999 rezultate për

strakosha

Strakosha në gjumë, pëson 2 gola nga Muriel (VIDEO) Lazio e ka nisur në mënyrën më të keqe sfidën në Olimpico përballë Atalantës së Gjimshitit, shkruan Albeu.com. Strako
"Do kisha vënë bast kursimet e mia se Strakosha nuk do bëhej titullar", Klose: Ai na tregoi se duhet t'i japim hapësira të rinjve Ish-sulmuesi i Lacios, gjermani Miroslav Klose, ka dhënë një intervistë për “Gazzeta Dello Sport”, teksa ka folur për sh
Shënoi 700 gola në karrierë, Strakosha ndihet i lumtur për Ronaldon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo shënoi dje golin e 700 në karrierë në humbjen 2-1 që Portugalia pësoi nga Ukraina, shkruan Albeu.com.
Strakosha mezi mban lotët pas ndeshjes: Nuk i ndihmova dot shokët e mi Shqipëria i dha fund mbrëmjen e djeshme ëndrrës për tu kualifikuar në Europianin e 2020-tës, dhe një pjesë të konsiderue
Mediat angleze: Strakosha te Tottenhami për të zëvendësuar të dëmtuarin Lloris Portieri i Lazios Thomas Strakosha mund të ndërrojë skuadër gjatë merkatos së janarit. "Football London", bën të ditu
EUROPA LEAGUE/ Të gjitha ndeshjet e sotme, Strakosha përballë francezëve (FOTO LAJM) Pas Uefa Champions League sot në mbrëmje do të luhen ndeshjet e Europa league. Manchester United ka një sfidë të leh
Strakosha e mban portën të paprekur në ndeshjen e 100 me Lazion (VIDEO) Thomas Strakosha ka festuar duke ruajtur të paprekur portën e tij në ndeshjen e 100 në Serinë A. Portieri i përfaqësuese
Strakosha-Berisha, rivaliteti i përjetshëm Këtë të diel do të luhet takimi i Serisë A, SPAL-Lazio, një sfidë që ofron një derbi mes kuqezinjve Thomas Strakosha dhe
Griezmann ndalet nga traversa, Shqipëria shpëton nga goli i 3 (VIDEO) Shqipëria rrezikoi të pësonte golin e 3 dhe të humbte përfundimsht shpresat për të dalë me pikë nga "Parc de Princes", p
Strakosha dhe Gjimshiti marrin kreun, ngec Roma (VIDEO) Seria A ka zhvilluar pjesën më të madhe të ndeshjeve të javës së parë, ku mbetet për tu luajtur vetëm ai mes Interit dhe
Hysaj e Strakosha, "yjet" kuqezinj që nuk dihet se ku do të përfundojnë Të reja të rëndësishme në lidhje me verën e pse jo të ardhmen e dy prej lojtarëve më të vlerësuar të Kombëtares. Janë
E BUJSHME/ Arsenali dhe Newcastle në garë për Strakoshën Thomas Strakosha mund të largohet nga Lazio. Sipas "Tuttomercatoweb" Arsenali dhe Newcastle United janë të interesuar pë
Klubi i Lacios shqetësohet për Strakoshën, shtyn afatin e rikthimit në fushën e blertë Ka qenë një sezon i mirë ky i fundit për portierin e Kombëtares,Thoma Strakosha. Por një dëmtim që pësoi në finalen e ku
Lazio kërkon 50 milion euro për Strakoshan Lazio i ka treguar dy klubeve londineze, Tottenham dhe Arsenal se duhet të paguajnë 50 milionë euro nëse duan transferim
Tottenham kërkon Strakoshën, i duhet për të zëvendësuar Lorisin Tani 32-vjeçar, edhe vetë Hugo Llorisi, por edhe Tottenhami, ka filluar të mendojë për mundësinë e largimit nga skuadra
Portierët më të mirë në Seria A, renditje surprizë për Strakoshën Portieri i Lazios, Thomas Strakosha, është një nga më të mirët në Itali. Lacialët kanë shumë besim tek ai dhe trajneri I
Çështja e Strakoshës më Kombëtaren, flet babai i tij Portieri i Lazios, Thomas Strakosha, pritet që të humbasë dy ndeshjet e Kombëtares shqiptare atë ndaj Isalandës dhe Mol
Ylli i Kombëtares humb 2 ndeshjet kualifikuese Thomas Strakosha humbet dy ndeshjet e Kombëtares me Islandën dhe Moldavinë. Këtë herë nuk bëhet fjalë për një vendim të
Hysaj dhe Strakosha bashk te Tottenham ? Teksa fundi i kampionateve po afron, të tjerë i kanë mbyllur llogaritë dhe është koha për të bërë planet e merkatos. Shu
Strakosha flet pas triumfit në Kupën e Italisë Thomas Strakosha ka triumfuar në mbrëmjen e djeshme në finalen e Kupës së Italisë ndaj Atalantës. Portieri i Kombëta