999 rezultate për

style

Dafina dhe Tayna performojnë për herë të parë bashkë, "shkundin" publikun (VIDEO) Ato para pak ditëve kanë publikuar bashkëpunimin ‘Bye Bye’. E mbrëmë Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë n
U mburr për koncertin në Drenas, por Feron e paskan gjuajtur në skenë (VIDEO) Pak ditë më parë reperi i njohur Fero publikoi një video të koncertit të mbajtur në Drenas, ku një numër i madh fansash
Oriola "tërbon" shoferët, udhëton me tanga në motorr (VIDEO) Modelja që po bën jehonë ndërkombtarisht, Oriola Marashi ka provokuar në rrjete sociale, përmes një postimi me të brends
Heronjtë e ditës, si i shpëtojnë këto vajza nga mbytja në det (VIDEO) Dy vajza kanë ngecur në një flamingo pluskuese të gomës në mes të detit, duke ia pamundësuar vetës të dalin në breg.
Video më e ëmbël, Loredana tregon si Hana kërcen kengën e mamit dhe babit (FOTO VIDEO) Në dhjetor të vitit që lamë pas, çifti shumë i njohur, Mozzik dhe Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë. Lore
Dikush i tha Bebe Rexhës se është plakur, 29 vjeçarja nuk i la gjë pa thënë (FOTO LAJM) Bebe Rexha është një ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme në të gjithë botën dhe është shumë e angazhuar me projek
Stresi i kthehet "realitetit", tallet me policinë në mes të qytetit (VIDEO) Menjëherë sapo doli nga burgu, reperi Stresi ka nisur jetën e tij si një “gangster”! Së fundi një video e tij është p
“Përqafojeni nënën si të jetë hera e fundit!” Aktorja shqiptare bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Gati një muaj pas dasmës me partnerin Arbnor Pacolli, aktorja Fiona Gllavica ka bërë një rrëfim prekës në Instagramin e
Një tjetër largim i bujshëm nga "Digitalb", moderatorja e "braktis" pas 10 vitesh (VIDEO) Nuk kanë qenë të pakta kohë e fundit ndryshimet e ekraneve për Vip-at. Sezoni i ri do të vijë me shumë ndryshime edhe në
Gigi Hadid fëlliq ishullin e famshëm Grek: Nuk kthehem më kurrë atje (FOTO LAJM) Gigi Hadid u kthye në viktim të një grabitje taksa kalonte pushimet në ishullin e famshëm Grek, Mykonos. Nuk është he
Nga Naploni në Soprano, Flaka Krelanin e frymëzon pishina për akapella (VIDEO) Flaka Krelani është ndër këngëtaret e njohura shqiptare e cila njohet për aftësitë e forta si këngëtare. Këngëtarja k
"Shpirt sirene", e lagur dhe transparente Luana nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura shqiptare në rrjetin social Instagram. Duke e ditur mirë influ
Alketa Vejsiu "braktis" Tv Klan? Ku do ta shohim moderatoren (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv është shumë afër dhe personazhet e ekranit kanë nisur të prezantojnë projektet e reja. Një nga fig
Nuk pyet për kërcënime, Unikkatil i bën diss reperit në qytetin e tij (VIDEO) Ditët e fundit ka shpërthyer një debat midis dy reperëve të njohur shqiptarë, Duda dhe Unikkatili. Pasi ky i fundit b
Miq, festë, "çmenduri", modelet shqiptare që "pushtojnë" Ibizën (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është modelia e famshme shqiptare e cila ka brendin e saj të rrobabanjove "Aurelahoxhasëim". Modelia e k
Surprizë! Ledri Vula sjell super bashkëpunimin me mikun e tij të ngushtë (FOTO LAJM) Vetëm pak më parë, Ledri Vula njoftoi në profilin e tij në Instagram se ka gati një surprizë për fansat! Reperi do të
"Skenat e nxehta me vajzën në videoklip", Genc Prevulkaj i mbyll gojën të gjithë kritikuesve (VIDEO) Genc Prelvukaj është një nga artistët me një karierrë të gjatë muzikore dhe që edhe pas shumë vitesh nuk zhgënjen së sje
Edhe makina luksoze bën të vetën, Nora Istrefi shfaqet super seksi në daljen e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi se po arrin të jetë tejet aktive në mbrëmje e në koncerte. Ato janë të pan
Bleona topless dhe Alban Ramosaj nudo, dyshja "çmendet" në Ibiza (VIDEO) Bleona Qereti i është bashkuar grupit të Alban Ramosajt, Aurela Hoxhës dhe Endrit Mertirit për pushimet më të çmendura q
"Do të bjerë ndonjë cop kallçuk", ndjekësit bëjnë për një lek modelen shqiptare (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është ndër modelet shqiptare e cila suksesin e saj po e shijon në SHBA. Modelja është komentuar që në fi