999 rezultate për

sterling

Man.City zhbllokon rezultatin ndaj Arsenalit (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Arsenalit. Për "citizens" ka shënuar Sterling në minutën e 2
Eliminuan Realin, Sterling: E kishim energjinë dhe pasionin City e ka mposhtur skuadrën e Realit sonte në Ligën e Kampionëve ku edhe ka siguruar një vend në top 8 skuadrat më të mi
Befason Sterling: Vajza ime akoma këndon këngët e Liverpool Sulmuesi anglez i Manchester City-t nga 2015 wshtw larguar nga skuadra e Liverpoolit aty ku edhe u bw ylli botwror. Por
Telashe pë Realin, Sterling i gatshëm për ndeshjen në "Bernabeu" Rahemm Sterling ka lënë pas dëmtimin dhe është i gatshëm për të dhënë kontributin e tij në ndeshjen ndaj Realit e vlefsh
Përjashtimi i City-t nga Champions, Sterling vendos për të ardhmen Rahem Sterling duket se do ti qëndrojë besnik skuadrës së tij duke hedhur kështu poshtë zërat se pas dënimit të Cityt ng
Reali hap "thesin" për yllin e Manchester City-t Prej disa ditësh qarkullojnë zëra se Reali i Madridit është i interesuar për yllin e Manchester City-t Rahem Sterling.
Reali hedh sytë nga ylli i Manchester City-t E ardhmja e Rahem Sterling mund të jetë në Spanjë, "galaktikët" janë duke e shqyrtuar me kujdes ecurinë e anglezit. R
Guardiola me dhimbje koke, dëmtohet Raheem Sterling Në një pikë kyce të sezonit Manchester City ka humbur për disa javë yllin e skuadrës, Raheem Sterling. Lajmi është b
U dëmtua në ndeshjen ndaj Tottenham, a do të jetë Sterling për Real Madridin? Sulmuesi anglez i Manchester City-t, Raheem Sterling u dëmtua në minutat e fundit në ndeshjen përballë Tottenham të cilë
Sterling e gjen belaja, goditet me top në kokë dhe rrëzohet në fushë (VIDEO) Raheem Sterling mori një goditje me top në kokë gjatë stërvitjes me skuadrën e Manchester City. Ylli anglez ishte në
Manchester City i "dorëzon" titullin Liverpoolit (VIDEO) Është mbyllur sfida mes Wolverhamptonit dhe Manchester Cityt, ku të besuarit e Pep Guardiolës kanë dalë pa pikë nga ky
Shënohet goli i dytë në supersfidën Arsenal-Manchester City (VIDEO) Manchester City ka dyfishuar rezultatin ndaj Arsenalit me anë të Raheem Sterling. Ndërkohë golin e parë e shënoi De
RËNDITJA/ Formacioni më i vlefshëm në Premier League, ky është futbollisti më i shtrenjtë (FOTO LAJM) Raheem Sterling është futbollisti më i shtrenjtë i ligës angleze, derisa renditet i treti në botë, transmeton zeri.info
City në presion, Sterling ka kushte për të rinovuar Sterling ka edhe 18 muaj kontratë të vlefshme me ‘Citizens’, dhe akoma nuk ka vënë firmën e tij për rinovimin e kësaj ko
Man City-Sterling, bisedohet kontrata e re Kampioni anglez e ka bërë gati një ofertë të majme në kontratën e re për yllin e vetë. “Citizens” duan ta bllokojnë Ster
Sterling kap prej fyti Joe Gomez, Southgate e përjashton Zënka e Raheem Sterling me Joe Gomez në ndeshjen mes Liverpool dhe Manchester Cityt ka vazhduar dhe tek kombëtarja angle
Kjo foto e Sterling në Kosovë po bëhet virale nëpër botë (FOTO LAJM) Racizmi është problemi më i madh me të cilin po ballafaqohen futbollistët e Anglisë. Megjithatë, kosovarët po mobiliz
Sterling kërkon ndjesë për sherrin me shokun e skuadrës Raheem Sterling e ka pranuar se nuk kishte mundur t’i kontrollonte emocionet gjatë një përleshjeje me bashkëlojtarin e v
U përlesh me shokun e skuadrës në stërvitje, Anglia dënon Sterling Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka vendosur ta suspendoj mesfushorin Raheem Sterling. Ai nuk do të jetë në dispo
E ardhmja e Sterling mund të varet nga ndeshja në "Fadil Vokrri" E përditshmja britanike, The Guardian, raporton sot se Real Madridi do të dërgojë skautë në ndeshjen në "Fadil Vokrri" p