999 rezultate për

struges

Blerton Pollozhani jep dorëheqje nga kreu i PDSH-së së Strugës Dega e PDSH-së në Strugë, ka informuar se Blerton Pollozahni është tërhequr nga pozicioni i kryetarit të degës. “Në t
Konflikt i ashpër verbal Tresi - Sela Zëdhënësi i PDSH-së, Luan Tresi ka akuzuar kryetarin e komunës së Strugës, Ziadin Sela se po përdor banda. Ai tha se
Me kë bëri iftar Gruevski mbrëmë në Strugë? Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka ngrënë mbrëmë Iftar me qytetarë të komunitetit mysliman në Strugë.Prania
Sela: Gjithë kombi shqiptar tiu përgjigjet maqedonasve Politikani i vetëm që iu bashkangjit protestave në Maqedoni është kryetari i Strugës, Ziadin Sela. Ky është një polit
Sela takon Albin Kurtin dhe Shpend Ahmetin (FOTO LAJM) Kryetari i komunës së Strugës, Ziadin Sela ka takuar sot në Prishtinë, kreun e Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe kryetarin
Struga “pushtohet” nga turistët Liqeni i Strugës këtë fundjavë është vizituar nga shumë persona. Vizitorët, përveçse vendas, kanë qenë edhe nga Shqip
BDI Strugë merr postin e zëvendësministrit të Brendshëm?! Dega e BDI-së së Strugës me shumë mundësi mund ti lihet pozicioni i zëvendësministrit të Punëve të Brendshme. Gjithas
Sela priti ish-kryetarin e Beshiktashit Kryetari i Strugës, Ziadin Sela ka pritur në zyrën e tij këshilltarin e komunës së Beshiktashit, Kemal Akar. Sela ka
Komuna Strugë: Ministrat shqiptarë flasin maqedonisht Komuna e Strugës ka shprehur shqetësim lidhur me komunikimin në maqedonisht të ministrave shqiptarë. Kjo komunë denon
Arbëreshët e Italisë vizitojnë Strugën Kryetari i komunës së Strugës, Ziadin Sela ka pritur sot në zyrën e tij kryetarin e komunës së Vakaricit të Kozencës së
PDSH zgjedh sot kryetarin e degës së Strugës Partia Demokratike Shqiptare do të zgjedhë sot kryetarin e degës së Strugës dhe kryesinë e strukturës politike të PDSH-s
Shpërthen Ziadin Sela: Thaçi ka vetëm një hall, si të ruajë postin e kryetarit të PDSH-së Kryetari i komunës së Strugës, Ziadin Sela ka dhënë sot një intervistë për “Tv Klan”. Ai tha në fillim se zgjedhjet
Ibrahimi: Ziadin, leje kryetarin e Strugës se ta dha PDSH-ja! Deputeti i Partisë Demokratike Shqiptare, Orhan Ibrahimi ka sulmuar kryetarin e komunës së Strugës, Ziadin Sela. Ai tha
Ibrahimi-Selës: Dorëzo postin e kryetarit të Strugës Deputeti i PDSH-së Orhan Ibrahimi me anë të një shkrimi të publikuar në profilin e tij në Facebook, i është përgjigjur b
Policia gjen makinën e grabitësve në Strugë Policia ka mundur të gjejë makinën e grabitësve të djeshëm në Strugë. Zëdhënësi i SPB të Ohrit, Stefan Dimovski ka d
Sela takon Leonard Bombajn Kryetari i komunës së Strugës, Ziadin Sela ka takuar sot në zyrën e tij, aktorin e njohur shqiptar, Leonrad Bombaj. A
Ziadin Sela: Struga nuk do të votojë për askënd Qytetarët struganë nuk duhet të votojnë për askënd. Ky është vendimi që ka marrë kryetari i komunës, Ziadin Sela dhe t
PDSH e Strugës: Për Ramiz Merkon primare është gjuha maqedonase (FOTO LAJM) Zyra e Shtypit e Partisë Demokratike Shqiptare në Strugë ka konstatuar se për ish-kryetarin e komunës, Ramiz Merkon, pri
Kryetari dhe komuna e Strugës nominohen për dy çmime prestigjoze Kryetari i Komunës së Strugës Ziadin Sela, dhe Komuna e Strugës janë nominuar për çmimet "Menaxheri më i Mirë i Qytetit"
Thirrja e Ziadin Selës: Në asnjë mënyrë të mos votohet BDI Pavarësisht se Sela u përjashtua nga PDSH, ai sërish i mbetet besnik kësaj partie. Në një intervistë dhënë Drini.mk,