999 rezultate për

stomakun

Në këtë dhomë, nuk rrihet nga qetësia Një dhomë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është kaq e qetë sa askush nuk qëndron dot aty. 45 minuta, kaq është rek
50 kg mbeturina në stomakun e një lope! Qyteti turistik turk Antalya, jo gjithmonë bëhet lajm vetëm për plazhet dhe hotelet e bukura. Një ngjarje e pazakontë ka
Problemet me stomakun E kanë përdorur egjiptianët e vjetër dhe romakët, të cilët ushtarin më të mirë e kishin shpërblyer me një pije të bërë n
Humbet unazën, pas shumë kohësh e gjejnë në stomakun e hajdutit Unaza e vjedhur e të vesë britanike i është kthyer serisht asaj, pasi u gjet në stomakun e një hajduti. Lieonnie Thornh