe është në dyshime për ndeshjen e radh
Luis Suarez, futbollisti i radhës i infektuar me Covid-19 Luis Suarez është bërë lojtari i fundit që është prekur nga koronavirus. Sulmuesi uruguaian është i grumbulluar me Ko
Suarez: Gjeta lumturinë të Atletico Madridi Sulmuesi i Atletico Madridit, Luis Suarez insiston se ndihet i lumtur të skuadra e re dhe krenar për arritjet të Barcelo
Kartoni i verdhë më i çuditshëm merret nga Luis Suarez Dueli i vlefshëm për Champions League mes Lokomotivës së Moskës dhe Atletikos së Madridit ka sjellë një episod të veçant
Barcelona gjen zëvendësuesin e Suarezit te Benfica Koeman është aktivizuar menjëherë që të gjejë zëvendësuesin e Suarezit dhe po tenton të transferojë anëtarin e Benfikës,
ZYRTARE/ Zbulohet orari i "El Classicos" La Liga ka zbuluar orarin për ndeshjen e parë mes Barcelonës dhe Real Madridit që zhvillohet me 24 tetor. Kjo ndeshje
Koeman zbulon bisedën me Suarez: Nuk e largova unë Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka zbuluar bisedën që zhvilloi me Luis Suarezin para se të largohej nga “Camp Nou”.
Suarez: Te Reali kurrë, nëse i shënoj Barçës nuk festoj Luis Suarez nisi një etapë të re në karrierë përpara disa javësh me transferimin te Atletico Madrid. El Pistolero u larg
Suarez: Messi ka vuajtur si unë, më vranë shpirtërisht Luis Suarez ende e vuan mënyrë se si e larguan nga Barcelona, pasi shënoi 195 gola dhe fitoi 13 trofe me “blaugranat”. T