999 rezultate për

studentet

Rama: Vilën në Surrel e bëra me lekët e emigracionit Gjatë takimit që Rama po zhvillon me studentët në Vlorë, në disa raste është zënë ngushtë nga studentët e pranishëm.
Studentët "zbythin" Ramën, qeveria miraton 8 pikat Menjëherë pas përfundimit të takimit mes Kryeministrit Rama me studentët, në portalin Shqipëria që duam, është publikuar
Rama "propagandë" në Vlorë, protestuesit pastrojnë kryeministrinë (FOTO LAJM) Sot është dita e 15 e protestës së studentëve, ku pavarësisht se Kryeministri vijon takimet me apo pa dëshirën e student
Studentët e Vlorës i "nxijnë jetën" Ramës, e përcjellin me vërshëllima (VIDEO) Takimi i kryeministrit Edi Rama me studentët dhe pedagogët në Universitetin e Vlorës, ka krijuar shumë inicdente dhe pak
"Më kapi prej fyti", studentët në Vlorë shpërthejnë në akuza ndaj Ramës Kryeministri Edi Rama po organizon një takim me studentë dhe pedagogë të Univeristetit të Vlorës, ndërkohë që shumë stud
Pas braktisjes nga studentët, Ramës fillon ti dridhet zëri (VIDEO) Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama është në një mbledhje me studentët e Universitetit të Vlorës, ku nuk është pritur m
Shpërthejnë studentët, braktisin Ramën në Vlorë (VIDEO) Ka nisur krejt ndryshe takimi që kryeministri Edi Rama po zhvillon sot në Universitetin e Vlorës, ku të pranishëm janë s
"Çfarë keni, ç’a keni!", Rama intimidon studentët në Vlorë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta të shumta nga studentët në Vlorë, ndërsa iu është kthyer keq atyre kur e
"Do vijë Edi Rama!", studentët e Vlorës bllokojnë Universitetin (VIDEO) Qindra studentë të Vlorës janë mbledhur para Universitetit "Ismail Qemali" për të penguar mbledhjen që kryeministri Edi
Shpërthen protesta e studentëve edhe në Maqedoni, 13 kërkesat e tyre Ndal korrupsionit, duam drejtësi, jashtë politika, poshtë nepotizmi. Studentët e Universitetit të Tetovës kanë shprehur
Studentët të vendosur për protestë po zhvendosen nga Kryministria (FOTO LAJM) Protesta e studentëve do të vijojë edhe këtë të mërkurën protestën e tyre, ku do të hyjnë në ditën e 15-të. Megjithat
Si Rama mori fitoren e parë pas shuplakave dy javore të studentëve Albeu.com Që prej ditëve kur filloi protesta e studentëve, pasi i talli duke i quajtur ngelës, kryeministri Edi
Preu në besë studentët, kush është rektori i UBT që u vu në shërbim të Ramës Rama arriti fitoren e tij të parë sot përballë protestave masive të studentëve duke dalë kështu si personi që i zgjidh p
Nis protesta e studentëve shqiptarë të Maqedonisë Me moton “#MeStudentët”, sot po protestojnë studentët shqiptarë të Maqedonisë. Protesta në Sheshin “Iliria” në Tetovë
Studentët ia dalin me një pikë, Rama premton përgjysmim tarife në janar Kryeministri Rama ka premtuar përgjysmimin e tarifës së studimit për studentët e universiteteve publike në të gjithë Shq
Rama i krahason me kafshët studentët që refuzojnë të flasin me të Kryeministri Rama po përpiqet që t'i kthejë në avantazh protestat masive të studentëve duke u imponuar si figura që mund
Pse studentët nuk duhet të ulen me Ramën Jo negociata më një qeveri që kërkon t’i përdorë ato për të vendosur një lekoplast në një plagë që kërkon ndërhyrje kiru
Rama mban peng studentët e Kamzës, qëllohet me vezë kryeministria Studentët janë mbledhur sërish sot para kryeministrisë duke bllokuar fillimisht për disa minuta kalimin në Bulevardin Dë
Studentët bllokojnë qendrën e Tiranës (VIDEO) Studentët kanë dalë sërish në protestë sot ashtu siç kishin paralajmëruar duke bllokuar akset kryesore në qendër të krye
Rektori i UBT u ngre kurth studentëve: Fut fshehurazi Ramën në takim, ata largohen nga salla (VIDEO) Rektori i Universitetit Bujqësor të Tiranë ka njoftuar një takim gjatë ditës së sotme me studentët për të folur mbi kërk