E FUNDIT/ Shtohet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri
999 rezultate për

sterling

Manchester City nxjerr në shitje Raheem Sterling Siç raporton "Mirrorr Football" Manchester City do ta shes Raheem Sterling verën e ardhshme nëse ai nuk nënshkruan kontr
"Sherr" në kampin e Anglisë midis veteranëve dhe talenteve të reja Anglia arriti të kualifikohej në gjysmëfinalet e Botërorit duke mposhtur bindshëm Suedinë me rezultat 2-0. Tashmë An
Anglezët kërkojnë të "çajnë murin" e Suedisë Sapo ka filluar ndeshja Suedi-Angli, ku në këto minuta të para të dy skuadrat po tregohen të duruara dhe më shumë po qar
Dështon marrëveshja, City-t i ikën një yll E ardhmja e Raheem Sterling në Manchester City duket gjithnjë e më e pasigurt pasi sot në mëngjes ka dështuar marrëveshj
Zbardhen formacionet zyrtare Angli-Nigeri Anglia dhe Nigeria do të përballen me njëra tjetrën në miqësoren përgatitore për Kupën e Botës që fillon më 14 qershor n
Sane shpallet talenti më i mirë i vitit në Premier League Leroy Sane është zgjedhur so ‘PFA Lojtari i Ri i Vitit’ në futbollin anglez për sezonin 2017/18. Ai la pas Harry Kan
Shokohet City, Sterling refuzon rinovimin ekontratës Raheem Sterling nuk e ka prnuar rinovimin e kontratës me Manchester City-n pavarësisht se paga e tij u dyfishua. 23-
City gati ta mbulojë me para Sterlingun që të mos largohet Sipas The Mirror, forma mbresëlënëse e Sterlingut për klubin dhe kombëtaren e ka vënë atë në radarët e klubeve më të mëd
Perez çmendet pas Sterling, monitoron situatën me City-n Real Madrid po monitoron me kujdes situatën e “yllit” të Manchester City-t, Raheem Sterling, që ka kontratë me Citizens
Manchester City mendon t'i rinovojë kontratën yllit anglez Manchester City pritet t’i ofrojë kontratë të re yllin të vet, Raheem Sterling, me rritje marramendëse të pagës. Kont
Formacioni i javës në Premier League (FOTO LAJM) Këtë javë u zhvillua dhe java e parafundit në Premier League, ku ka pasur disa rezultate të papritura dhe shumë të habit
Sterling mban pezull rinovimin me Cityn, pret Realin Mirror raporton se Raheem Sterling është bërë një nga objektivat prioritarë të Real Madridit. Sipas gazetës britanike, l
City fillon negociatat me Sterling për rinovimin e kontratës Sipas Sky Sports, City ka fituar negociatat me Sterling për një rinovim të mundshëm të kontratës. Sulmuesi anglez ësh
Shikoni festimin e çmendur të Guardiolës tek goli i Sterling (VIDEO) Manchester City mori një fitore të vështirë kundër Southamptonit me rezultatin 2-1 t, me golin e Raheem Sterling të shën
Dramë në Etihad Stadium, Sterling i dhuron fitoren Cityt (VIDEO) Manchester City ka marrë një fitore të vështirë ndaj Southamptonit me shifrat 2-1, për të vazhduar serinë e fitoreve në
Notat e lojtarëve: Manchester City 2-1 Napoli ( FOTO) Manchester City ka arritur të shënojë fitore përballë Napolit me rezultat 2-1. Kjo ndeshje ishte konsideruar nga sh
Sterling dhe Jesus dyfishojnë shifrat në "Etihad Stadium" (VIDEO) Rahem Sterling dhe Gabriel Jesus ka kaluar Cityn në avantazh kundër Napolit të Sarrit. Sfida është duke u zhvilluar
Sterling: Kam edhe dy vjet e gjysmë kontratë me Man City Anglezi Raheem Sterling, thotë se e ardhmja e tij afatgjatë qëndron në Manchester City ke klubi i tij i preferuar. Ar
City dëshiron të blindojë Sterlingun Duket se Raheem Sterling do të jetë edhe për shumë vite me Manchester Cityn. Ditë më parë u raportua se Arsenali isht
Guardiola nuk lejoi që Sterling të jepej për Sanchezin Pep Guardiola në konferencën e fundit për shtyp tregoi se ka ndaluar largimin e Raheem Sterlingit gjatë merkatos së verë