999 rezultate për

style

Profili me cool i momentit në Instagram është ai i "djalit me pankartë" (FOTO LAJM) Në këtë botë ka shumë gjëra të gabuara, disa prej tyre janë serioze dhe disa jo. Pjesa më e madhe e njerëzve i kalojnë
E moshuara shpirtgjërë dhuron për të prekurit nga tërmeti: Asgjë s'marrim me vete! (VIDEO) Një rast tepër i veçantë vjen nga kjo e moshuar që shihni në videon e bashkëngjitur lajmit, ku ka treguar edhe çfarë ka
Oriola dhe Beatrix i kanë surprizuar të gjithë, që prej datës 26 pranë banorëve të prekur nga tërmeti (VIDEO) Rrjetet sociale që prej datës 26 nëntor kanë marrë një hije tjetër në Shqipëri. Dikush me një fjalë e dikush me sadop
Vogëlushja e Florian Agalliut bën gjestin prekës, dhuron rrobat e saj për fëmijët e prekur nga tërmeti (VIDEO) Tërmeti i dy ditëve më parë në vendin tonë ka shkaktuar frikë dhe panik tek qytetarët, por edhe një ndjenjë të madhe sol
Bebe Rexha solidarizohet me Shqipërinë, premton se do të mbledhë fonde (VIDEO) Personazhet shqiptare me famë botërore shprehën publikisht solidaritetin pas ngjarjes së rëndë në Shqipëri. Ditën e djes
Shembet pallati në Durrës, shtëpia në Lushnje, tmerr në Krujë Dyshohet se për shkak të tëmetit të fortë që ra më parë në Durrës në rrethina janë shembur disa banesa. Nga të dhënat pa
Playback dhe b*thë, këngëtaret shqiptare e kthejnë muzikën në zallamahi (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
Shënoi supergol, faqja e njohur i bën reklamë Endri Çekiçit (VIDEO) Endri Çekiçi është duke kaluar një formë të shkëlqyer me skuadrën e Olimpja Ljubjanës në kampionatin slloven. Pogradecar
"Asnjëherë mjaftueshëm", Dafina Zeqiri tregon për herë të parë garderobën gjigante (VIDEO) Këngëtarja Dafina Zeqiri ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me ndryshimet e shpeshta të look-ut si dhe stilin e saj të veça
Në një lidhje dashurie me Redjan Rrajën, Kejvina s'tundet as para prokurorisë Ditën e djeshme në media qarkulloi me bujë lajmi se Kejvina Kthella është shoqëruar në polici për shkak të lidhjes së sa
Do shkriheni, Julka Gramo "tortuon" bashkëshortin për kujtimet që nga puthja e parë (VIDEO) Julka u zgjua këtë mëngjes dhe vendosi të “torturojë” bashkëshortin e saj Andi, me disa pyetje në lidhje me fillimet e t
Playback dhe zhveshje, në çfarë zallamahie është shndërruar muzika shqiptare? (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
Armina Mevlani në dyshime me fytyrën e mbuluar: Të largohem apo të qëndroj? Blogerja shqiptare Armina Mevlani e njohur ndryshe edhe si nusja e ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi është e fejuar m
Nisin përmbytjet, pak minuta shi shkakton kaos në Durrës (VIDEO) Prej 3 ditësh Shqipëria vazhdon të jetë nën ndikimin e një moti me reshje shiu dhe temperatura që kanë ardhur në ulje.
"Leopardi" Enca ndez IInstagramin (FOTO LAJM) Enca, së shpejti do ta publikojë një këngë të re. Përmes një fotografie të cilën e publikoi në Instagram, artistja pa
Motra e Emiliano Sala mesazh prekës për ditëlindjen e vëllait Emiliano Sala në janarin e këtij viti ndërroi jetë në janarin e këtij viti, teksa ishte duke udhëtuar me avion drejt Ang
EKSKLUZIVE/ Skivi flet për largimin nga "Babastars", dhe rikthimin në grupin "Skillz": Në muzikë ka korrupsion Rreperi i njohur nga Kosova, Visar Shala, i njohur me emrin e artit Skivi në një intervistë ekskluzive për Albeu.com dhë
Playback dhe b*thë, në çfarë zallamahie është shndërruar muzika shqiptare? (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
Njihuni me bateristin 2 vjeçar që po "çmend" rrjetin (VIDEO) Ai është vetëm 2 vjeç por i ka habitur të gjithë me talentin që ka. Fjalën e kemi për Theo Magoon nga Londra, i cili ka
Moderatorja e njohur nuk do të prezantojë më emisionin më të dashur të shqiptarëve (FOTO LAJM) Moderatorja dhe spikerja e lajmeve në “News 24” Ola Bruko, nuk do të jetë më moderatore e progamit shumë të ndjekur “Shq