999 rezultate për

stop

Dedikimi prekës i emisionit ku punonte gazetarja që u shtyp nga mermeri Emisioni “Stop”, minutat e kësaj të hëne ia dedikoi Erit, gazetares 24 – vjeçare e cila nuk jeton më. Gazetarja e “St
"Stop dënimeve kriminale për Lagjen e Trimave", protesta të mëdha në Vienë Të dielën, në Vienë të Austrisë do të organizohet protestë kundër vendimit gjyqësor në shkallën e parë për rastin "Lagja
Jepte raporte mjekësore pa bërë vizitë, ndalohet kryeinfermierja Në investigimin e emisionit "Stop" doli skandali se kryeinfermierja pajiste me raport mjekësor pacientët pa kryer vizi
Velinat e "STOP" rrëfejnë marrëdhënien me Saimirin dhe Gentin Alesia dhe Onelda janë dy velinat e emeisionit investigativ "Stop" në TV Klan. Të ftuara në emisionin “Rudina” baler
Ja si duket shenja STOP në vende të ndryshme të botës (FOTO LAJM) Në vitin 1968, Konventa e Vjenës për Shenjat dhe Sinjalistikën Rrugore ka miratuar dy lloje të shenjës STOP. Përveç d
Ahmeti në Çellopek: Stop përçarjes së votës, bashkë jemi më të fortë Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në kuadër të bashkëbisedimit me anëtarë, sipatizantë të partis
Dugarry: Neymar është bosi i PSG, çdo gjë duhet bërë sipas kërkesave të tij Ish-reprezentuesi i Francës, Christophe Dugarry, ka analizuar situatën te kampi i PSG-së pas përplasjeve në zhveshtore.
E dini sa paguhen velinat te “Fiks-Fare” dhe emisioni “Stop”? Me fillimin e sezonit të ri të shtatorit, kanë ndodhur shumë ndryshime në ekranet e mediave. Shumë figura të njohura
“Stop” i nxjerr të palarat Jolezës: Merrje rrogë nga ministria e nuk shkove një ditë Ish-kryetarja e FRESH-it Joleza Koka prej disa ditësh po sulmon hapur moderatorët e emisionit investigative “Stop”.
5 mënyra për t’i shpëtuar stresit Ju mund ta dini se çfarë mendimesh ju stresojnë. Përpiqeni t’i ndryshoni, por më kot. Ato mbeten në trurin tuaj. Përsëri
Njihuni me velinat e reja të "Stop", njërën prej tyre e njihni të gjithë (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv ka nisur ditën e sotme me rikthimin në ekran të shumë programeve të njohura, një pjesë prej të cil
Gazetari shpërthen ndaj kolegut: E meritoi plotësisht dajakun! (VIDEO) Gazetari Telnis Skuqi ka reaguar ne lidhje me skandalin në Shqipëri ku një administrator e një kompanie mbetjesh ushtroi
Rrahu barbarisht gazetarin gjatë intervistës, kush është gruaja "Van Dam"? Mirela Topulli është kthyer në “personazhin” më të njohur të publikut për shkak se dhunoi barbarisht një gazetar në krye
Zbulohet kush është gazetari që u dhunua me sende të forta Gazetari i cili u qëllua me sende të forta në Tirane quhet Genci Angjellari, i emisionit investigativ “Stop”. Sipa
Erion Braçe i tregon "derën" LSI: S'na duheni më Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe ditën e sotme e ka nisur me një tjetër akuzë ndaj LSI-së. Me anë të një st
"T'i këpus të dy duart", ja momenti kur polici i dehur dhunon gazetaren (VIDEO) Një ditë më parë, emisioni ‘STOP” transmetoi rastin e Shefit të Rendit në Ballsh, Klodian Caushaj, i cili dhunonte një q
Serbia "idhnohet" me Francën: Stop vizitave të zyrtarëve të lartë për tre muaj Qeveria serbe ka urdhëruar të gjithë zyrtarët qeveritar, punonjësve në ministri, si dhe drejtorëve të kompanive publike
"Stop shpejtësisë", aksidentohet Stresi (FOTO LAJM) Reperi i njohur me emrin e artit “Stresi” si duket ka pësuar një aksident me makinë si pasojë e shpejtësisë së madhe.
Me 300 euro fuste mjete të vjedhura në Shqipëri, efektivi i policisë pezullohet nga puna Emisioni “Stop” mbrëmë zbuloi një aferë korruptive ku ishte përfshirë punonjësi i Policisë se Shtetit Vladimir Muja. P
“Stop” trafikut të drogës, kapën tre makina të ngarkuara me kanabis në Lezhë (VIDEO) Policia e Lezhës ka përfunduar gjatë ditës së sotme operacionin “Stop”, e për pasojë janë kapur 50 kg kanabis sativa dhe