999 rezultate për

style

"Pengu i jetës" Sonila Meço tregon merakun më të madh të së kaluarës (FOTO LAJM) Një ndër pengjet më të mëdha të jetës së Sonila Meços është violina. Moderatorja ka publikuar një foto në Instagram k
Sot në gjendje kritike për jetën, si na ka paralajmëruar pak ditë më parë Muharrem Ahmeti (FOTO LAJM) Pas një lajmi fatmirësisht të rremë për humbjen e jetës së Muharrem Ahmetit, miku i tij i ngushë u detyrua të tregonte p
Ariana Fejzullahu poston kartolinën e parë të familjes me 6 anëtar dhe sytë zemra (FOTO LAJM) Më 27 të shtatorit që lam pas çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, Ermal dhe Ariana Fejzullahu u bënë prindër për
"Gati për një epokë të re", Enca bën ndryshimin e madh (FOTO LAJM) Enca Haxhia njihet për natyrën e saj mjaft ekstravagante dhe prej kësaj vihet gjithnjë në qëndër të vëmëndjes. Artistja
Tayna u shndërrua në Cruella De Vil dhe është gati për Halloween (FOTO LAJM) Tayna vijon të gëzojë suksesin e hiteve të njëpasnjëshme verore që solli këtë sezon. “Bye Bye” është kënga e fundit e
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu hap dyert e shtëpisë luksoze (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu i kushton shumë rëndësi fizikut, jo vetëm për t’u dukur bukur, por mbi të gjitha për të mbajtur nën kontro
"Ku e ke familjen?", Capital T i përgjigjet fansave që venë në dyshim pushimet me falijarët (FOTO LAJM) Pas koncertit madhështor që mbajti në Tiranë, “Time Capsule” , Capital T ka gjetur kohën për të shijuar pushimet e merit
Nga fotot romantike me Rudinën te jahti dhe trupi muskuloz, si po e përjeton Aleksi ndarjen (FOTO & VIDEO) Kryefjalë e medias rozë këto kohë ka qenë ndarja e Rudina Dembacajt me bashkëshortin, por nëse jeni kuriozë se s’i po e
Joeli mbush 6 vjeç, Ermali dhe Ami i bëjnë surprizën përrallore (FOTO & VIDEO) Vitet kalojnë pa kuptuar dhe sot Joeli është rritur dhe është bërë plot 6 vjeç. Për ditëlindjen e vogëlushit të tyre, Er
Në ditën e tij të lindjes, Loredana bëri këtë gjest të bukur për Mozzik (FOTO LAJM) Sot, reperi i njohur Mozzik feston ditëlindjen e tij. Ai ka lindur më 29 shtator të vitit 1995 dhe ka mbushur 24-vjeç
Nora bën namin në mes të Prishtinës, Roberti nuk përmbahet (FOTO LAJM) Nora Istrefi është rikthyer në Instagram pas disa ditësh shkeputjeje që nga koha e pushimeve pas divorcit me Robert Beri
Luana e pret kështu "Shiko Kush Luan", do mbeteni gojë hapur (FOTO LAJM) Luana Vjollca është gati për nisjen e sezonit të ri të emisionit “Shiko kush Luan”. Moderatorja mund të na ketë zbulu
"Nuk e prezantoj të dashurin se më sulen ku*vat", habit Roza Lati (FOTO LAJM) Vajza e aktores Rita Lati, Roza Lati duket se ka gjetur dashurinë e jetës. Ditën e djeshme ajo ka ndarë një status ku
Justin Bieber ka ndërmend të martohet me kostumin më të shëmtuar në botë (FOTO LAJM) Justin dhe Hailey Bieber e kanë shtyrë me dhjetëra herë dasmën dhe me shumë mundësi kanë stresuar me dhjetëra herë të ft
Sherr me Luanën? Fifi njofton largimin nga "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) Pak minuta më parë Fifi ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për karrierën e saj. Këngëtarja ka njoftuar se këtë sezon
Epo tani është beqare, Nora Istrefi bën namin në mes të Prishtinës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, pas ndarjes nga Robert Berisha që bëri një bujë të madhe në media, ka vazhduar me jetë
"Më ktheni Dr. Florin", Landi shpërthen me dedikimin prekës (FOTO LAJM) Para 5 vitesh artisti shumë i dashur për publikun, Dr Flori, iku drejt një rrugëtimi që nuk ka kthim. Ndonëse ditët, mua
Fatma konfirmon zërat me pamjen më të ëmbël: Po bëhemi 3 (FOTO LAJM) Fatma Methasani do të bëhet nënë! Moderatorja ishte përfolur prej kohësh që ishte në pritje të ëmbël, dhe vetëm sot e
"Pasojat e tërmetit", Ermali turpëron Julin në mes të aeroportit me të brendshme (VIDEO) Ermal Mamaqi së fundmi ka lënë pas dore moderimin dhe është fokusuar kryesisht te kinematografia. Tashmë në rolin e r
1 ditë pas dasmës, Blero dhe Afrona organizojnë super festën me miqtë (VIDEO) Ditën e shtunë këngëtari Blero dhe Afrona Dika kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Ato i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit pa