999 rezultate për

stuttgart

Heynckes i kënaqur me fitoren ndaj Stuttgartit Trajneri i Bayernit të Munichut, Jupp Heynckes ka vlerësuar paraqitjen e lojtarëve të tij në përballjen e një dite më pa
Çmendet Bundesliga, Dortmund-Stuttgart 4-4 (VIDEO) Nje barazim i cmendur mund te quhet ai mes Dortmundit dhe Stuttgartit ne Bundesligen gjermane. Kampionet ne fuqi te
Bundesliga: Humbet Roshi, fiton Kapllani (VIDEO) Sapo u mbyllen 5 ndeshje te Bundesliges gjermane. Ndeshjet e ores 15.30 i dhuruan fitore me rendesi te madhe per Stuttga
Bayern paralajmëron: Tërmet në Stuttgart Mediat dhe ekspertët e futbollit gjerman kanë dribluar së fundmi rekordmenët e Gjermanisë dhe kreun e pankinës së tyre.
Bundesliga: Schalke dhe M'Gladbah, hapa fals (VIDEO) Sapo kanë përfunduar 5 ndeshje të javës së 20-të të Bundesligës gjermane. Bihen në sy barazimet e Schalke 04 në shtëpi k
Bundesliga, Fitojnë Schalke dhe Wolfsburg Sapo kanë përfunduar 5 nga ndeshjet e sotme të Bundesligës gjermane. Ndeshjet e orës 15.30 nuk sollën shumë gola dhe pak
Werder Bremen mund Stuttgart dhe ngjitet në rënditje Werder Bremen harron humbjen shokuese të një jave më parë me Borussia M'gladbah dhe fiton sot në shtëpi përballë Stuttga
Së shpejti Dell do e lerë Kosovën Duket se ambasadori amerikan në Prishtinë përgatitet për largim nga Kosova. Bazuar në një mesazh postuar në rrjetin soci
Liga e Kampioneve, Stuttgart barazon me Barcelonen (VIDEO) 1:1 është rezultati i takimit të parë të 1/8 së finales të Ligës së Kampio
Bundesliga: Stuttgarti dorezohet, Bayerni permbys rezultatin (VIDEO) Stuttgartit ka pësuar humbjen e radhës, këtë herë si mysafir i Hannoverit ndërsa Bayern Mu
Kampioni i Bundesliges mund Stuttgart-in (VIDEO) Kampioni i Bundesligës, Wolfsburg, ka shënuar fitore 2-0 në ndeshjen e parë derbi të javës
Stuttgart transferon Hleb-in Barcelona ka konfirmuar se Aliaksandr Hleb në sezonin e ri do të luajë për skuadrën e Stuttgart
Hleb transferohet te Stuttgart Barcelona ka konfirmuar se Aliaksandr Hleb në sezonin e ri do të luajë për skuadrën e Stuttgart