999 rezultate për

stervitore

Formacioni ndaj Francës, ja 3 kandidatët për titullarë Kartoni i kuq i Lorik Canës në ndeshjen kundër Zvicrës ka prishur planet e De Biasit duke e detyruar të bëjë ndryshim të
Probleme te Franca, dy yje mungojnë në stërvitje Franca ka zbritur në fushën stërvitore të Clairefontaine ku ra në sy mungesa e Paul Pogba dhe Eliaquim Mangala. Sipas
Ja çfarë ndodh me Shqipërinë pak ditë para se të nisë "Euro 2016" Seanca e dytë stërvitore e Kombëtares Shqiptare është ndjekur nga ana e shumë tifozëve shqiptarë, ndryshe nga çka ndodhu
Dëmtimi i Cristiano Ronaldos, reagon ylli portugez Gjatë ditës së sotme mediat spanjolle dhe kryesisht ato pranë Realit, përhapën një lajm se Cristiano Ronaldo rrezikonte
Ja si e feston Juventusi titullin kampion (VIDEO) Te Juventus ka festë pas fitores së Romës ndaj Napolit. Bardhezinjtë ishin mbledhur të gjithë së bashku në zyrat e klubi
10 skuadrat me kampet më të bukura sportive (FOTO LAJM) Të jesh një skuadër e madhe, do të thotë që të kesh një infrastrukturë të plotësuar deri në detaje, ku lojtarët kalojnë
Ronaldo futbollisti më puntor Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka thënë se gjithmonë shkon në qendrën stërvitore të ‘Los Blancos’ disa orë për
Eksperti gjerman: Dëmtimet nuk janë rastësi te Bayerni "Rastësia dhe fati i keq nuk kanë të bëjnë fare me serinë e dëmtimeve që ka goditur Bayernin. Ato varen nga gabimet e st
Kombëtarja nis punën për Gjeorgjinë Entuziazmi i ndeshjes festive me Kosovën me rastin e kualifikimit të Shqipërisë në finalet e Euro 2016 ia lë vendin impe
Kombëtarja zhvillon stërvitjen e fundit Kombëtarja Shqiptare zhvilloi seancën e fundit stërvitore përpara nisjes për në Kosovë. Rreth orës 11:00 të paradites së
Klopp vendos rregulla të ashpra për futbollistët Trajneri gjerman, Jurgen Klopp tashmë ka filluar me vendosjen e rregullave të tij të para për futbollistët e Liverpoolit
De Biasi u bën "zbor" lojtarëve para kthimit në Shqipëri (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare niset nga Danimarka për në Shqipëri pasditen e sotme, ndaj trajneri De Biazi ka menduar të shfrytëz
Serbia pretendon se në Kosovë mund të ketë kampe stërvitore të ISIS Beogradi zyrtar i trembet faktit se në Kosovë mund të ketë kampe për trajnimin e luftëtarëve të ISIS. Këtë e deklaroi pë
Mourinho u mëson lojtarëve si “parkohet” (FOTO LAJM) Jose Mourinho është i njohur në futboll si një trajner fitues, por nuk është se ka një simpati të madhe te të gjithë kun
"Përleshje" mes Guardiolës dhe Muller në stërvitje Pep Guardiola kërkon gjithmonë maksimumin nga futbollistët e tij madje edhe në stërvitjet e para në prag të sezonit të r
Ja me çfarë makine shkon në stërvitje Isco (VIDEO) Nëse dje Asier Illarramendi u pa duke u futur në qëndrën stërvitore të Real Madrid "Valdebebas" me një BMW, sot një tjet
Barça nderon Tito Vilanova-n (FOTO LAJM) Barcelona ka nderuar ish-trajnerin e saj Tito Vilanova, duke i vënë emrin e tij një prej fushave kryesore të qëndrës stë
Grusht mes lojtarëve të Stuttgartit Në stërvitjen e fundit të Stuttgartit ka ndodhur një përleshje mes dy futbollistëve të kësaj skuadre. Vedad Ibisevi
Inter, nesër prezantimi i Xherdan Shaqirit Nesër në ora 13:00 do të prezantohet në qëndrën stërvitore të Interit, Appiano Gentile, blerja më e fundit e merkatos së
Topi i Artë mbërrin në "Valdebebas" (FOTO LAJM) "Topi i Artë 2014" mbërrin në qëndrën stërvitore të Real Madrid, Valdebebas. Klubi madrilen, gjatë seancës së sotme stër