999 rezultate për

stoli

Rikthehet në skenë Walter Zenga për stolin e Kombëtares (FOTO LAJM) Prej vitesh Federata Shqiptare e Futbollit është e vendosur t'u besojë trajnerëve italiane dhe duket se tradita do të vi
Ish-drejtuesi Italian zbulon gjithçka për të ardhmen e stolit të Juventusin "Allegri do qëndrojë te Juvja? Jo, por largohet për zgjedhje të tijën. Në vendin e tij do merret Didier Dechamps". Në nj
Stoli i Kombëtares, në skenë shfaqet emri i De Canio Të gjitha rrugët të çonin te Edoardo Reja, por mesa duket nuk do të jetë 73-vjeçari italian pasuesi i Christian Panuccit
Bushi: Nuk e mendoj stolin e kombëtares E kishte paralajmëruar humbjen e ekipit në konferencën për shtyp para ndeshjes trajneri Alban Bushi. Trajneri i Shqipëri
Ish-ylli i Juventusit pranë stolit të Udinese-s Udinese është në kërkim të një trajneri të ri teksa klubi ka shkarkuar Davide Nikolla-n. Favorit për të marë drejtimin e
Shkarkohet Spalletti? Mourinho dhe Pochettino favorit për stolin Situata tek Interi nuk është aspak e qetë. Zikaltrit u eleminuan dje në mbrëmje nga Eintracht Frankfurt duke humbur mund
Bayern-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli Sot në mbrëmje në Alianz Arena do të lihet sfida e kthimit me Bayern Munchi dhe Liverpoolit për të parcaktuar dy çerekfi
Solskjaer kalon testin, gati konfirmimi në stolin e United "Djajtë e kuq" të Manchesterit duket se janë gati për të konfirmuar Ole Gunnar Solskjaer si trajnerin e tyre të përhersh
Juventus kërkon përmbysjen ndaj Atleticos, Dybala e nis nga stoli Sot në 21:00 në "Alianz Stadium" do të luhet kati i dytë në Ligën e Kampioneve Juventus-Aletico Madrid, shkruan Albeu.co
Claudio Ranieri pranë stolit të Romës Eusebio Di Francesco është shumë pranë shkarkimit nga stoli i Romës pas eleminimit nga Porto në Ligën e Kampioneve,shkru
Didier Deschamps ideja më e re për stolin e Juventusit E ardhmja e Allegrit në stolin e Juventusit është ende e pasigurt dhe, përveç thashethemeve rreth Zidane dhe Guardiolës
Paulo Sosa pranë stolit të Romës Sipas Corriere dello Sport, sonte në ndeshjen e kthimit mes Portos dhe Romës për Ligën Kampioneve në tribunat e stadium
Seedorf e josh stoli i Realit: E kam për nder të drejtoj Los Blancos Clarence Seedorf me sa duket e josh stoli i Real Madridit teksa dëshiron të drejtojë Los Blancos që këtë vit po kalojnë
Di Francesco pranë shkarkimit, Panucci kanditat për stolin e Romës Di Françesko është në fije të perit dhe vetëm një kualifikim në Portugali mund ta shpëtojë. Menjëherë mediat italiane ka
Formacionet zyrtare të derbit Everton-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli Liverpooli do të luajë pas pak derbin e qytetit ndaj Evertonit. Liverpooli do të kërkojë të kapë sërish kreeun edhe
Jurgen Klopp trajner i Juventusit? Mediat italiane tashmë kanë lidhur disa trajnerë me stolin e Zonjës së Vjetër, ndërsa së fundmi ka dalë edhe një emër i
Shaqiri e nis nga stoli, formacionet zyrtare: Liverpool - Watford Liverpool do të luaj sonte ndaj Watford në "Anfield Road". Djemtë e Kloppit duan fitoren sonte për të vazhduar drejt
Një kroat për stolin e Besiktas "Takvim" shkruan sot se klubi turk i Besiktasit në fund të këtij sezonit do të emërojë në stol Slaven Bilic. Kroati n
Allegri braktis Juventusin, dy francezë kandidat për stolin Po shtohen gjithmonë e më shumë zërat për largimin e trajnerit Masimiliano Alegri në fund të këtij sezoni nga stoli i Ju
Ish-trajneri i Liverpoolit pranë stolit të Leicester City-t Brendan Rodgers ka marrë dritën jeshile nga Celtic për të hyrë në bisedime me Leicester City, me këta të fundit që shkar