999 rezultate për

strakosha

Strakosha e thotë me krenari: Thomas është më i mirë se unë Foto Strakosha, ish-gardiani i portës kuqezi, tashmë krenar për të birin Thomas që po shkëlqen te Lacio, rrëfehet në një
Strakosha "përtyp" fjalët që tha për Romën Pas deklaratës që portieri Strakosha bëri duke thënë që falenderonte zotin që nuk iku te Roma, kritikat për të kanë qënë
Thamas Strakosha shpallet “portieri më i mirë i ri” Portieri Thomas Strakosha pas paraqitjes së tij të shkëlqyer për këtë sezon, ka marrë edhe një vlersim si portieri më i
Strakosha: Me Panuccin jemi si ushtarë Thomas Strakosha, në një intervistë për Rtsh Sport, ka rrëfyer për karrierën e tij tek kombëtarja shqiptare, dhe eksperi
Strakosha zëvendësuesi i Karius? 30 milionë euro nga Liverpooli për Thomas Strakoshën, është ky lajmi i bujshëm që vjen nga Anglia. Pas gafave të turpshm
Strakosha mbron kolegun Karius Thomas Strakosha, i ka dalë në mbrojtje portierit të Liverpool, Loris Karius. Karius u bë shenjestër e sulmeve dhe ak
Këngëtari i njohur: Strakosha është portieri më skarco në Itali Këngëtari Italian, Tomazo Paradiso, i cili njihet si tifoz i zjarrtë i Lazios, ka sulmuar portierin shqiptar Thomas Stra
Panucci humbet lojtarin më të rëndësishëm për 2 miqësoret e Shqipërisë Thomas Strakosha ka qenë këtë pasditë në klinikën Paideia të Lazios. Portieri është vizituar për probleme në shpinë, që
Strakosha sakrificë për Lazio-n, luajti me injeksione Portieri i Kombëtares, Thomas Strakosha mbrwmjen e djeshme edhe pse i dëmtuar dhe në gjëndje jo të mirë fizike ka sakrif
Më i miri ndaj Atalantas, Strakosha ka një mesazh Lazio barazoi dje në “Olimpico” me Atalantën 1-1, por ishte portieri shqiptar, Tomas Strakosha, ai që me pritjet e tij e
Strakosha i ‘çmendur’ shikoni super pritjet e tij kundër Atalantës (VIDEO) Thoma Strakosha ka treguar edhe një herë se është një super portier, pasi ka bërë një lojë fantastike kundër Atalantës s
Strakosha do të mbrojë portën në derbi, Roma me të njëjtin ekip si kundër Barçës Katastrofa që përjetoi Lazio në Europa League ndaj Salzburgut, por edhe fakti që Thomas Strakosha pranoi se mund të ketë
Ish-portieri i Lazios mbron Strakoshan: Ka difekte por meriton besim Lazio u eleminua nga Salzburgu pas humbjes me rezultatin 4-1. 3 gola të pësuara për 4 minuta, bënë që kririkat të vërsul
Strakosha pranon fajin për eleminimin e Lazios: Gabimi im u dha kurajo Lazio nuk i mjaftoi fitorja në ndeshjen e parë të kësaj çerekfinale kundër Marseilles me rezultat 4-2 dhe ishte në avant
Strakosha dhe Berisha startojnë nga fillimi, formacionet e Salzburgut dhe Lazios Valon Berish dhe Thomas Strakosh do të luajnë përsëri kundër njëi-tjetrit në kompeticionet evropiane. Salzburg dhe L
Duel shqiptarësh, Strakosha sfidon Berishën, formacionet zyrtare: Lazio - Salzburg Dy shqiptarë do të luajnë sonte kundër njëri-tjetrit në kompeticionin e UEFA Europa League. Lazio dhe Salzburg përba
Vazhdon flirti Kejvina-Strakosha, velinën e ngacmojnë LIVE Thomas Strakosha, 22-vjeçari edhe pse i përqendruar totalisht te ekipi i tij, gjen kohë edhe për "flirte" me bukuroshet
Strakosha: Nuk kishim ritmin për të sulmuar Norvegjinë Portieri Thomas Strakosha mendon se ishin në gjendje të mirë fizike, pasi nuk kishin ritmin për të sulmuar Norvegjinë.
Lepurushat e skuadrës, Hysaj i nxjerr të palarat shokëve të ekipit (VIDEO) Atmosfera në ekipin Kombëtar është mjaft mirë, që edhe vetë lojtarët po argëtohen tej mase. Pas ditës së djeshme, ku
Strakosha: Kur isha i vogël kisha ëndërr të bëhesha portieri më i fortë në botë Thomas Strakosha mbush sot 23 vjeç dhe klubi i Lazio-s i ka përgatitur shqiptarit një video-mesazh ku vetë futbollisti r