999 rezultate për

stervitore

Milan-Juve, Balotelli braktis Milanellon Tashmë Juventusi mund të quhet pa frikë një "mallkim" për Mario Balotellin. Sipas asaj që raporton Sky Sport24, sulmuesi
Të qeshura dhe përqafime, ja si stërvitet Napoli (FOTO LAJM) Napoli duket se e kanë lënë pas krahëve barazimin e fundit në shtëpi përballë Genoas dhe rezultatet e dobëta të ndeshjev
Niang bën aksident, shkatërrohet Ferrari (VIDEO) Mbaye Niang është sërish protagonist në Francë, por kësaj rradhe nuk ka të bëjë me futbollon. Mëngjesin e së dielës, ish
Seedorf mbërrin në Milanello (FOTO-LAJM) Tekniku i ri i skuadrës së Milanit është gati për të drejtuar këtë skuadër. Seedorf është fotografuar në Milanello gjatë
Galliani: Blerje të reja? Më parë duhet të shesim Adriano Galliani paralajmëron largime nga radhët e kuqezinjve për t’i bërë vend prurjeve të reja gjatë merkatos së dimri
Ja si vjen në stërvitje CR7 (VIDEO) Cristiano është rikthyer në Spanjë pas dy ditësh pushimi në vendlindjen e tij, Madeira në Portugali. Ylli i Real Madrid
"Brazil 2014", Messi do të jetojë në shtëpinë e Ronaldinhos (FOTO LAJM) Lionel Messi do të jetojë në shtëpinë e Ronaldinhos gjatë Kupës së Botës "Brazil 2014". Kombëtarja e Argjentinës ka zgje
Moral i rënduar në Kombëtare Mënyra më e mirë për të harruar një humbje, është rruga drejt fitores në ndeshjen e ardhshme. Me këtë motiv përfaqësuesj
Frika nga spiunët, Conte "burgos" Juven Ardhjet e shumta te Juventusi në këtë merkato verore, si dhe larmia e alternativave për trajnerin Antonio Conte e kanë b
Kreu i ri i PD-së, Mustafaj: Ndeshje stërvitore për demokratët Ish-ministri i Jashtem, Besnik Mustafaj permes profilit te tij ne Facebook njoftoi se kreu detyren e tij si demokrat duk
Reali dhe Barcelona ndezin motorrët për këtë sezon Barcelona dhe Real Madrid i kanë nisur sot zyrtarisht përgatitjet për sezonin e ri. 15 lojtarë të Barcelonës janë par
Kësaj i thonë stërvitje ushtarake! (FOTO-LAJM) Ushtarët koreano-jugorë mbajnë tjegulla në duar teksa një shok i armëve kërcen drejt gjoksit për t’i thyer ato në një se
Telashe për Kombëtaren, dëmtim i rëndë për Currin Me shumë gjasa, mbrojtësi Debatik Curri nuk do të jetë ndaj Norvegjisë. Mbrojtësi ka pësuar një dëmtim të rëndë në limit
David Luiz, ky shofer i çmendur (VIDEO) Mbrojtësi brazilian i Chelsea-t David Luiz ka demostruar se përveç futbollit ka edhe një tjetër pasion. Ish lojtari i Be
Sfida me Norvegjinë, Kombëtarja nis grumbullimin Nis grumbullimi i ekipit kombëtar për ndeshjen ndaj Norvegjisë, që do të luhet në "Qemal Stafa" më 7 qershor. Ndonëse pa
Balotelli pa kreshtën dhe me Ferrari në Milanello (VIDEO) Mario Balotelli është preznatuar në Milanello, për herë të parë pas ndryshimit të look-ut, në drejtimin e Ferrarit të ti
UEFA kontroll anti-doping te Barça Barcelona gjeti një surprizë të papritur në fushat e saj stërvitore ditën e premte, zyrtarët e UEFA-s që kishin mbërritu
Përmbytet qëndra stërvitore, dëmtohen lojtarët Torino është prekur nga temperaturat e ulëta. Shiu dhe së shpejti bora pritet të mbulojnë qytetin verior, por edhe qendr
Brazilianët e Bayern dhurojnë spektakël (VIDEO) Nëse Bayern Munchen është në krye të Bundesligës me pikë të plota pas 7 javësh kjo është meritë edhe futbollistëve brazi
Zenit, pako bombë për Hulk Klubi rus i Zenit St. Petersburg është përfshirë nga kaosi. Një pako bombe artizanale është gjetur e fshehur në një vali