999 rezultate për

stoke

Torres do të jetë që nga minuta e parë Trajneri i Chelseat, Andres Villas Boas beson se sulmuesi spanjoll Fernando Torres do të jetë i gatshëm për ndeshjen hap
City mposht përsëri Stoke City (VIDEO) Tevez ka qenë autori i dy golave dhe lojtari më i rëndësishëm i takimit ndërmjet Manchester city-Stoke City e përfunduar
Arsenali shkatërrohet nga Stoke (VIDEO) Arsenal është turpëruar nga Stoke me rezultatin 3-1 n shtëpinë e këtyre të fundit. Që në fillimin e pjesës së parë Stoke
Stoke City finaliste e FA Kupë (VIDEO) Stoke City është finalistja e dytë e cila do të luajë në finale me Manchester City në kupën FA pasi ka fituar me skuadrë
Stoke City ndalon Chelsean (VIDEO) Barazim prej 1-1 i Chelseat me Stoke Cityn në ndeshjet e zhvilluar të shtunën pasdite në Britannia Stadium. Vendasit për
Liverpool mposht Stoke Cityn (VIDEO) Debutim i shkëlqyeshëm dhe një gol i shënuar për Luis Suarez, transfertën e re të Liverpool. Liverpool u takua sonte në
Liverpool bie sërish (VIDEO) Liverpool sërish kthehet tek humbjet. Të kuqtë e Hodgsonit pësojnë disfatën e rradhës kësaj here përballë Stoke City në
Çelzi nuk ndalet, fiton 2-0 ndaj Stoke (VIDEO) Skuadra e Karlo Ançelotit, Çelzi ka shënuar fitore në ndeshjen e tretë të edicionit të ri në Premier Ligë duke e mposhtu
Premier Lige: Chelsea shenon 7 here kunder Stoke Cyti-t (VIDEO) Ndeshjet e sotme të Premier League u karakterizuan me dy fitore të thella të favoritëve. Chelsea n
Manchester United fiton me 2-0 ndaj Stoke Cityt (VIDEO) Manchester United ka shënuar fitore ndaj Stoke Cityt me rezultatin 2-0. Pjesa e parë përfundoi pa gola, n
Golat dhe momentet kryesore te ndeshjes Liverpool - Stoke City (VIDEO 8 min.) Liverpool ka siguruar pikët e para në sezonin e ri të Ligës Premier, duke mposhtur me rezultat 4-0 S
Arsenali shkaterron Stoke Cityn, 4:1 (VIDEO) Topçinjtë e Arsenalin kanë shkatërruar ekipin e Stoke Cityt duke e mposhtur me rezultat 4-1 në
Liverpool barazon me Stoke City Liverpooli ka dёshtuar pёr tё dytёn herё tё mposhtё ekipin e promovuar kё