999 rezultate për

stoli

3 emra "BIG" për stolin e Tiranës Nevil Dede u largua nga Tirana për shkak se drejtuesit e klubit mendonin ndryshe dhe ndërhynë për formacionin në ndeshje
E BUJSHME/ Arrihet marrëveshja, Allegri ulet në stolin e ekipit të njohur Massimiliano Allegri pritet të ulet në stolin e Romës teksa raportohet se tashmë është arritur marrveshje me një kontrat
Pas shkarkimit të Lampard, pritet zyrtarizimi i Tuchel në stolin e Chelsea Ish-trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, do të zyrtarizohet sot si menaxher i Chelseat. Sipas gazetarit ita
E pabesueshme, Nevil Dede largohet nga stoli i Tiranës pak minuta para fillimit të sfidës ndaj Laçit E pabesueshme ajo që ndodh në klubin e Tiranës. Një ngjarje për rekord botëror ka përfshirë bardheblutë para ndeshjes nd
Zidane regjistron fillim sezonin më të dobët në stolin e Realit Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, është duke pësuar fillimin më të dobët të sezonit që nga koha kur është trajner
Ish-futbollisti i Barcelonës ulet në stolin e skuadrës spanjolle Abelardo Fernández kthehet në stadiumin "Mendizorroza". Asturiani u konfirmua këtë të martë si trajneri i ri i Alavés, k
Allegri në Premier League, kandidati kryesor për stolin e Arsenalit Preferoi që të qëndronte për disa kohë pushim, por ndoshta as vetë Massimiliano Allegri nuk e kishte menduar që këto pus
Tuchel drejt shkarkimit, këta janë kandidatët për stolin e PSG-së Sipas ‘ESPN’, trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel, mund të shkarkohet në rast se ekipi i tij humbet ndaj Lile të dielën në
Tuchel drejt shkarkimit, Allegri në "pole-position" për stolin e PSG-së Ish trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, thuhet se do të mund të marrë drejtimin e skuadrës franceze Paris Saint
Messi e nisi nga stoli ndaj Betis, Koeman tregon arsyen Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman në ndeshjen ndaj Real Betisit befasoi të gjithë duke lënë yllin e skuadrës, Lionel
Beppe Iacchini drejt shkarkimit, Sarri akoma më pranë Fiorentinës Pas humbjes ndaj Romës e treta në 6 takime në të cilat ka grumbulluar vetëm 7 pikë, Fiorentina po përgatitet të shkarkoj
Juventusi largon Pirlon nga stoli? Del emri i njohur në skenë Juve po humb durimin, Pirlo është gati të pushohet nga puna. Juventus e nisi keq sezonin e ri, kështu që mediet itali
Sarri "rregullohet" me Juventusi, gati për stolin e Fiorentinës Maurizio Sarri është shumë pranë zgjidhjes së kontratës me Juventusin. Sipas asaj që raporton Tuttomercatoweb trajner
Guardiola pranë shkarkimit nga stoli i Manchester City-t Pozitat e Pep Guardiolës në stolin e Manchester City-t nuk janë aq stabël si më parë, sidomos pas eliminimit që pësuan "
Jurgen Klopp i tensionuar në derbi, portierin e kap gjumi në stolin rezervë Derbi i Merseyside mes Everton dhe Liverpool ishte një takim plot tension dhe momente të diskutueshme, por jo të gjithë
Dortmund kalon në avantazh ndaj Hoffenheim (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në barazim pa gola, Dormund ka arritur të shënoi në të dytën. Është kapiteni Reus që
Forma e dobët me Kombëtaren dhe rikthimi i Smalling detyron Kumbullën të pranojë stolin Marash Kumbulla do të ketë disa momente vështirësie të cilat duhet t’i tejkalojë, për t’u kthyer sërish në nivelet më të
Nuk pranon stolin, Herrera kërkon largimin nga Atletico Hector Herrera nuk është shumë i kënaqur me situatën tek Atleticon e Madridit. Mesfushori meksikan këtë fillim sezoni nu
Lëkundet ndjeshëm "stoli" i Solskjaer, Pochettino "pret" pas derës Në sfidës së shtunës, Newcastle-Manchester United, luhet edhe për të ardhmen e Ole Gunnar Solskjaer. “Djajtë e Kuq”, vet
De Biasi pëson humbjen e 2-të në stolin e Azerbajxhanit 3 fitore në 3 ndeshje për Malin e Zi në Ligën C të Ligës së Kombeve, me ballkanasit që mposhtën në Podgoricë 2-0 Azerbaj