999 rezultate për

stop

"Stop përbaltjes", Kalo zbulon ku qëndron problemi në dobësinë e sistemi shëndetësor Mjeku Tritan Kalo njihet si një nga kritikët e mëdhenj dhe ka bërë mjaft polemika me ata persona që në këtë periudhë pan
COVID-19/ Thirrja e fortë e mjekut imunolog: Stop përdorimit të këtyre ilaçeve! Mjeku imunolog Genc Sulçebe, u ka bërë thirrje sot personave të sëmurë me koronavrius, që po kurohen në shtëpi, që të nd
Stop plakjes me këto ushqime direkt nga natyra Plakja është një proces biologjik. Të gjithë njerëzit janë të destinuar të përballen me të. Në ditët e sotme ka një larm
Stop plakjes me këto ushqime direkt nga natyra Plakja është një proces biologjik. Të gjithë njerëzit janë të destinuar të përballen me të. Në ditët e sotme ka një larm
Ziso Kristopulli rrëfen tmerrin e rrëmbimit: Më mashtruan, më vendosën thesin në kokë Ziso Kristopulli, i cili shumë vite më parë u rrëmbye dhe u torturua nga Shërbimi Informativ Kombëtar bashkë me biznesme
Dhunimi i fëmijës në çerdhe, administratori kërcënon gazetaren e "Stop" (VIDEO) Emisioni “Stop” ka ndjekur rastin e dhunimit të fëmijës në çerdhe. Gazetarja e emisionit “Stop” ka shkuar tek çerdhja “T
Thojini stop zakoneve të këqija! Si të kujdeseni për flokë të yndyrshëm Flokët e yndyrshëm, po ashtu si lëkura e yndyrshmë, janë shkaktuar nga një prodhim i tepërt i yndyrës së flokëve. No
Skandali: 500 mijë lekë të vjetra për të siguruar një vend pune në AKEP Institucioni i rëndësishëm i shtetit, AKEP punëson persona kundrejt pagesës që jepet nën dorë dhe jo në bazë të aftësisë
Aurela Gaçe poston foton e makinës pas incidentit: Sapo më goditi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptare Aurela Gaçe është përballur me një incident sot. Përmes një p
I dha diplomë false, parukierja kërcënon vajzën: Të hedh shtëpinë në erë! Emisioni "Stop" sjell një denoncim në Kamëz, pasi një vajzë tregon se ka paguar 400 mijë lekë të vjetra për një kurs par
I bleu dyqan dhe restorant luksoz, Alesia Bami shpall fejesën (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të showbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantuesev
Akuzoi burrin për dhunë, ai mban peng djalin e vogël dhe zhduket Në nëntor 2018 “Stop” ishte në Rrëshen, në spitalin rajonal, ku takoi Lindita Borakun, e dhunuar nga bashkëshorti. Ajo t
Aplikacioni "StopKorona" rezulton i dështuar? Aplikacioni “StopKorona” u krijua për të piketuar personat pozitiv me virusin Korona. Por, shtetasit tanë si duket e kan
Ishte prekur nga koronavirusi, ndahet nga jeta ikona e muzikës franceze (FOTO LAJM) Këngëtari francez Christophe është ndarë nga jeta në moshën 74 vjeçare. Interpretuesit i famshëm i stilit chanson të
Mike apo rivale? Si është marrëdhënia e dy velinave bukuroshe jashtë "Stop" (FOTO LAJM) Velinat e emisioneve investigative po marrin gjithmonë e më shumë vëmëndje mediatike dhe kështu ndodh edhe me bukuroshet
Maqedonia me aplikacion të ri "StopKorona" Fatmirësisht investimet e mëdha që janë bërë në fushën e shkencës dhe teknologjisë nëpër botë për sa i përket virusit ko
"Hani limona e pini raki", ambasadori shqiptar në Kinë: Stop qyfyreve, të gjithë duhet të shkundemi Pas konfirmimit të dy rasteve me koronavirus në vendin tonë, ka reaguar dhe ambasadori i Shqipërisë në Kinë, Selim Belor
Stop një muaj futbollit? Flet Ministri i Sportit në Itali Ministri i Sportit në Itali, Vincenzo Spadafora, ka thënë se Seria A do të vazhdojë të zhvillohet me dyer të mbyllura, p
Vajza filmohet duke vjedhur para, gabimi që bëri kur u largua (VIDEO) Në puntatën e sotme të emisionit “Stop”, janë transmetuar disa nga videot e rubrikës “hitparade i absurdit shqiptar”.
"Asnjëherë s' ke bërë s*ks", jepet vendimi për mësuesin 63 vjeçar Gjykata e Fierit ka vendosur të lerë në burg 63-vjeçarin Agron Bego. Pas denoncimit në emisionin "Stop" për ngacmim s