999 rezultate për

stoli

Për herë të parë pas dy vitesh, Lewandowski e nis nga stoli për Bayern Munchen Një diçka jo e zakonshme është parë në publikimin e formacionit të Bayern për ndeshjen ndaj Hoffenheim. Bavarezët njo
Ronaldo ndjek kombëtaren nga stoli pa maskë, detyrohet ta vendosë më pas (VIDEO) Ronaldo nuk u inkuadrua në lojë në ndeshjen ndërmjet Portugalisë dhe Kroacisë në Ligën e Kombeve. CR7 ishte i lënduar
Henry del në skenë si kandidat për stolin e Barcelonës Thierry Henry shihet si zëvendësues potencial i Quique Setien në stolin e Barcelonës. Humbja 2:8 kundër Bayern Munich
Këta janë 3 kandidadët potencial për stolin e Barcelonës Duket si punë e kryer shkarkimi i Quique Setien nga posti i trajnerit të Barcelonës. Humbja 2:8 kundër Bayern Munich
Xavi tregon arsyen pse nuk u ul në stolin e Barcelonës Xavi Hernandez ka zbuluar arsyen e refuzimit që ia bëri Barcelonës në janar, në ofertën për të marrë drejtimin e skuadrë
Erdhi nga stoli për të shënuar golin e kualifikimit, Choupo-Moting: Ishte një lojë e çmendur Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Atalantës dhe PSG-së, duel ky në kuadër të çerekfinales në Ligën e Kampionëve. M
Pronari i ri i Romës e nis nga stoli, i jep një tjetër shans Fonsecës Më datën 17 gusht pritet që Dan Friedkin të bëhet edhe zyrtarisht pronari i vetëm verdhekuqve të Romës, ashtu siç është
Skuadra e Premier League shkarkon trajnerin, ish-legjenda e Chelsea favorit për stolin Watford ka vendosur të shkarkojë trajnerin Nigel Pearson, edhe pse kanë mbetur edhe dy ndeshje për t’u zhvilluar në Prem
Hasi, kandidat për stolin e Fenerbahçes Besnik Hasi është një nga kandidatët për t’u bërë trajner i gjigantit turk, Fenerbahçe, kanë raportuar të mërkurën mediu
Unai Emery afër stolit të skuadrës së Serie A Ish trajneri i Arsenal, PSG dhe Sevilla, mund të ulet në bankinën e Fiorentinës, raportojnë mediet në Itali. Janë dre
Super Muriqi, vjen nga stoli shënon dhe ndihmon Fenerbahcen në fitoren me përmbysje të rezultatit (VIDEO) Ndeshja e parë pas rikthimit të futbollit nuk nisi mirë për Fenerbahcen, që mbeti me një lojtar më pak në fushë, kur Tuf
Pas largimit të Jonuz, Vllaznia ia beson stolin një shkodrani Vllaznia emëron trajnerin e ri pas largimit të Mirsat Jonuz. Klubi shkodran ia ka besuar drejtimin e skuadrës një emri t
Mourinho tregon çfarë i tha në vesh Guardiolës në ndeshjen Barça-Inter të Champions Kanë kaluar 10 vite që nga "Triplete" e famshme e Interit, kur skuadra nën drejtimin e Jose Mourinhos fitoi gjithçka në
Newcastle i frikshëm me Griezmann dhe Coutinho, stoli i besohet Pochettinos Blerja e klubit të Premier League-s, Newcastle United, për 300 milionë stërlina nga një konsorcium i mbështetur nga Arab
Po "ngroh" stolin te Reali, Beckham tenton ta rrëmbejë te Miami yllin kolumbian David Backham tashmë pronar i Inter Miami prej kohësh po vëzhgon emra të njohur në Europë për ti transferuar te skudra e
Mancini e ka ndarë mendjen: Italia mund të fitojë Europianin Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, mendon se skuadra e tij mund të tojë "Euro2020". Numri një i stolit të italianëve m
Chelsea - Everton, formacionet zyrtare: Broja në stolin e "Bluve" (FOTO LAJM) Pak çaste më parë është publikuar dhe formacioni zyrtar i Chelseat për përballjen ndaj Everton, e vlefshme për javën e 2
Ishte një hap larg stolit të Kukësit, Rama flet për Gegën Drejtori sportiv i Partizanit Olsi Rama përsëriti akuzat ndaj gjyqtarit Juxhin Xhaja, duke i faturuar humbjen turpëruese
Barcelona - Getafe, formacionet zyrtare: Manaj e nis nga stoli (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet e ndeshjes mes Barcelonës dhe Getafes, e vlefshme për javën e 24-të në La Liga. Katalanasi
Torino shkarkon Mazzarin, në stol ulet një 43 vjeçar Pas disa rezultateve tepër zhgënjyese, Torino ka vendosur të shkarkojë trajnerin, Walter Mazzari. Humbja e fundit 4-0