999 rezultate për

style

Luana Vjollca bën lëmsh ndjekësit me foton e re? S’ka më “Shiko Kush Luan?” (FOTO LAJM) Luana ka konfirmuar se edhe këtë sezon do ta shohim në Top Channel, me siguri në sezonin e radhës së spektaklit “Shiko K
"A jemi në Tropojë këtu?", pas turpërimit nga fansat reagon Enca (FOTO & VIDEO) Enca është një nga këngëtaret më të preferuara dhe të suksesshme në botën e muzikës të cilës çdo këngë e saj kthehet në
“Në ditët më të errëta, kujtoj e kujt jam!”, emocionon Adrola Dushi (FOTO LAJM) Adrola Dushi ka bërë një dedikim mjaft të veçantë për prindërit e saj! Modelja shqiptare ka postuar një fotografi në
E mbuluar me para dhe e zhveshur, Jennifer Lopez zbulon datën e filmit të ri (VIDEO) Jennifer Lopez ka njoftuar për datën e publikimit të filmit të ri. Jennifer Lopez do ta shohim sërish në një rol si a
"Më fal", urimi prekës i Roza Latit për të ëmën (FOTO LAJM) Ditën e sotme, aktorja e humorit Rita Lati ka ditëlindjen dhe mbush 60 vjeç. Roza ka shpërndarë një foto të saj në In
Emocionuese! Gashi bën realitet ëndrrën dhe nuk mban dot lotët (FOTO LAJM) Gashi padyshim që ka pasur sukseset e tij në tregun botëror të industrisë muzikore. Ai është kthyer në një nga reperë
Pas vitesh mugesë, rikthehet aktorja e njohur shqiptare e humorit (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Lisën e “Apartamentit 2XL”, e cila ishte një ndër emrat më të njohur e të dashur për pu
Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, Ermali dhe Ariana nisin super pushimet (FOTO LAJM) Shumë shpejt, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe partnerja e tij, Ariana, do të bëhen prindër për herë të katërt.
Ankth dhe depresion para lindjes! Sara Hoxha rrëfen debatin që bëri me të ëmën (FOTO LAJM) Sara Hoxha mund të jetë me pushime në Capri, por këto kohët e fundit nuk kanë qenë aspak të lehta për të! Ajo ka treg
Një tatuazh gjigant, kë gdhendi Ingrit Gjoni në trup (VIDEO) Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjete sociale dhe komentohet gjatë në media. Ingrit
U tha se po kalojnë një krizë , Arbenita sapo i tha të gjitha me këtë veprim (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura nga publiku. Ata duken shumë të dashuruar me njëri
Jul Deda me halle grash, guxon të lyej flokët me fije (FOTO LAJM) Së fundmi Julian Deda ndodhet në Veri të Shqipërisë, në Valbonë, ku po punon për një projekt të ri. Aktori nuk ka zbu
Alban Skënderaj zbulon surprizën, jep lajmin e shumëpritur Këngëtari përveç projekteve të reja muzikore që na bëjnë të kërcejmë dhe të këndojmë, herë pas here na fton të dëgjojmë
Floriana Garo në pritje të fëmijës së dytë Ish-moderatorja e famshme shqiptare Floriana Garo është shtatzënë. Ajo pritet sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë në
Aulona Musta "përgjon" bashkëshortin gjatë telefonatës: Ka sekrete (VIDEO) Aulona Musta është gazetarja shqipatre e cila ngre gjithmon polemika nëpërmjet Instagramit. Shpesh herë gazetarja dis
"Kam një dell të përdal", Megi Pojani është gati për tu martuar (FOTO LAJM) Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Showbizin shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në
Motrat Istrefi korrin sukses, këngëtarja serbe i kopjon këngën (VIDEO) Jemi mësuar shpesh të zbulohet se këngë shqiptare janë vjedhur nga ato ballkanike.Mirëpo me zhvillimin e muzikës shqipta
Vajza e partnerit feston ditëlindjen, Zaimina Vasjari e quan kështu (VIDEO) Ndonëse për vite me radhë Zaimina Vasjari ka hezituar të flasë për faktin që partneri i saj Klodian Asllani është baba i
Krizë në çift mes Marinës dhe Getoarit? Kjo foto i zbuloi të gjitha! (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, në rrjet qarkulloi lajmi se dy vite pas martesës, dyshja e njohur e showbiz-it, Marina Vjollca dhe Ge
Në ditën e tij të lindjes, Flori Mumajesi i mungoi publikut më shumë se asnjëherë (VIDEO) Prej disa kohësh, Flori Mumajesi është shkëputur nga rrjetet sociale dhe nuk dihet pothuajse asgjë nga jeta e tij. Pa