999 rezultate për

stop

Stop dhunës/ Djali godet vajzën në mes të rrugës (VIDEO) Pas rastit të bërë publik një ditë më parë, ku një burr dhunoi ish bashkëshorten në sy të fëmijëve, një tjetër video po
Si hynte në Shqipëri trafikanti grek, krahu i djathtë i Balilit Ksenofondos Anagnostopolo ka qenë përgjegjës për shoferët e rinj që e transportonin drogën me kamion drejt Gjermanisë.
Wiretapping scandal, Nishani urges Rama to stop deceiving Albanians President Bujar Nishani urges the Albanian Government to give the Prosecution the wiretapping device and all other docum
Lu: Stop playing and approve dhe justice reform Ambassador of the United States in Tirana, Donald Lu, made himself pretty clear when he urged the political parties to s
Pas denoncimit të skandalit me 16-vjeçaren, policia arreston dy persona Drejtoria e Policië së Qarkut Fier pas transmetimit të emisionit "STOP" është vënë në levizje duke arrestuar dy shtetas
"Luftë civile" në Durrës, pamje që të bëjnë me turp (VIDEO) "Luftë" në rradhë, për të blerë një abone. Rradhë, përleshje fizike, duar të gjakosura, flokë të hallakatura dhe situat
Vendimi/Stop armëve kimike në Shqipëri, ja sa do variojnë gjobat Qeveria ka miratuar një ligj të ri për “Menaxhimin e Kimikateve”, ku ndalohet importi dhe eksporti i armëve kimike. Ndaj
LR-PDSH mbush Tetovën me grafite (FOTO LAJM) Lëvizja për Reforma PDSH ka nisur të krijojë grafite nëpër qytetin e Tetovës në shenjë proteste rreth gjendjes politike
Iniciativa e Naxhi Xhelilit: Stop shkatërrimit të RDK-së Një prej themeluesve të Rilindjes Demokratike Kombëtare dhe ish deputeti i kësaj partie, Naxhi Xhelili, përmes rrjetit s
Anxhela Peristeri kundër operacioneve plastike Anxhela Peristeri e ka shprehur hapur se është kundër ndërhyrjeve plastike. Jo në pak raste, shumë personazhe kanë pësua
Kur modelja heq dorë nga bikinit për futbollin (FOTO LAJM) Futbolli merr një tjetër përmasë dhe bukuri kur në të bëhen pjesë edhe femra. Një ish-modele hoqi dorë nga bikinit për t
Tough days ahead, the opposition won't stop protesting Opposition in Kosovo won't stop until Mustafa and Thaci leave, for violating the Constitution of the country. The agreem
Opposition in Kosovo won't stop until Mustafa leaves The three leaders of the opposition parties have said that protest will go on until the government leaves. Visar Yme
Nis procedimi penal për dy personat e denoncuar në “Stop” (VIDEO) Pas bërjes publike të një rasti korrupsioni në emisionin "Stop", menjëherë ka nisur procedimi penal për dy personazhet e
"Stop" nis sot transmetimin, zbulohen velinat Ashtu sikundër është folur edhe kohë më parë në mediat rozë, "Stop" nis sot transmetimin, ndërsa janë bërë publikë se ku
Opposition in Kosovo: Stop arresting our activists In a press conference vice speaker of the Parliament and the MP of Self-Determination Movement, Aida Gerguti condemned t
Deçan, marsh paqësor me moton "Stop vrasjeve" Sot duke filluar nga ora 11:00 në Deçan do të mbahet një marsh paqësor më moton "Stop vrasjeve". Kjo është vendosur të e
Sot varroset 9-vjeçari Ylber Malaj, Selmanaj: Stop Vrasjeve Kryetari i Komunës së Deçanit, Rasim Selmanaj ka bërë të ditur se sot në ora 16.00 në Strellc të Epërm të Deçanit varros
Berisha threatens Rama: We won't stop At the beginning of today's plenary sitting, former PM and Democrat MP, Sali Berisha asked the government to adapt to ci
Protesta në Londer dhe Madrid: Stop bombardimeve në Siri (VIDEO) Aktivistë kundër luftërave kanë zbritur nëpër rrugët e Londrës gjatë së shtunës, teksa Britania përgatitet për të ndërma