999 rezultate për

stoke

EFL CUP/ Tottenham mposht Stoke City-n dhe kalon në raundin tjetër Tottenhami ka siguruar kualifikimi në fazën tjetër të Kupës së Anglisë me fitoren në udhëtim të Stoke City. Skuadra e
Man.United anullon miqësoren me Stoke City, një lojtar rezultoi me koronavirus Manchester United është detyruar të anulojë ndeshjen miqësore me Stoke City në minutën e fundit, pasi klubi nga Champion
Rrezikon dëbimin, mblidhen 250 mijë firma kundër largimit të shqiptarit nga Anglia Një i ri shqiptar, i cili u trafikua në Britani dhe tani përballet me rrezikun e dëbimit ka fituar mbështetjen e më shum
Luajtën bashkë te Stoke, Crouch: Shaqiri është shumë i talentuar, por Klopp nuk i beson Ish-sulmuesi anglez i Liverpoolit, Peter Crouch ka thënë se ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri mund të jetë “i talentuar nga
Hapen dyert e shtëpisë më të frikshme në botë, misteret që fsheh Halloween po vjen: Nëse nuk keni ende ndonjë ide dekori për shtëpinë tuaj, frymëzohuni nga banesa legjendare e kontit Dr
HORROR/ Lojtari i Stoke City thyen këmbën në miqësore (VIDEO) Mbrojtësi i Stoke Cityt, Ryan Shawcross ka pësuar një lëndim të tmerrshëm gjatë miqësores parasezonale kundër Leicester
Futbollisti i Stoke City ka më shumë fëmijë se gola Futbollisti i Stoke City, Sadio Berahino po del të jetë më efikas jashtë fushave se brenda tyre. Sipas gazetës "The
Ish-bashkëlojtari i Shaqirit: Ai është i mrekullueshëm Ish-bashkëlojtari i Xherdan Shaqirit te Stoke City, Charlie Adam, e ka lavdëruar sulmuesin kosovar të Liverpoolit pas kr
Futbollisti i Stoke Cityt bëhet baba i tre fëmijëve në më pak se dy muaj (FOTO LAJM) Një rast i pazakontë dhe i çuditshëm vjen nga Anglia. Lojtari Saido Berahino ka rezultuar të jetë baba i tre fëmijëve në
Autogol nga 45 metra, ky lojtar i ka çuditur të gjithë (VIDEO) Huddersfieldi është ndeshur ditën e djeshme me skuadrën e Stoke Cityt për EFL Cup dhe e ka humbur sfidën me rezultatin 2
Xherdan Shaqiri shënon supergol në debutimin e tij me Liverpoolin (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm me rrofeshatë ndaj Manchester Unitedit në një ndeshje të turneut p
Xherdan Shaqiri nis stërvitjen me Liverpoolin Ylli kosovar i Zvicrës, Xherdan Shaqiri, ka nisur sot stërvitjet me skuadrën e tij të re, Liverpoolin, në kampin stërvit
Ish-bashkëlojtari kritikon ashpër Shaqirin Futbollisti i Stoke Cityt, Charlie Adams duket se nuk është i kënaqur me ish-shokun e tij të skuadrës , Xherdan Shaqiri.
Shaqiri akuzohet rëndë tek Stoke City Xherdan Shaqiri së fundmi është transferuar të skuadra e Liverpool, por mesa duket tek ish-klubi i tij, Stoke City kanë
Xherdan Shaqiri "letër" lamtumire tifozëve (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri tashmë është zyrtarisht lojtarë i gjigantëve të Premier Leagues, Liverpool. Më parë Shaqiri luante p
E bujshme: Shaqiri po transferohet te gjiganti evropian Liverpool do të shtojë përpjekjet e tij për të transferuar Xherdan Shaqirin. Sipas mediave britanike, transferta do t
"Luftës" për Shaqirin në Angli i shtohet edhe Leicester City Xherdan Shaqiri është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i tij aktual Stoke City pasi ai nuk ka konfirmuar
Klubet britanike në garë për të marrë Shaqirin Dy klubet nga Premierliga janë të gatshme ta paguajnë klauzolën e lirimit të Xherdan Shaqirit, pasi anësori shqiptar i Z
Shaqiri: Nuk dua të largohem nga Anglia ​Shaqiri e ka pranuar, sezonin e ardhshëm nuk do të jetë pjesë e Stoke City. Ish lojtari i Bayern Munich e Inte
Shaqiri flet pas rënies së Stoke Cityt: Më vejn keq për tifozët Futbollisti i kombëtares zvicerane Xherdan Shaqiri ka dhënë një intervistë të gjatë ku ka sqaruar përherë të parë dhimbj