999 rezultate për

stop

Sot del video-ja/ Një gjykatës kërkon seks për të dhënë drejtësi Duket se nuk kanë fund rastet kur persona në poste kërkojnë favore seksuale. Një ndër to është edhe kryetari i një gjyka
Vjen “Krokodili” në Tiranë, droga e tmerrshme që të kalb trupin (VIDEO) Publikimi i një videoje nga emisioni intestigativ “Stop” mbi lehtësinë e shpërndarjes së drogerave në kryeqytet ka ngrit
Video e “Stop”/ Pranga magazinierit dhe rojes së Rezervave të Shtetit Nga Seksioni për Korrupsionin në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, në bashkëpunim me Njësinë e Përbashkët Hetimore
Ish-ambasadori amerikan Christopher Hill: Ja e vërteta e arrestimit të Fatos Nanos Ambasada Amerikane në Tiranë ka përkujtuar të hënën, 25 vjetorin e rihapjes së selisë diplomatike në Shqipëri. Të pranis
Zhduket oficeri që mori 18 mijë euro ryshfet, mbyll edhe telefonat Shpallet në kërkim oficeri i Policisë Gjyqësore Fatos Lushi, i filmuar nga emisioni “Stop” duke marrë 18 mijë euro ryshf
Prokuroria sekuestron pamjet ku shfaqet Ardian Braho që merr ryshfet Pas publikimit të pamjeve të prokurorit të Tiranës Ardian Braho, i cili është filmuar duke marrë ryshfet për të zhbllo
Skandali i radhës/ Cili prokuror i Tiranës kapet "mat" duke marrë para? Një tjetër skandal pritet të trondisë opinion publik në Shqipëri. Kjo pasi një rast flagrant i korrupsionit pritet
Franca/ Stop përdorimit të enëve plastike “Stop përdorimit të enëve plastike”, është vendimi që ka marrë Franca. Sipas ligjit të ri, të miratuar muajin e kalu
Prokuroria e Dibrës nis hetimet për blerje votash Menjëherë pas publikimit të disa materialeve filmike në edicionin e lajmeve në Televizionin Klan, në emisionin “STOP” dh
Në kërkim pedagogia e Shkodrës që mori 100 euro për një provim Blutë e Shkodrës kanë shpallur në kërkim pedagogen me inicialet D.K, të Universitetit Luigj Gurakuqi e cila u demaskua p
Stop produkteve për higjenën intime, shkaktojnë kancer Sipas një studimi 25 % e femrave përdorin produkte për higjenën intime, gjë që është shumë e rrezikshme. Është e ditu
Serbia i thotë "stop" takimeve me simbolet e Kosovës Duket se takimi i delegacionit të Odës ekonomike të Serbisë me Hashim Thaçin në Beograd e në Nish, është paralajmërim i
Stop abuzimit/ Kamera sigurie që në hyrje në çerdheve Pas rasteve abuzive në kopshte e çerdhe të ndryshme të vendit, e pas bërjes publike të denoncimeve nga prindërit, siguri
Instagrami u thotë stop komenteve fyese (FOTO LAJM) Instagram së fundmi po punon për të thënë stop fjalëve dhe komenteve të ndryshme fyese. Së fundmi kompania ka konfirmuar
Anjeza Shabani asks the court to be set free The administrator of "Diren" kindergarten, Anjeza Shabani imprisoned for brutally beating up a 3-year-old kid has asked
E tmerrshme, i mituri infektohet me HIV/AIDS në spital (VIDEO) Programi investigativ “STOP”, në Televizionin Klan, gjatë mbrëmjes së sotme ka sjellë një tjetër denoncim rrëqethës.
3 akuza të tjera për pronaren e kopshtit që dhunoi fëmijën 3 vjeç Administratorja e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani dhunoi fëmijën 3 vjeç, e pas këtij skandali tashmë kopshti është vënë
Edukatoret: Se dinim se Anjeza mund të arrestohej, ka rrahur edhe fëmijë të tjerë Edukatoret e kopshtit Diren që po ndiqen në gjendje të lirë për moskallëzim krimi kanë pohuar se dhuna ka qënë e përsëri
Rrëfimi i babait të 3-vjeçarit: Si e kuptova dhunën e ushtruar ndaj tim biri Publikimi i një videoje në të cilën shihej se si rrihej një fëmijë tre vjeçar në një kopësht privat në Sauk, ka tronditu
Stop dhunës/ Djali godet vajzën në mes të rrugës (VIDEO) Pas rastit të bërë publik një ditë më parë, ku një burr dhunoi ish bashkëshorten në sy të fëmijëve, një tjetër video po