999 rezultate për

stresit

Shoqe për kokë me Noizyn? Oriolës i del fotoja krah Stresit (FOTO LAJM) Edhe pse u përfol për një sherr mes tyre, Noizy dhe Oriola treguan hapur se ishin prapë miq. Oriola është bërë edhe p
E fejuara e Stresit përgjigjet nëse pin hashash (FOTO LAJM) Kejsi, bashkëshortja e reperit Stresi ka treguar mbështetjen e madhe për të dhe familjen e tij pas arrestimit. Këtë herë
"S'do gjeni vrimë ku të futeni", çfarë paralajmëron babai i Stresit për Berishën Sali Lushaj, ish-truproja e Sali Berishës apo i njohur ndryshe edhe si babai i reperit, Stresi, ditën e sotme ka bërë nj
Kejsi vuan mungesën e Stresit, poston videon nga krevati ku e mbulon me puthje (VIDEO) Reperi Stresi prej më shumë se një muaj ndodhet në burg, për shkak se akuzohet për pjesmarrje në grupe kriminale që shpë
Pas arrestimit të bujshëm, Stresi lirohet nga burgu? Stesi është një nga reperët më të përfolur së fundmi. Ai ka rënë në prangat e policisë pasi iu gjendën armë zjarri si
Keisi merr vendimin e papritur pasi Stresi mbeti në burg (FOTO LAJM) E dashura e reperit të njohur Stresi, Keisi, është duke kaluar një moment të vështirë, teksa i dashuri i saj ndodhet në
Lidhje në distancë, Keisi tregon sherret me Stresin Bashkëshortja e reperit të njohur Stresit, prej kohësh ëhstë bërë kryefjala e mediave rozë për shkak të besnikërisë së s
Edhe pse në burg, Keisi zbulon një dhuratë të veçantë për Stresin (FOTO LAJM) Prej tre javësh reperi, Stresi ndodhet pas hekurav, për shkak se policia ka dyhsime të forta se ai është pjesë e një gru
“A flet më me të?”, e fejuara e Stresit kthen përgjigjen epike E fejuara e Stresit ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes pas arrestimit të Stresit. Ky i fundit u tha se u gjet n
Babai shpjegon arsyet e veprimit ekstrem të Stresit në gjykatë Të gjithë u çuditën me veprimin e familjes së Arkimed Lushajt për mos ankimimin e vendimit të gjykatës për lënien e tij
Babai i Stresit zbulon kush ishte vajza që u kap nudo me të birin në hotel (FOTO LAJM) Dy javë më parë, reperi i njohur Stresi u arrestua nga policia pasi u kap në një hotel në Linzë me një sasi të konsideru
"Kurr s'kom me t'lon", Kejsi i dërgon mesazh Stresit (VIDEO) I bujshëm ishte arrestimi nga dhoma e një hoteli, mes çarçafëve i zhveshur i reperit Arkimed Lushaj, i njohur me nofkën
E papritur! Stresi lirohet nga burgu, e konfirmon shoku i tij (FOTO & VIDEO) Ka kaluar një javë që nga arrestimi i Stresit dhe mesa duket ai do të lirohet për pak kohë. Të paktën këtë gjë konfi
U kap duke e tradhtuar, e fejuara e Stresit publikon foton që nuk pritej (FOTO LAJM) Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi. Kulmi i marrëdhnëies së tyr
Prindërit e Stresit në intervistë LIVE, e fejuara e tij dërgon mesazhin e rëndësishëm Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi. Kulmi i marrëdhnëies së tyr
Babai i Stresit tregon arsyen e fortë të arrestimit të djalit Dy prindërit e Arkimed Lushajt, i njohur si Stresi, të ftuar në News 24 kanë rrëfyer se djali i tyre është i pafajshëm d
Mamaja e Stresit për videon ku i biri arrestohet nudo në hotel: Kemi gati padinë Mamaja e “Stresit”, këngëtarit të njohur Arkimed Lushaj, thotë se arrestimi i djalit të saj është një “hakmarrje 24 orës
Flasin prindërit e Stresit: Japim garant jetën, djali është i pafajshëm Dy prindërit e Arkimed Lushajt, i njohur si Stresi, të ftuar në Neës 24 kanë rrëfyer se djali i tyre është i pafajshëm d
Shpërthen motra e Stresit: Mos u bëni si vëllai im... Arrestimi i reperit, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, bëri bujë të madhe në media. Për këtë arrestim ka p
Dafina e nxjerr sheshit pas arrestimit të Stresit (FOTO LAJM) Nuk ka kaluar ende shumë kohë nga arrestimi i Stresit me akuzën për trafik droge dhe krime kundër personit, dhe e gjithë