999 rezultate për

strakosha

E BUJSHME/ Strakosha mbi Buffonin, Donnarumma as që krahasohet me shqiptarin Portieri shqiptar, Thomas Strakosha është tashmë një lider tek Lazio. Vlerësimet nuk kanë munguar nga mediat ndërkombëta
Dybala flet pas zhbllokimit kundër Strakoshas Dybala ka folur pas golit nda Strakoshas, tabu kjo që qëndronte prej kohësh për të, teksa më parë humbi penallti në seko
Strakosha: Treguam se jemi të fortë, Juventusi nuk e meritoi fitoren Lazio u mposht nga Juventusi me rezultatin 0-1, falë golit të shënuar nga argjentinasi Paulo Dybal në minutën e 93-të.
Supersfida Lazio - Juventus, formacionet zyrtare Lazio dhe Juventusi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Trajnerët e të dyja s
E bujshme/ Reali i Madridit vihet pas Strakoshas Kualifikimi i Milanit i shërbeu mbarë botës për të parë se Lazio ka një portier me një superformë të mirë. Ai është gar
Ish-legjenda e Lazios: Strakosha është një portier i kompletuar Gardiani i Kombëtares Shqiptare, Thomas Strakosha ka fituar shpejt një vend titullari te Lazio, pasi dy vite më parë ish
Strakosha dhe Inzaghi të të njëjtit mendim: Portieri na kualifikon Portieri i kombëtares shqiptare Strakosha është i sigurt se Lazio e Simone Inzaghit do të arrinë të përmbysin humbjen 1-
5 pritjet më të mira të javës së 24-të në Seria A, Strakosha dhe Berisha rivalizojnë Buffonin (VIDEO) Seria A ka vlerësuar 5 pritjet më të spikatura të javës së 24-t ku bie në sy prezenca e 2 portierëve të Kombëtares shqip
Strakosha i etur për sukses, kërkon dhe kualifikimin në Champions Në sezonin e tij të parë si titullar, Thomas Strakosha nuk i vendos limite vetes. “Gardiani” kuqezi i Lazios, që ka arri
Strakosha flet për golin e Cutrones: Nuk e pashë të shënonte me dorë Lacio e tij u ndal pas tetë ndeshjesh, por Thomas Strakosha ishte përsëri një ndër më të mirët në fushë për ekipin e tij
Milan - Lazio, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Thomas Strakosha bëri një paraqitje fantastike pasditen e sotme, teksa bëri disa pritja të magjishme dhe e mbajti Lazion
Portieri legjendar i Milanit thur elozhe për Strakoshan Në një intervistë për “Football Crazy”, ish-portieri i Milanit, Valerio Fiori e ka cilësuar Thomasin si një ndër portie
Bledi Strakosha dhe Inis Gjoni para 18 vitesh: Sa katunarë kam qenë (VIDEO) Bledi Strakosha është bërë nostalgjik dhe ka nxjerrë nga arkiva një video të para 18 viteve. Ai shfaqet së bashku me
Thomas Strakosh filtron me prezantuesen shqiptare (FOTO LAJM) Thomas Strakosha është në qendër të vëmendjes, por kësaj radhe jo për paraqitjet e tij fantastike me skuadrën e tij Lazi
Lazio e Strakoshas shkatërron Chievon, dhe renditet në vendin e tretë (VIDEO) Lazio ka fituar me manita ndaj Chievos në "Olimpico", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 20-të të Serie A. Golat për
Strakosha i mahnitur nga ngritja e karrierës së tij Thomas Strakosha ishte i ftuar në një event të organizuar nga “Hausëagen”, konçesionari zyrtar i Volksëagen në Romë.
Gazeta italiane siguron Lazion: Me Srakoshën keni 10 vite të siguruara Gazeta italiane “Il Messaggero” i ka kushtuar një artikull të veçante, gardianit kuqezi, Thomas Strakosha, që prej kohës
Hysaj dhe Strakosha bashkohen për një mbrëmje shqiptare në itali (FOTO LAJM) Në një foto të postuar në Instagram, vetë mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj tregon se mbrëmjen e djeshme ka qenë nën sho
Priti topin në vijën fatale, Strakosha i përgjigjet tifozëve vendas (VIDEO) Thomas Strakosha ka qenë një ndihmë e madhe për ekipin e Lacios në fitoren e sotme ndaj SPAL-it. Ai u shfaq shpëtimtar n
Nostalgji për fëmijërinë, Strakosha tregon kujtime në krahët e të atit (FOTO LAJM) Strakosha duket se ka një lidhje të fortë me babain e tij edhe pa iu bërë kjo pyetje. Dë fundmi gardiani i Lazios ka pos