999 rezultate për

sterling

Liverpool kthen gjithçka (VIDEO) Liverpool ka kthyer rezultatin, duke mundur vetëm në fund 2:1 Boltonin. Skuadra e Liverpool ka qenë duke u mundur 1:0
Benzema drejt lamtumirës, gati 65 milionë për Sterling Tabloidi britanik këmbëngul: objektivi i parë për sulmin e Real Madrid është talenti i Liverpool Raheem Sterling. Sipas
Raheem Sterling "çmend" Real Madridin Rikthehet në faqet e shtypit anglez emri i Raheem Sterling, i kërkuar nga Real Madrid. Talenti anglez nuk po rinovon me
Raheem Sterling, "Golden Boy 2014" (FOTO LAJM) Raheem Sterling është fituesi i "Golden Boy 2014". Talenti i Liverpool dhe Kombëtares angleze është vlerësuar si lojtari
Bayern në sulm për Sterling nëse nuk vjen Reus Sipas asaj që shkruan gazeta gjermane "Bild", Bayern Munchen mund të futet në garë për sulmuesin e Liverpool Raheem Ster
Real Madrid gati sulmin për Sterling Tani tifozët e Liverpool kanë arsye për tu frikësuar. Raheem Sterling, pasi refuzoi ofertën e fundit të rinovimit me "Th
Sterling "çmend" Realin, ja oferta e kampionëve të Europës Raheem Sterling nuk e ka rinovuar ende kontratën me Liverpoolin dhe Real Madrid është i gatshëm të përfitojë nga kjo sit
Sterling si Ronaldo në moshën e tij Sterling këtë javë pritet të luajë për herë të parë në Santiago Bernabeu, dhe Rodgers nuk ka ngurruar ta krahasojë atë m
Rodgers: Sterling do rinovoi, nuk largohet Kohët e fundit kanë dale spekullime për një interesim të Real Madridid për talentin 19-vjeçar Raheem Sterling. Bernar
Rodgers ndal Realin: Sterling është mirë te Liverpool-i Liverpool nuk ka ndermend të heqë dorë nga talenti Raheem Sterling. Pas lajmeve se Real Madrid ka gati ofertën për sulmu
Sterling nuk rinovon me Liverpool, Reali në dritare Real Madrid nuk heq dorë nga pista që të çon te Raheem Sterling. Lajmi jepet sot nga gazeta angelze "Mirror", sipas së c
Sterling "injoron" Balotellin: Na mungon Sturridge Mario Balotelli i ka dhënë sinjalet e para që nuk i vesh dot këpucët e Luis Suarezit dhe, për këtë arsye, Raheem Sterlin
Liverpool e nis me fitore (VIDEO) Liverpool e nis me këmbë të mbarë sezonin e ri në Premier League. Nënkampionët e Anglisë kanë fituar ndeshjen hapëse për
Real Madrid, super-ofertë për Sterling Pavarësisht eleminimit të shpejtë të Anglisë nga Kupa e Botës "Brazil 2014", paraqitja e Raheem Sterling nuk ka kaluar p
Tërbohet Valencia, kap për fyti Sterling (FOTO-VIDEO) Miqësorja mes Anglisë dhe Ekuadorit ka përplasur ashpër lojtarët e dy skudrave më të famshme angleze, Liverpool dhe Manc
Rodgers: Sterling lojtari i ri më i mirë në Evropë Bernard Rodges nuk ka të ndalur me lëvdatat për Rahem Sterling, njeriu që i ka dhënë një "dorë" Liverpoolit për ta mbajt
"Aromë titulli", Liverpool nuk di të ndalet (VIDEO) Nëse Chelsea dhe Manchester City dinë të ndalen një gjë të tillë nuk do dhe nuk di ta bëjë Liverpooli. Skuadra e Brendan
Liverpool-Arsenal, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Java e 25 e Premier League-s starton me një super-ndeshje. Liverpool-Arsenal është sfida që premton gola dhe spektakël m
Liverpool kalon turin e FA CUP me "kalamajt" (VIDEO) Liverpooli ka fituar përballë Oldham Athletic skuadër e League One (kategoria e 3-ë), në ndeshjen e vlefshme për Kupën F
Arsenal ofertë të mirë për Sterling Arsenal po punon për transferimin e lojtarit anglez Raheem Sterling. Arsene Wenger është i gatshëm që të ofrojë Theo Wal