999 rezultate për

statusi

Tahiri i përgjigjet Bashës dhe akuzon rëndë Prokurorinë Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri me anë të një statusi në Facebook ka reaguar pas akuzave të kryedemokratit Lulzim
Ja si e kupton Facebook kur ju bini në dashuri Facebook lexon çfarë shkruajnë njerëzit e dashuruar Rezulton se ekziston një grup shkencëtarësh të të dhënave që stud
Deputeti i LSI-së prezanton nismën për statusin e minatorit Deputeti i LSI-se, Përparim Spahiu ka prezantuar nismen e tij dhe të grupit te deputetëve të LSI për statusin e minatori
Paloka zbulon sekretin e madh të mirditores që përloti Kuvendin dhe shkakton reagime në rrjet Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka vendosur ti shkojë deri ën fund reagimit të tij përsa i përket Rigerta L
Ish-truproja e Berishës: Më kanë dënuar me burg përjetë në Greqi Ish-trupoja e ish-kryeministrit Sali Berisha me anë të një një statusi në Facebook ka zbuluar se është dënuar me burg pë
Jul Deda nxjerr shtëpinë në shitje, mos vallë po largohet? Aktori i humorit Julian Deda ka surprizuar të gjithë ndjekësit e tij në rrjete sociale për shkak të një statusi ku paral
Prishja e banesave në Shkozë, Berisha sulmon Policinë e Shtetit Në Shkozë vazhdon shembja e banesave për të lejuar zbatimit e projektin për zgjerimin e rrugës. Ish-kryeministri Sal
"Lëviz si shefat me pistoletë në qytet, ky është djali i kryebashkiakut" (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një statusi në “Facebook”, ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili denoncon
"Atlete sportive kam, më votoni kryeministër", Julian Deda thumbin e ka për Ramën Aktori Julian Deda ka ironizuar kryeministrin Rama përmes një statusi në FB, ku ka publikuar një foto me atlete në një d
Vasili ironizon Ramën: Kryeministrit pjellë e padijes dhe anti-shkencës Kreu i Grupit Parlamentar prane LSI-se, Petrit Vasili, përmes nje statusi ne “Facebook”, ka folur lidhur me ceshtjen shu
Berisha ironizon Çakon: Aferim more Haki, lum Noriega që të ka ty! Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në rrjetin e tij social “Facebook”, ka ironizuar kreu e Policisë së
Luftëtari heq dorë nga statusi i veteranit për shkak të manipulimit Adnan Krasniqi-Cipi, invalid i luftës, iu bashkua edhe TMK-së. Por kur nisi faza e verifikimit të veteranëve që luftuan
Vasili në “panik”: Po thellohet frikshëm pabarazia, në ekonomi asnjë investim Kreu i grupit parlamentarë për Lëvizjen Socialiste për integrim Petrit Vasilai, përmes një statusi në “Facebook”, ka dek
Statusi i Obamës i dyti më i pëlqyeri i të gjitha kohërave Ish-Presidenti Barack Obama ka cicërimën e dytë më të pëlqyeshme në platformën e mediave sociale. Postimi i tij ishte n
Ndoka ironizon kryeministrin: T’i bëjë thirrje vetes dhe të japë dorëheqjen Nard Ndoka, përmes një statusi në “Facebook”, ka ironizuar kryeministri Edi Rama, ku ka thënë se në vend që tu kërkojë d
Kryemadhi: Kjo forcë politikë do jetë opozitë e fortë Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhe, përmes një statusi në “Facebook”, bën dhe një herë të ditur se kjo forcë politike d
Partnerët në konflikt, krizë mes Luanës dhe Marinës (FOTO LAJM) Dënimi i Krenar Çoçajt me gjashtë muaj burg dhe përfshirja e Getoar Selimit në këtë çështje në pozicionin e dëshmitarit,
Tragjedia në Zvërnec, Berisha: Rama të kërkojë falje Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook e quan cinik pasardhësin e tij Edi Rama, duke e lidhur a
Tërhiqet deputeti i "fortë" i Lushnjës: Statusi që po i habit të gjithë Kryetari i PD-së në Lushnjë, Myslym Murrizi në rrjetin social Facebook ka postuar një status ku u kërkon ndjesë të gjith
Patozi nis të lëvizë gurët në PD, ja çfarë do të ndodh nesër Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi nis nga dita e nesërme zyrtarisht lëvizjen e re brenda PD-së, të cilën e paralajmëro