999 rezultate për

stop

Kur një stopim topi të bën të famshëm (VIDEO) Besoj se shumë prej jush më parë nuk kanë dëgjuar për Elton Martins. Futbollisti i Deportivo Cali në Kolumbi ka bërë një
Veliaj: Stop ndërtimeve të reja, 5.5 ha gjelbërim parkut ekzistues Parkut të Liqenit Artificial të Tiranës do t’i shtohen edhe 5.5 hektarë gjelbërim. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion
Rama: Stop kaosit në sajë të planit të ri për pronat Në konferencën me temë “Mbrojtja e Pronës”, e mbajtur në Vlorë, kryeministri Rama u shpreh se reforma rrënjësore e pronë
Albania asks Germany's help to stop asylum seekers In a press conference Minister of Interior Affairs, Saimir Tahiri urged Germany to stop giving incentives for asylum see
Pamje e re për Audi A5 (FOTO LAJM) Audi gjithmonë sjell risi nga më të ndryshmet në modelet e tij këtë herë, ai ka riparuar Audi A5, i cili është prezantua
Stop makinave luksoze, Veliaj lëviz me urban në ditën e parë të punës (FOTO LAJM) Në ditën e parë të punës në krye të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj nuk ka përdorur makinat luksoze, por ka zgjedhur q
Greku shkon me avion ushtarak F16 në Turqi për të tërhequr para nga banka Të lodhur dhe të pamundur nga kushtëzimi për të tërhequr vetëm 60 euro në ditë nga bankomatet, grekët po kërkojnë zgj
Schulz on Balkan tour, Albania is his first stop European Parliament President Martin Schulz will make an official visit to Tirana on Monday. According to Top Channel, h
Stop dënimit me vdekje në Pakistan gjatë Ramazanit Gjatë muajit të Ramazanit, në Pakistan nuk do të ketë dënim me vdekje. Në muajin dhjetor, Pakistani ka rikthyer ndëshkim
Këmbanë alarmi nga ambasadorja e BE: Stop blerjes së votës dhe votimit familjar! Blerja e votës dhe votimet familjare janë sjellë në fokus nga ambasadorja e BE-së në vendin tonë, Romana Vlahutin. Si nj
Rama: Misioni i vëzhguesve të jetë i pranishëm në Vorë, stop presionit politik! Teksa PD ka akuzuar Ramën dhe Metën se po përdorin policinë si organizatë kriminale për të arritur qëllimet e tyre, LSI
Ndërron jetë “Drakula” (FOTO LAJM) Aktori anglez Christopher Lee, i cili u bë i famshëm me rolin e Drakulës në vitin 1976, ka ndërruar jetë ditën e dielë,
Beqaj: Stop tregtisë abuzive me barnat, ja masat Gjatë një komunikimi me mediat, ministri Beqaj ka bërë me dije se do të ndërmeren masa të reja për të goditur tregtinë a
Ambasadorja holandeze apelon: Stop votimit familjar! Ambasadorja holandeze apelon nga qyteti i Durrësit që të gjithë qytetarët të shmangin votimin familjar në 21 qershor, kj
Mënyra e duhur për ti thënë stop lemzës Lemza është një proces i cili mund të kthehet në një bezdisje në momente të ndryshme. Ajo është një proces që krijohet k
Limaj: Po i themi stop kësaj qeverisjeje Kryetari i NISMA për Kosovën, Fatmir Limaj, ka akuzuar Hashim Thaçin dhe Isa Mustafën se po e shkatërrojnë Kosovën. Ai ë
"CIVIL": Stop presionit dhe kërcënimeve ndaj nxënësve Nxënësit e shumë shkolla të mesme, që prej të hënës vazhdojnë bojkotimin e mësimit. Kjo pasi Ministria e arsimit dhe shk
Kate Upton: Stop rrjeteve sociale! (FOTO LAJM) Duket se jo vetëm në radhët e këngëtarëve por edhe modelëve të ketë një qëndrim kritik ndaj rrjeteve sociale, pasi edhe
Paloka urges Meta to resign: We will not stop! Head of the DP Parliamentary Group, Edi Paloka urged Ilir Meta to resign as Speaker of the Parliament. In a press confer
Albana mendon për fëmijët (FOTO LAJM) Prezantuesja Albana Osmani ka zgjedhur Instagramin për të përcjellë një mesazh sensibilizues nën moton "Stop abuzimit të