999 rezultate për

stoli

Allegri drejt Premier League, gati firma me gjigantët londinez Massimilano Allegri është gati të rikthehet të drejtojë një ekip. Së fundmi "The Sun" dhe "Mirror" bëjnë të ditur se ita
Formacionet e mundshme: Inter-Lazio, Sanchez e nis nga stoli Sot në mbrëmje në orën 21:00 do të luhet supersfida mes Interit dhe Lazios në "San Siro". Zikaltërit mbajnë vendin e
E BUJSHME/ Panucci pranë klubit të madh shqiptar Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat maqedonase. Sipas "sportmedia.mk", ish-trajneri i Kombëtares, Christi
Formacionet e mundshme: Supersfida Chelsea-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli Sot do të zhvillohet derbi i javës së 6 në Premier League mes Chelseas dhe Liverpoolit. Skuadra e Liverpoolit po kal
Formacionet e mundshme: Supersfida Milan-Inter, Sanchez e nis nga stoli Sonte në mbrë mje në orë n 20:45 do të zhvillohet derbi i qytetit të Milanos, mes Milanit dhe Interit. Ky do të je
Super ndeshja Dortmund – Barcelona, Messi e nis nga stoli: Formacionet zyrtare Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skua
Donika Klenja nga Dibra, studentja e dalluar në Universitetin e Bristolit Donika Klenja nga Dibra, është studente e dalluar e Mjekësisë Qelizore dhe Molekulare në Universitetin Bristol në Angli.
Vodhi fondet për të varfrit duke blerë stoli, gruaja e presidentit dënohet me 58 vite burg Një gjykatë në Honduras ka dënuar ish-zonjën e para Rosa Elena Bonilla me 58 vjet burg. Bonilla, 52 vjeç, u shpall fajto
Formacionet Cagliari-Inter, Sanchez e nis nga stoli Pas gjashtë ditësh nga debutimi në "San Siro" ndaj Leçes, Interi i ri i Antonio Contes kërkon një tjetër tore këtë herë
Formacionet zyrtare: Juventus-Napoli, Hysaj e nis nga stoli Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen ndërmjet Juventus dhe Napoli e vlefshme për javën e dytë në Serie A.
Ferizaj, grabitësit hynë me forcë në një banesë dhe vodhën stoli ari e para Persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në një shtëpi në Ferizaj, ku kanë vjedhur stoli ari dhe para. Rasti ka nd
Superkupa e Europës, Liverpool vs Chelsea: Formacionet zyrtare Sot në orën 21:00 në stadiumin “Vodafone Park” do të luhet Superkupa e Europës ndërmjet Liverpoolit dhe Chelseas. Klo
E BUJSHME/ Hipoteza për rikthimin në Superiore, Dinamo synon Ilir Dajën për stolin Dinamo ka nisur nga puna për sezonin e ardhshëm dhe po pret vetëm njoftimin nga FSHF që të rikthehet në Kategorinë Super
Napoli shkatërron Liverpoolin në miqësore, Hysaj e nis nga stoli (VIDEO) Napoli fitoi me rezultatin e pastër 3-0 miqësoren e sotme përballë Liverpoolit, të zhvilluar në Edinburg të Skocisë.
Shehi u largua nga Skënderbeu, korçarët marrin një "gladiator" për stolin Skënderbeu do të nisë fazën përgatitore ditën e hënë. Klubi duket në kolaps, pasi nuk ka asgjë në vijë, megjithatë trajn
Befasohen mjekët, nxjerrin mbi 53 karat stoli e monedha ari nga stomaku i një gruaje indiane (FOTO LAJM) Mjekët mbetën të habitur pas heqjes së më shumë se 53 karat stoli dhe monedha nga stomaku i një gruaje indiane. Runi
Sarri shumë pranë stolit të Juves Sipas "The Guardian", Maurizio Sarri është vetëm një hap larg drejtimit të Juventusit. Siç raportohet nga Londra, drejtu
Zyrtare/ Shkëmbi konfirmohet në stolin e Teutës Korçari do të vazhdojë të drejtojë Teutën edhe sezonin tjetër, pasi këtë vit arriti objektivin, që ishin Kupat e Europës
E BUJSHME/ Olsi Rama në Itali për të sjellë në stolin e Partizanit një emër të madh Një emër i bujshëm për stolin e Partizanit. Bëhet fjalë për trajnerin e njohur Zdenek Zeman, i cili ka një karrierë të p
Inzaghi rinovon me Lazion, Milani zgjedh Giampaolon për stolin Simone Inzaghi qëndron te Lazio, Marco Giampaolo shkon te Milani. Tashmë vendimi është marrë dhe për këtë janë të bindur