999 rezultate për

statusi

Tentoi të hidhej nga vinçi, ja historia e të përndjekurit Xhemal Zhuri Një 60 vjeçar u ngjit sot tek vinçi afër Katedrales Ortodokse dhe kërcënoi se do të hidhet. Shtetasi rreth 60 vjeç i
Hervin Çuli fshin statusin e "sherrit" me Robert Ndrenikën (FOTO LAJM) Drejtori i Teatrit Kombëtar, Hervin Cculi shkaktoi shumë debate me ironinë ndaj protestës së demokratëve në bulevard, po
Hervin Çuli tërhoqi fyerjet ndaj Robert Ndrenikës, por rrjeti vazhdon hakmarrjen ndaj tij (FOTO LAJM) Drejtori i Teatrit Kombëtar, Hervin Cculi ka publikuar mbrëmë statusin për të cilin ndoshta është penduar tashmë duke ta
Hoxhaj: Këtë vit Kosova synon të aplikojë për statusin e kandidatit në BE Kreu i diplomacisë kosovare, Enver Hoxhaj, ka folur për takimin e tij në Shkup, ku ka qenë i pranishëm edhe komisioneri
GRABITJA/Blushi:Thasët me para po vidhen me ndihmën e shtetit, kam prova! Grabitja spektakolare e bërë ditën e sotme në një makinë të një banke të nivelit të dytë ku u morën 7 thasë me para me n
Gjergj Bojaxhi ngjall debate: Dritëroi, peoti tipik i realizimit socialist Gjergji Bojaxhi ka reaguar nëpërmjet një statusi që pritet të ngjallë debate në lidhje vdekjen e shkrimtarit Dritëro Ago
Berisha: Rama shkarkon Ylli Manjanin, fitoi Balili Ish-Kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në Facebook mbrëmjen e kësaj të diele thotë se Rama ka vendosur të shka
Ben Blushi ironizon koalicionin PS-LSI: Ja gjendja e koalicionit.. Përplasjet e njëpasnjëshme që kanë ndodhur në koalicionin qeverisës PS-LSI kanë tërhequr vëmëndjen jo vetëm të medias dh
Shqiptarët kërkojnë zgjidhjen e statusit të tyre, jo të shpëtojnë Zoran Zaevin Zërat që shqiptarët e LSDM-së mund të protestojnë nëse BDI hyn në qeveri me VMRO-në, janë edhe një presion mbi pikat e p
Pasi qëlloi me armë, Stresi ka një letër për ministrin Tahiri (FOTO) Stresi publikoi një video në profilin e tij të Instagramit dy ditë më parë ku shfaqej duke qëlluar në ajër, si shenjë re
Kosova në 2017-ën aplikon për statusin e kandidatit për BE Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, në emisionin Interaktiv të KTV-së, ka deklaruar se Kosova në vitin 2017 si p
Robert Aliaj me statusin e vjehrrit, ja fotot familjare me nusen e djalit (FOTO LAJM) Artisti Robert Aliaj, i cili është kthyer në një personazh mjaft të komentuar muajve të fundit, ka marrë vëmendjen me nj
Shqiptarët e Malit të Zi fitojnë ndarjen administrative të Tuzit nga Podgorica Qeveria e Malit të Zi do t'i japë statusin e shumëkërkuar të bashkisë një zone të populluar kryesisht nga shqiptarët, pa
Qeveria bën gati Statusin e Naftëtarit, përfitojnë 5 mijë persona Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, ai i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi dhe Ministrja e Shtetit për
Thikë shokut në kokë e shpatull, ja statusi në Facebook që i futi në sherr (FOTO-VIDEO) Për një sharje në rrjetet sociale, dy të rinj janë përleshur me thika në Divjakë. Dy 17-vjeçarët jetojnë në një fshat, n
Rama: Detyrën time nuk e bëj me cilësi, por do reflektoj tani që morëm statusin (VIDEO) Marrja e statusit së vendit kandidat të Shqipërisë për integrimin në BE, duket se e ka bërë Kryeministrin Edi Rama të re
Grekët viktimizohen: Shqipëria na preu në besë pasi i dhamë statusin Në një shkrim për CNN grek, ambasadori i nderit Aleksandros Mallias shkruan se Shqipëria e ka prerë në besë Greqinë, pas
Shehu përshëndet Nishanin për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Njoftimi i Presidentit të Republikës Bujar Nishani se do të mbledhë Këshillin e Sigurisë Kombëtare për të trajtuar probl
Rama e ftoi në Tropojë, Hajdarmataj shpjegon pse nuk shkoi Kryeministri Rama ka vizituar sot Tropojën duke bërë një takim me banorët dhe kryebashkiakun të cilit i premtoi investim
Lotaria amerikane, ja si do të njoftoheni nëse keni fituar Konsullata amerikane ka publikuar metodën se si të për-zgjedhurit e Lotarisë amerikane do të njoftohen të vijojnë proced