999 rezultate për

stop

VORË/ I riu bën autostop, por shikoni si e pëson Një i ri ka përjetuar një moment të rëndë teksa ka bërë autostop në Vorë ditën e djeshme. Një automjet tip “Fiat Panda”
Rama acarohet keq me Eni Vasilin: O zot...harrova të të pyes ty për shkarkimin e ministrave (VIDEO) Intervista e kryeministrit Edi Rama me gazetaren e “Studio e hapur” në News 24, Eni Vasili është shoqëruar me tone të l
Përurohet qendra e parë e shërbimeve “one-stop-shop” e Ujësjellësit të Tiranë Bashkia e Tiranës ka hapur qendrën e re të shërbimeve për Ujësjellës-Kanalizime, sipas modelit one-stop-shop, me qëllim
Shëndetësia “falas” kushton 60 mijë lekë të reja (VIDEO) Ilir Shani është një mjek kirurg në Durrës, i cili “për koiçidencë” ka edhe një klinikë private ngjitur me spitalin shte
Eurodeputetët i "tërheqin veshin" Gruevskit për "Stop Soros"-in Dy eurodeputet anëtarë të partisë europiane popullore Elmar Brok dhe Andrej Kovacev, i kanë dërguar një letër kreut të V
Stop dhimbjeve të kyçeve me lëkurë limoni Limoni shërben si një qetësues shumë i mirë i dhimbjeve të kyçeve, lëkura e tij mban mikrobet larg dhe gjethet e tij tra
Dëshmia e mësueses nga Shkodra: Mendoja se ISIS ishte organizatë politike… Është zbardhur dëshmia e ish-mësuese Emine Alushi, e cila në një video të trasmetuar në Stop, mbronte haptas politikën
Mësuesja terrorizon nxënësit: Të vij të kap prej fyti e t'i përplas turinjtë (VIDEO) Emisioni investigativ “STOP” në TV Klan, mbrëmjen e sotme, ka denoncuar një tjetër rast dhune, psikologjik dhe fizik, us
SKANDAL/ Mësuesi dhunon nxënësin e klasës së parë Emisioni investigativ “Stop” në televizionin Klan do të pasqyrojë sonte një tjetër rast të dhunës ndaj fëmijëve. Ajo
Zbulohet skandali, ja si bëhen temat e diplomave në juridik me lekë (VIDEO) Emisioni “Stop” në “TV Klan” ka zbardhur ditën e sotme skemat e temave të diplomave, të cilat blihen me para nga student
Marine Le Pen: Bashkimi i Krimesë me Rusinë ishte legjitim Unë nuk mendoj se ribashkimi i Krimesë me Rusinë ishte i paligjshëm, ka thënë Marine Le Pen për rrjetin televiziv BFM të
KOMENT/ Stop vjedhjes me ligj dhe në emër të ligjit! Nga Prof. Asoc. Dr. Jordan Daci Në Republikën e Shqipërisë, ligji, nga një mekanizëm që mbron interesin e përg
Ky produkt parandalon sulmin në zemër Besoj se të gjithë kemi dëgjuar për vetitë e mëdha shëndetsore që ka speci i kuq në organizmin tonë, por vlera e tij më
Emisioni "Stop"/ Ilir Beqjen e përgjoi vartësi kur e shkarkoi nëpërmjet telefonit (VIDEO) Skandali që pritet të publikohet në emisionin "STOP" nis pas mbledhjes së Asamblesë së PS-së në Tropojë, ku si i delegua
Emisioni ‘STOP’ frikëson ministrat e qeverisë Rama Emisioni investigativ “STOP” i cili transmetohet në TV Klan ka paralajmëruar se këtë mbrëmje do transmetojë një përgjim
"Stop ndjekjes kriminale ndaj çlirimtarëve" Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi, ka thënë se konfirmimi i dënimeve për rastet "Dreni
Bleona u thotë "STOP" komentuesve, mbyll llogarinë në Facebook (FOTO LAJM) Bleona Qereti si duket është lodhur nga komentet e ndjekësve të saj në rrjetin social në Facebook dhe ka vendosur përfun
SHERRI/ Saimir Kodra-Eni Çobanit: Mos më acaro, do nis denoncimet për ty (VIDEO) Emisioni investigativ “Stop”, në Televizionin Klan ka publikuar një tjetër skandal në sistemin e drejtësisë shqiptare.
Skandali seksual i kryetarit të gjykatës, Manjani: Të shkarkohet! Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar menjehere pas video-denoncimit në emisionin investigativ Stop, ku kryetar
SKANDAL/ Ky është gjyqtari maniak që i kërkoi favore seksuale qytetares (VIDEO) Emisioni investigativ “Stop” në TV Klan ka transmetuar sot në mbremje pamjet e një video-skandali, ku për herë të dytë,