999 rezultate për

stervitore

Vidhet Chelsea gjatë stërvitjes Aventurë e shëmtuar për disa prej futbollistëve të Chelsea-t, të cilët kanë lajmëruar policinë pasi gjatë seancës së dje
Bielsa largohet nga Bilbao, gëzohet Moratti Marselo Bielsa largohet nga drejtimi i skuadrës së Athletic Bilbao. Trajneri argjentinas në konflikt që prej ditës së dj
Biseda e kriptuar e Cassanos dhe Balotellit (VIDEO) Mimika, gjeste, dora e zakonshme e Cassanos që mbulon gojën për të evituar kamerat dhe gazetarët e pranishëm në qëndrën
Van Persie viziton Juventusin Robin Van Persie në Torino, të paktën për një ditë. Sipas "Corriere dello Sport", sulmuesi hollandez ka qënë në një vizi
Në Kosovë nuk ka kampe stervitore Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hajredin Kuçi është shprehur sot se në Kosovë nuk ka kampe stërvitore të rebelëve sirian
Guardiola i bën gropën vetes, stërvitet në qëndrën e Inter Ashtu siç dihej, Barcelona do të rikthehet në Spanjë, vetëm pas përfundimit të grevës së përgjithshme të transportit që
Barcelona nis përgatitjet anti-Milan Barcelona ka zhvilluar sot paradite stërvitjen e parafundit para ndeshjes kundër Milanit të mërkurën në mbrëmje. Në sean
Reali me 3 mungesa në të ftohtin rus Jose Mourinho nuk ka grumbulluar tre futbollistë për ndeshjen e Ligës së Kampioneve kundër CSKA-së së Moskës, për shkak
De Biasi nis "zborin" më 21 janar Gianni de Biassi do të mund të nisë eksperiencën e tij të rë në drejtimin e Kombëtares Shqiptare, me një nga format më t
Kombëtarja nis udhëtimin "sfilitës" me autobus drejt Maqedonisë Ekipi kombëtar i Shqipërisë pritet të zhvillojë sot paradite seancën e fundit stërvitore në qytetin e Kavajës përpara se
Roma rigjen kapitenin Luis Enrique rigjen kapitenin dhe liderin e sulmit të Romës që këto javët e fundit e ka ndier shumë mungesën e eksperien
Gerrard rikthehet në stërvitje Mesfushori i Liverpoolit, Steven Gerrard është rikthyer në stërvitje të plota me skuadrën e tij pasi është shëruar nga l
Kombëtarja nis përgatitjet për Francën Kombëtarja shqiptare ka nisur përgatitjet për ndeshjen me Francën. Dje në mesditë, pjesa më e madhe e lojtarëve janë par
Pastore mahnit publikun (VIDEO) Javier Pastore ka arritur të mahnisë publikun në një seancë stërvitore me stilin e tij duke e kontrolluar topin në mënyr
Fabregas kryen seancën e parë stërvitore (VIDEO) Mesfushori Cesc Fabregas pas prezantimit të tij si lojtari më i ri i Barcelonës ka kryer edhe seancën e parë stërvitore
Sanchez bën seancën stërvitore të parë tek Barça (VIDEO) Pas transferimit të tij të bujshëm tek ekipi kampion i europës Barcelona tashmë ai ka filluar menjëherë me stërvitjen.So
Ribery dëmtohet në seancën stërvitore Bayern Munich ka njoftuar se mesfushori francez Franck Ribery ka dëmtuar nyjën e këmbës së majtë gjatë një seance stërvi
Aguero drejt largimit nga Atletico Madridi Kun Aguero duket gjithmonë larg skuadrës së Atletico Madridit pasi ai nuk është paraqitur në seancat stërvitore të Atlet
Shakatë e hidhura në seancat stërvitore (VIDEO) Futbollistë të ndryshëm pasi shënojnë për ekipet e tyre që përfaqësojnë bëjnë festime dhe koreografi të ndryshme dhe nga
Hamilton me i shpejte ne te dy garat stervitore Udhëheqësi i Kampionatit të sivjetmë të Formula 1, piloti i McLarenit, britaniku Lewis Hamilton