999 rezultate për

statusi

Ironia e deputetes së PD: Tani na zëvendëson Meçorapja Deputetja e Elbasanit Arbjola Halimi i është bashkuar zërave kundër Bashës në PD duke ironizuar me emrat e deputetëve të
Luiz Ejlli ndahet nga vajza e Topallit? Statusi i këngëtarit tregon gjithçka (VIDEO) Së fundmi kanë qarkulluar disa lajme ku flitet se këngëtari Luiz Ejlli i ka dhënë fund fejesës se tij me vajzën e Jozefi
Kërkohet njohja e statusit të viktimave të dhunës seksuale Sot shënohet Dita Ndërkombëtare në Mbështetje te Viktimave të Torturës Qendra Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetu
Alban Skënderaj humb njeriun e shtrenjtë, ja fjalët e ndjera të vjehrrit Këngëtari i mirënjohur i muzikës shqiptare Alban Skënderaj ka humbur një njeri të shtrenjtë. Mësohet se këngëtari ka
Jahjaga: Njohja e statusit të viktimave seksuale të luftës të bëhet tani Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka thënë se procesi i njohjes së statusit dhe verifikimit të viktimave të dhu
Denoncimi: Mimi Kodheli po përdor ushtrinë për fushatë Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook hedh akuza të rënda mbi ministren e Mbrojtjes Mimi Kodhe
LSI si ndahet Çakos, Kryemadhi: S’na trembin falangat e tij Dita e sotme u nis me akuza të rënda nga kreu i Kuvendit Ilir Meta ndaj Ramës, Bashës e policisë së Shtetit dhe sapo u p
Listat, pedagogia tregon rastin e studentes kandidate që s’dinte statusin e partisë Listat e kandidateve për deputetë në Kuvendin e Shqipërisë për zgjedhjet e 25 Qershorit është e karakterizuar nga të rin
Basha bën “tag” Ramën në Facebook: Eja në debat, mos ki frikë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka sfiduar sërish kryeministrin Edi Rama teksa i ka bërë thirrje këtij të fundit
Bregu i përgjigjet mësuesit të saj: Sot më ke vënë notën më të mirë Ish-drejtori i shkollës “Sami Frashëri”, Roland Kongoli, me anë të një statusi ne “Facebook” ka komentuar situatën e për
Një tjetër i ikur? Kandidati për Beratin, ultimatum Lulzim Bashës Lefter Maliqi i shtohet zërave kundër Bashës në orët pas publikimit të listave të demokratëve për zgjedhjet e 25 qershor
Blushi i "shkel syrin" Bashës: Nëse iu rrezikohet hyrja në zgjedhje… Deputeti Ben Blushi me anë të një statusi në Facebok, Ben Blushi I ka bërë një ftese direkte kryetarit të opozitës Ben
Shpërthen deputeti i PS pasi u “braktis” nga Rama: Bashkohem me Patozin Një tjetër deputet që mbeti jashtë listës së PS-së, Vladimir Kosta ka dalë sot në mbështetje të deputetit tjetër të larg
Ndarja nga jeta e deputetit të LSI, statusi i ndjerë i Monika Kryemadhi Pas ndarjes se parakohshme nga kjo jetë e deputetit shqiptar Gjovalin Kadeli kanë ardhur dhe reagimet e para nga miqtë e
Kandidati i LSI thumbon Spiropalin: Ku e ke “qeverinë e besimit të pabesisë”? Me anë të një statusi në Facebook kandidati i LSI për Shkodrën Dritan Ylli ka rikujtuar polemikën e tij me socialisten E
Pakti Rama-Basha, reagon për herë të parë Berisha Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me marrëveshjen e arritur Rama-Basha. Me anë të një statusi në “Facebook
Lëvizja Vetëvendosje merr statusin e partisë politike (DOKUMENT) Lëvizja Vetëvendosje ka marrë statusin e një partie politike. Pak ditë më parë, Vetëvendosje ka aplikuar për kalimin nga
"Për çdo natë të zezë...", statusi në Facebook që paralajmëroi vetëvrasjen e polices Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Sukth në Durrës. Një punonjëse e re e policisë vetëm 23-vjeç ka vrar
Ligji i ri për punonjësit e naftës dhe gazit, ja përfitimet Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj ka njoftuar sot vendimin e fundit të Qeverisë, për “
Çfarë po ndodh në çadrën e PD? Funeral mes protestuesve (FOTO LAJM) Akil Kraja, keshilltari i PD ne Keshillin Bashkiak ka postuar disa fotografi ne profilin e tij ne rrjetet sociale, ku du