999 rezultate për

stervitore

Pioli nënshkruan sonte me Milanin Stefano Pioli pritet të nënshkruajë kontratë me Milanin këtë mbrëmje dhe ta mbajë seancën e parë stërvitore me ekipin ku
Kuqezinjtë nisin ditën e dytë të stërvitjes, të gjithë në dispozicion të Rejës Dita e dytë e përgatitjeve për kuqezinjtë ka nisur që paraadite, më trajnerin dhe stafin e tij që kanë programuar një fa
Mësohet data kur kthehet në fushë Hazard I ardhur këtë verë te Real Madridi, Eden Hazard nuk e ka bërë akoma debutimin në La Liga, pasi vuan nga një dëmtim në ko
Sarri rikthehet në stërvitjen e Juventusit, por jo plotësisht Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, është në rrugë të mirë për t’u riaftësuar nga pneumonia, pasi sot ai është ndier
Kombëtarja kryen seancën e tretë stërvitore, të gjithë në dispozicion të trajnerit Kombëtarja shqiptare zhvilloi këtë pasdite seancën e dytë për këtë të martë dhe të tretën në radhë, me ekipin që u shfaq
Vitet janë vetëm numra për Lampardin (VIDEO) Frank Lampard u rikthye këtë sezon në “Stanford Bridge”, këtë herë si trajner i skuadrës. Pas një karriere të lavdish
Zihet me shokun e skuadrës në stërvitje, policia arreston lojtarin e Fulhamit Sulmuesi i Fulham Aboubakar Kamara është arrestuar nga policia për një sherr që ka ndodhur në qendrën stërvitore të klub
Stërvitje natën, Klopp çmend skuadrën Liverpooli mund të jetë në krye të Premier Leagues, por ata nuk kanë aspak ndërmend të flenë mbi dafina. Jurgen Klopp e
Reali merr lajm të keq para Kupës së Botës për Klube Real Madridi ka zhvilluar seancën e parë stërvitore sot në Abu Dhabi, para gjysmëfinales në Kupën e Botës për Klube të m
Shtohen problemet tek Milani, dëmtohet Romagnoli Nuk ka qetësi për Milanin. Kuqezinjtë pas humbjes 2-0 ndaj Juventusit, duke humbur dhe zonën Champios. Por edhe pezulli
Programi mediatik dhe stërvitor i kombëtares Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike programin mediatik dhe stërvitor të kombëtares A në prag të dy ndeshjeve
Spektakël në Egjipt, tifozët “pushtojnë” qendrën stërvitore Ditën e sotme në “Al-Salam Stadium” të Kairos do të luhet kryendeshja e javës në Premier Ligën Egjiptiane. Ekipet që
Kjo është seanca stërvitore e Kombëtares para ndeshjes (VIDEO) Mbrëmjen e sotme Shqipëria do të përballet sot në stadiumin “Hampden Park”, me vendasit e Skocisë. Skuadra e drejtua
Kaçe rikthehet në Kombëtare, kryen seancën e parë stërvitore (FOTO LAJM) Ergys Kaçe ka kryer stërvitjen e parë me kombëtaren e cila është e fundit e kuqezinjve përpara nisjes në Skoci. Kujto
Lajm i mirë për interistët, ylli i skuadrës rikthehet në stërvitje Blerja e re e Interit, Radja Nainggolan raportohet se është kthyer në stërvitje. Gjithashtu mësohet se mesfushori bel
Menduan se erdhi Ronaldo, por ja kush ndodhej brenda Bugattit (VIDEO) Një ngatërresë e vogël ka ndodhur ditën e djeshme në qendrën stërvitore të Real Madridit ku thuhej se do të mbërrinte Ro
Marcelo largohet nga Real Madridi ? Marcelo i ka habitur të gjithë duke u shfaqur sot në qendrën stërvitore të Real Madridit. Mbrojtësi i majtë brazilian
Alarmohet Schalke 04, qendra stërvitore përfshihet nga flakët (FOTO LAJM) Qendra stërvitore e Schalke 04 është përfshirë nga flakët paraditen e sotme. Në foto e publikuara shihet tymi i dend
Brazili merr masa të rrepta për spiunët Persona të dyshimtë me radio në dorë dhe me dylbi kishin rrethuar hotelin në Soçi ku është akomoduar skuadra e Brazilit
Kombëtarja shqiptare kryen seancën e dytë stërvitore brenda ditës Kombëtarja shqiptare kreu pasditen e sotme, seancën e dytë stërvitore brenda kësaj dite, në Shtighag. Trajneri do zh