999 rezultate për

statusi

Diplomati austriak me këto fjalë hidhëron serbët Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme edhe nëse Serbia e Rusia e disa vende tjera vazhdojnë ta mohojnë atë. Kështu
SHBA zgjat statusin e mbrojtjes për sirianët Administrata e presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se do të zgjasë edhe për 18 muaj statusin e mbroj
Kritikoi qeverinë Rama, pendohet deputeti i PS-së Pak pasi statusi i tij bëri xhiron në rrjetet sociale, Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka sqaruar gjithcka. Ai shprehet s
Endri dhe Stefi e quajnë Festivalin të korruptuar dhe komunist: Na pyetën me kë parti jeni Vëllezërit korçarë nuk janë kualifikuar në natën finale të Festivalit të Fundvitit në RTSH. Përmes një statusi në rrj
Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm për llotarinë amerikane Duke qenë se Ambasada Amerikane i rinisi aplikimet edhe njëherë, edhe rezultatet do të shtyhen me dy javë. Në Tiranë
Çfarë e mban peng statusin e minatorit? (VIDEO) Për Bulqizën flitet gjithmonë kur humbasin jetën minatorët ose kur në media shfaqen pamjet e fëmijëve që ngarkohen me kr
Deputeti ironizon keq Bashën: Hajde se nuk kemi përsëritur tabelën e shumëzimit Vizita e Bashës në Bruksel është ironizuar keq nga deputeti socialistErjon Braçe, i cili nëpërmjet një statusi në Facebo
Dikush e ka lënduar Rozana Radin: Se kuptoj pse rrini ende?! (FOTO LAJM) Këngëtaren Rozana Radi me sa duket e ka lënduar një njeri i afërt kësaj radhe dhe ajo nuk është përmbajtur duke reaguar
Gazetari bën deklaratën e fortë: Jo vetëm policë, edhe prokurorë nën hetim për Habilajt Gazetari investigativ Basir Çollaku me anë të një statusi në Facebook ka bërë një paralajmërim të fortë në lidhje me çës
Denoncimi i rëndë: Në spitalin e Kamzës, serumin duhet ta blesh vetë Përmes një statusi në Facebook, ish- kryeministri Sali Berisha ka denoncuar se në spitalin e Kamzës duhet ta blesh vetë
Matoshi i gëzohet fitores së Vetëvendosjes Zëdhënësi i Qeverisë së Republikës, Halil Matoshi i është gëzuar fitores të kandidatit të Lëvizjes “Vetëvendosje” në Kam
Anëtarja e PD-së: Rama po tallet me Bashën Replikat mes Ramës dhe Bashës sot kanë shkaktuar shumë reagime nga njerëz të ndryshëm të politikës. Mes tyre ka qenë
Haradinaj vazhdon me optimizmin, flet për integrimin evropian Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, shfaqi sot synimin e qeverisë së tij që t’i krijojë kushtet për aplikim për st
Shehu reagon për kanabizimin: Çdo bënim ne pa italinë? Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu me anë të një statusi në Facebook ka komentuar aktivitetin e Ministrisë së
Në 2019-ën Kosova bëhet vend kandidat i BE-së Ramush Haradinaj ka thënë se duhet punuar fort, në të gjitha nivelet dhe strukturat e shtetit, në mënyrë që deri më 2019
Balerini i njohur reagon ashpër ndaj përdorimit të vajzave si objekte seksuale Balerini i njohur nga Kosova, Sinan Kajtazi, ka reaguar me anë të një statusi në Facebook për shfaqjen e javës së shkuar
Vasili shpërthen ndaj Ramës: Lu dhe Hoyt Yee folën drejt dhe kundër Ramës Kreu i Grupit Parlamentar i LSI-së Petrit Vasili me anw tw njw statusi nw Facebook ka reaguar pas deklaratave të bëra ng
Tahiri i përgjigjet Bashës dhe akuzon rëndë Prokurorinë Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri me anë të një statusi në Facebook ka reaguar pas akuzave të kryedemokratit Lulzim
Ja si e kupton Facebook kur ju bini në dashuri Facebook lexon çfarë shkruajnë njerëzit e dashuruar Rezulton se ekziston një grup shkencëtarësh të të dhënave që stud
Deputeti i LSI-së prezanton nismën për statusin e minatorit Deputeti i LSI-se, Përparim Spahiu ka prezantuar nismen e tij dhe të grupit te deputetëve të LSI për statusin e minatori