999 rezultate për

stop

Dëmtohet Vrsaljko, stop 2 javë Simone Versajko do ti mungojë Interit për dy javë. Mbrojtësi u dëmtua në ndeshjen mes Anglisë dhe Kroacisë, e luajtu
Dëmtohet ylli Barcelonës, 3 javë stop Mesfushori Barcelonës Ivan Rakitic do të mungojë 3 javë. Ai ka pasur një problëm muskulor gjatë ndeshjes Kroaci – Spanj
Avokatja i merr 11 mijë euro dhe e kërcënon: Vdekja do të të vijë nga unë Gëzim Beqiri tregoi në emisionin “Stop” se i ka dhënë 11 mijë Euro avokates Alma Bala në këmbim të nxjerrjes së dhëndrit
Vendimi drastik: Stop takave në vendin e punës Studiuesit e Universitetit të Aberdeen në Skoci thonë se gratë duhet të shmangin sa më shumë përdorimin e takave të lart
E bujshme! Deschamps gati të padis shokun, për shkak të Benzema Sipas raportimeve të gazetës "Sport", trajneri aktual i Francës, Didier Deschamps që u shpall Kampion Bote, po mendon se
Shoferi e pësoi shumë keq pas kësaj fotoje Policia ka nxjerrë në patrullim agjentë civilë të saj, të cilët raportojnë shkelje të ndryshme të shoferëve duke bërë që
"Stop goditjes së topit me kokë, dëmton trurin" Goditja e Topit me kokë për moshat nën 18-vjeç duhet të ndalohet! Benet Ormalu, një nga ekspertët më të mirë në botë
PSG barazon rezultatin ndaj Arsenalit (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka barazuar rezultatin. Golin e barazimit e ka shënuar Christopher Nkuku nga pika e bardhë e pen
Dhunohet brutalisht ish-ambasadori britanik në Amerikë Një ish-ambasador britanik në SHBA është përfunduar në spital pasi u rrah nga të rinjtë në një stacion treni në Londër.
Tragjike, çifti hidhet përpara trenit duke u përqafuar (FOTO LAJM) "Unë kurrë nuk kam qenë kaq e lumtur në gjithë jetën time". Kështu shkroi në një postim në Facebook Melissa Wood, 27 vje
Miley Cyrus akuzohet për plagjiaturë Me “We Can’t Stop”, në vitin 2013, Miley Cyrus arriti të renditej në vendin e dytë të klasifikimit të Billboard 100 dhe
Skandali me 10 mijë euro, Artan Lame përballë kameras së fshehtë (VIDEO) Në studion e emisionit “Stop” ishte i ftuar kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame, i cili foli për problemet e institucionit që d
I riu skizofren qëlloi të ëmën me thikë, 5 muaj në paraburgim pa raport mjekësor Besim Kili, një banor i Fushë-Krujës, denoncon në emisionin “Stop” problemin e tij të pazgjidhur dhe aspak të lehtë.
Nëna e 20 fëmijëve u thotë "stop" lindjeve (FOTO LAJM) Familja më e madhe e Britanisë është rritur përsëri pasi Sue Radford ka lindur fëmijën e saj të njëzetë - por premtoi se
Albi Nako feston ditëlindjen, mungon urimi i Klaudias (FOTO LAJM) Albi Nako ka vendosur t’ja urojë ditëlindjen vetvetes këtë mëngjes në vigjilje të Krishtlindjeve. Përmes një fotoje
Incidenti në festivalin e RTSH-së, Adi Krasta tregon situatën Nata e parë e Festivalit të RTSH solli një imazh të ri, ndërsa nga ana tjetër u rikthyen në skenë artistët e mëdhenj, Ad
Incidenti me orkestrën te festivali, Redon Makashi: Stop! Kur je live shpesh incidentet janë të pashmangshme. Në natën hapëse të festivalit të 56-të në RTSH ndodhi një incident n
Hani këtë ushqim dhe thuajini "stop" kancerit Sipas hulumtimeve të fundit nëse do të konsumoni salmon dy herë në javë mund të ulni rrezikun e shfaqjes së sëmundjes së
Robert Aliaj: Stop patriotizmit si mbeturinë e djegshme në sherbim të pishtarit (FOTO) Robert Aliaj ka bërë një koment kritik të cilin e ka publikuar në faqen e tij personale në Instagram. Ai ka kritikuar at
Avdyli: Duhet t’i themi stop vjedhjeve nga KEDS-i Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Haxhi Avdyli, në seancën e Kuvendit të Kosovës, ka ngritur si çështje faturat