999 rezultate për

style

Aulona Musta "përgjon" bashkëshortin gjatë telefonatës: Ka sekrete (VIDEO) Aulona Musta është gazetarja shqipatre e cila ngre gjithmon polemika nëpërmjet Instagramit. Shpesh herë gazetarja dis
"Kam një dell të përdal", Megi Pojani është gati për tu martuar (FOTO LAJM) Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Showbizin shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në
Motrat Istrefi korrin sukses, këngëtarja serbe i kopjon këngën (VIDEO) Jemi mësuar shpesh të zbulohet se këngë shqiptare janë vjedhur nga ato ballkanike.Mirëpo me zhvillimin e muzikës shqipta
Vajza e partnerit feston ditëlindjen, Zaimina Vasjari e quan kështu (VIDEO) Ndonëse për vite me radhë Zaimina Vasjari ka hezituar të flasë për faktin që partneri i saj Klodian Asllani është baba i
Krizë në çift mes Marinës dhe Getoarit? Kjo foto i zbuloi të gjitha! (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, në rrjet qarkulloi lajmi se dy vite pas martesës, dyshja e njohur e showbiz-it, Marina Vjollca dhe Ge
Në ditën e tij të lindjes, Flori Mumajesi i mungoi publikut më shumë se asnjëherë (VIDEO) Prej disa kohësh, Flori Mumajesi është shkëputur nga rrjetet sociale dhe nuk dihet pothuajse asgjë nga jeta e tij. Pa
Klaudia Pepa tërhiqet zvarrë nga një mashkull, fansat e kryëzojnë: Iku Albi të mori ky Balerina shqiptare Klaudia Pepa është një nga personazhët publikë shqiptarë që ka një profil mjaft aktiv në rrjetet soci
Oriola si Kylie Jenner, modelja shqiptare zgjohet mes trëndafilash të kuq (VIDEO) Kylie Jenner është një vajzë me fat dhe këtë e vërteton çdo herë edhe më shumë kur tregon surprizat që merr nga partneri
Shumë vite në karrierë, mosha e Ermal Fejzullahut do ju çudisë (FOTO LAJM) Karriera e tij ka nisur që kur ai ishte akoma fëmijë. Shumë nga këngët e tij u kthyen në hite që këndohen dhe pëlqe
"Nuk kam ngrënë për një javë", Bleona trondit me deklaratën (VIDEO) Bleona Qerreti është një nga personazhet e shtypit rozë shqiptar gjithnjë pa komplekse në deklaratat e guximshme që bën.
Arbana Osmani i shpjegoji të gjitha, paska një profesion të dytë (FOTO LAJM) Arbana Osmani përveç televizionit ka treguar se ka edhe një pasion tjetër të veçantë. Ai lidhet me gatimin dhe 6 vite
Në pushime me babain dhe vëllain e Dua Lipës, Ledri publikon videon e çmendur (VIDEO) Vite më parë, Ledri Vula komentohej për lidhjen e tij romantike me Dua Lipën, por çifti i dha fund marrëdhënies së tyre
Baby G vazhdon avazin, kërcen në mënyrë provokuese para kamerës (VIDEO) Baby G kohët e fundit ka bërë bujë në media si shkak i ndarjes së saj me reperin Lim Hoti. Që pas ndarjes çifiti ka b
Ndër pastiçieret më të mira në Zvicër, bën tortën me flamur shqiptar (VIDEO) Ajo është një kuzhiniere shqiptare e cila jeton jashtë Shqipërisë po që ka korrur sukses me websitin e saj dhe jo vetëm
Aurela Gaçe me Skerdin për dore: “18 vjet më parë nuk e kuptoja!” (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është bërë romantike dhe ka publikuar sot një foto me partnerin e saj Skerdi. Të dy të kapur për dore në
Melinda tallet keq me Taynën dhe Dafinën, kënga është e vjedhur nga Drake (VIDEO) Tayna dhe Dafina Zeqiri thyen internetin me këngën e tyre më të re “Bye Bye” që ishte dhe bashkëpunimi i tyre i parë.
“Projekti nuk është vetëm i imi”, Capital T zbulon të reja për koncertin gjigant në Tiranë (VIDEO) Në datën 19 të muajit shtator, Capital T ka lajmëruar të gjithë fansat se do të mbajë një koncert gjigant në sheshin “Në
“Enca aktore o lal”, këngëtarja flet për herë të parë për eksperiencën në filmin e Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Së shpejti, aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi do të sjellë filmin e tij më të ri të titulluar “I love Tropoja”
"Më mirë të jesh beqare?", mimika e Eneda Tarifës sapo i tregoi të gjitha (VIDEO) E ftuar së fundmi në emisionin “Treshat” me Bora Zemanin dhe dy vëllezërit Veshaj, ishte këngëtarja e njohur Eneda Tarif
Bashkëshorti i ëndrrave! Ja ç’bën Jakub kur e ka larg Afërditën (FOTO LAJM) Një vit më parë, modelja Afërdita Dreshaj u kurorëzua me martesë me sportistin çek jakub Kindl, me një ceremoni madhësht