999 rezultate për

struges

Reagime pas deklaratës së Selës: Sa ka paguar kryetari për shtëpinë e vet?! Pas akuzave publike të bëra nga ana e kryetarit të komunës së Strugës, Ziadin Sela ka reagur menjëherë presidenti i UNS-
Sela: Strugës iu shkaktuan 70 mijë euro dëm nga Ramiz Merko Kryetari i Strugës, Ziadin Sela është shprehur sot se ish-kryetari i komunës ka shkaktuar një dëm prej 70 mijë eurosh.
Ziadin Sela nesër del përpara gazetarëve, për çfarë do të flasë?! Kryetari i komunës së Strugës, Ziadin Sela do të dalë nesër në një konferencë për mediat. Siç raporton Drini, ende n
Mbishkrime antishqiptare në Strugë (FOTO-LAJM) Grafite dhe mbishkrime antishqiptare janë parë nëpër rrugët e Strugës. Jo vetëm mbishkrime kundër shqiptarëve, por edhe
Ziadin Sela voton për presidentin (FOTO-LAJM) Ziadin Sela ka votuar për presidentin. Në këtë mënyrë, ai ka bërë realitet edhe vendimin e PDSH-së së Strugës për të dal
BDI hap shtabe elektorale në njësinë 5 Bartësi i listës për njësinë numër 5, Musa Xhaferi. i shoqëruar edhe nga simpantizantë të tjerë të kësaj partie, kanë që
Bujar Murtishi largohet nga RDK Bujar Murtishi që ka qenë në listat e RDK-së në zonën numër 5, ka tërhequr emrin nga lista. Ai shprehet se është larguar
Hapet faqe në Facebook "Sela, kryetar i PDSH" Në rrjetin social më të madh në botë, Facebook është hapur një faqe me emërtimin "Sela, kryetar i PDSH". Në këtë mën
Ziadin Sela: PDSH është pasuri kombëtare e shqiptarëve të Maqedonisë Kryetari i komunës së Strugës, Ziadin Sela dhe Lavdrim Elezi kanë zhvilluar ditën e sotme një takim me gazetarët. Në
Nisin përplasjet në degën e PDSH të Strugës Nisin përplasjet e brendshme në PDSH-në e Strugës. Koordinatori i PDSH në Strugë, shprehet se ata të cilët janë përjasht
Thaçi bën fushatë në Maqedoni, Ziadin Sela në Shqipëri Ndërsa Menduh Thaçi po realizon fushatën e tij të PDSH-së, Ziadin Sela ndodhet në Shqipëri. Ziadin Sela ditët e fundit k
Thaçi shkel statusin e partisë Lideri i PDSH-së, Menduh Thaçi ka shkelur statusin e partisë që ai drejton, duke marrë përsipër kompentencat e Kuvendit
Ziadin Sela nuk e pret Thaçin në Strugë Menduh Thaçi në takimin me bazën në Strugë nuk është pritur nga kryetari i komunës, Ziadin Sela. Përveç Selës, Thaçi ësh
Zija Jonuzi përgjigjet me anë të biografisë së tij Zija Jonuzi i cili është bartës i listës së deputetëve të PDSH-së, në njësinë numër 5 ka vendosur të sqarojë opinionin p
Ivanov vizitoi Kërçovën dhe Strugën Presidenti i Maqedonisë George Ivanov ka zhvilluar vizita në komunat e Kërçovës dhe Strugës dhe është takuar edhe me ban
Xhelili: Thaçi synon të "eliminojë" Zijadin Selën Ish-deputeti i PDSH-së dhe kandidati për president i kësaj partie në vitin 2004, Zudi Xhelili, ka komentuar zhvillimet e
PDSH-ja e Strugës nuk merr pjesë në Konventën e Tetovës? Asnjë nga drejtuesit e degës së PDSH-së në Strugë nuk do të udhëtoj drejt Tetovës për të marrë pjesë në Koventën ku do t
PDSH e Strugës mund të mos marrë pjesë në Konventën e Tetovës Kontestimet mes përfaqësuesve të PDSH-së Strugës dhe qendrës së kësaj partie mund të sjellin mungesën e drejtuesve të de
Sela përballet me Thaçin për njësinë pesë Mosmarrëveshjet mes kryetarit të komunës së Strugës Zijadin Sela dhe bartësit të listës në njësinë zgjedhore pesë Zija J
Kryetari i komunës së Strugës shkon në ambasadën amerikane Kryetari i Komunës së Strugës, Zijadin Sela ka vizituar sot Ambasadën amerikane në Shkup. Mëgjithatë nuk është bërë e di