999 rezultate për

statusi

U shfaq përkrah Ramës, reagon Bregu: Kujtdo që nuk i pëlqen… Ka reaguar për deputetja demokrate Majlinda Bregu pasi u pa në krah të ish-ministrit Bledi Çuçi teksa dëgjonte fjalën e
Mogherini dhe Hahn pas takimit me Hoxhajn: Demarkacioni, pastaj vizat Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj ka takuar sot në Bruksel shefen e Politikës së Jashtme të BE-së, F
Sherr grash në PD, deputetja e Elbasanit "kapet" me Majlinda Bregun Deputetja e PD-së Arbjola Halimi ka reaguar pas deklaratës së bërë nga kolegia e saj Majlinda Bregu. Përmes një statu
Nard Ndoka shpërthen ne akuza ndaj Ramës: Urdhëroi spitalet të nisnin ambulanca të sajuara Ditën e djeshme e gjithë opozita u ngrit në protestë duke bllokuar 5 akset kryesore të vendit në jug, veri dhe juglindje
KOALICIONI/ “Më do, s’më do”, shpërthen në ironi deputeti i PD-së Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi me anë të një statusi në “Facebook”, ka ironizuar marrëdhëniet e koalicioni
10 zëvendësuesit që meritojnë të luajnë më shumë (FOTO LAJM) Disa futbollistë të njohur kanë zgjedhur që të vazhdojnë karrierën e tyre në disa skuadra, ku për momentin nuk është se
Statusi i fortë i Blushit: Sot bien hardhucë, ngjalat dhe dërrkucët... Sot në orën 18:00 pritet të zhvillohet seanca e jashtëzakonshme e konstituimit të komisionit ad hoc për Vettingun, gjë e
Grabitja në Rinas, komandoja tregon shokët dhe skemën e grupit Pasi ka heshtur për dy muaj duke mohuar përfshirjen në grabitjen e 3.2 milionë dollarëve, ish-komandoja Ditjon Memlika k
Ambasadorja gjermane: Demarkacioni forcon statusin e Kosovës Ambasadorja e Gjermanisë, Angelika Viets, ka thënë se debati për ratifikimin e Marrëveshjes së demarkacionit me Malin e
Manjani sulmon sërish: Policia e pranoi se ka efektivë që mbillnin kanabis! Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka sulmuar policinë për shkarkimet që janë bërë në Policinë e Lezhës. Sipas
Ohri rrezikon statusin e UNESCO-s (VIDEO) Ohri, një nga liqenet më të vjetër në Evropë, me një histori mijëvjeçare, thesar i trashëgimisë kulturore dhe burim i bu
Ish-juristi i CEZ kallëzon në prokurori Berishën Ditën e sotme ish-juristi i CEZ në arbitrazh ndërkombëtar, Romeo Kara ka kallëzuar penalisht ish-kryeministrin Berisha.
Qeveria zbulon premtimin ndaj Brukselit në këmbim të statusit Qeveria shqiptare ka një plan të ri për avancimin e Shqipërisë në rrugën e integrimit evropian, gjatë tre viteve të ardh
DENONCIMI/ Drejtori nxjerr nxënësit nga mësimi për të pritur deputetin e PS-së Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka publikuar denoncimin e bërë nga një qytetare sipas të
"Nje komunist po behet ministër". Këshilltari i Metës tërheq sulmin ndaj Xhafajt (FOTO LAJM) Pak orë më parë bëri bujë statusi i këshilltarit të Ilir Metës teksa e quante Fatmir Xhafajn një komunist që po bëhej mi
Gjykata Kushtetuese zbardh vendimin për statusin e gjyqtarëve Është zbardhur vendimi i Gjykatës Kushtetuese për statusin e gjyqtarëve. Mësohet se një ndër vendimet e marra është
Kushtetuesja shqyrton ankimimin për ligjin e statusit të gjyqtarëve e prokurorëve Shoqata dhe Unioni i Gjyqtarëve i kërkon Gjykatës Kushtetuese shfuqizimin dhe shpalljen e tij anti-kushtetues, ndërsa re
Ish-minatorët e Përrenjasit dhe Pogradecit në protestë: Kërkojmë rishikimin e pensionit Ish-minatorët e zonave të Përrenjas-Pogradec ditën e sotme janë në protestë dhe kërkojnë rishikimin e pensioneve të tyre
Ja kë takoi sot Haradinaj në Francë Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj është vizituar në Francë nga boksieri Nuri Seferi. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur Harad
Deputetja e PD-së kritikon Fevziun: Po bojkoton qëllimisht deputetët e PD-së, ja emrat Emisioni Opinion i Blendi Fevziut është një ndër emisionet politike më të ndjekura në Shqipëri dhe për shkak të kësaj de